Karabaş Otu ve Melisa Çayı kürü

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
prostatiniseveyim

Re: Karabaş Otu ve Melisa Çayı kürü

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ne zamndir agiz dalasi yapmiyoduk kardes ozledim valla bi sey sorucam prostat cayi ictin mi icinde bi suru sey olan seylerden uzak durmaya calisiyorum alerjik adamim ne kadar cok sey icersem biri muhakkak dokunur
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ben içmedim ama içipte faydasını gören 4 kişi tanıyorum.1 tanesi prostatit adına hiç bir şey kalmadığını söylüyor.oldukca faydası varmış.adamlar zaten fayda göremezsen para iadesi yapıyorlar.dersin ki,ben fayda görmedim bu çaydan kardeşim.paranı gönderiyorlar :) bendede alerjik sorunlar oluyor çocukluktan beri
prostatiniseveyim

Su yunanli vardi ya video da sklrezos ve fibrozis diyo du urogenital organlardaki bag doku da sertlik olusyo diyodu

bu bag dokunun bi ksiminida mast hucreleri olusturyormus bizim bastiramadigimiz mast hucrreleri sertlwsiyo ordaki organ larin esnekligini bozuyo ben de agri bitti ama kas kati karnimin sol tarfi gerilip duruyo elime gelmiyo
prostatiniseveyim

Kontrol edemedigim segirmeler var kaslarimin gerildigini hissediorum
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

prostatiniseveyim yazdı:Su yunanli vardi ya video da sklrezos ve fibrozis diyo du urogenital organlardaki bag doku da sertlik olusyo diyodu

bu bag dokunun bi ksiminida mast hucreleri olusturyormus bizim bastiramadigimiz mast hucrreleri sertlwsiyo ordaki organ larin esnekligini bozuyo ben de agri bitti ama kas kati karnimin sol tarfi gerilip duruyo elime gelmiyo
Dalak boyutunu en son ne zaman ölçtürdün? Sıkıntı özellikle sol karındaysa, orda dalak var. Dalak uzun aksı genişlemiş olabilir. Bunun en anlasilir belirtilerinden biri ufak tefek biseyler atistirman sonucu doygunluk hissi. Çünkü dalak karna&mideye baskı yapıyor ve tok oldugunu zannediyorsun. Bununla beraber yine sol kısımda sorunlar yaşayabiliyorsun.

Benimki 144mm olmus, en son gittigim dr öyle dedi. Dalak boyutu; karın içi damarlarda tıkanma, karaciger sorunlari ve vücudun yasadigi iltihabi enfeksiyonlar neticesinde büyüyebiliyormus. Sol Bacak damarlarımda da sorun var gibi görünüyor. Ben simdi dahiliye doktoruna muayeneye gidecegim. Ağrım, sorunum özellikle sol kısımda.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
ysn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ysn58 »

https://www.youtube.com/watch?v=QV_0_W9NkYo
slm arkadaslar youtube da bunu buldu bu cocuk bir kürden bahsediyor ama dilinden anlayacak aadam lazım bilmem faydalı olurmu.
ABittersweetLi

bu kortizon hapları mast hücreler üzerinde etkili olmazmı.
prostatiniseveyim

O cocuk bi dey demiyo cok oturma sogukta kalma strese girme sana dokunan seyleri bul aci gibi onlari yeme diyo sunu buldum bu afami iyilestirir demiyor herkesin bildigi seyleri soyluyo ama soyleme tonu onemli ben cok cektim umitvar olun gececk cabalayin . Diyor beden dilinden de bu anlasiliyor ama mrk etme bi tiyo yok somut bi sey yok
prostatiniseveyim

Kortizonun etkisi iltihap ustun3 iltihabi baskiliyo mast hucre ise direk iltihap demek deil galiba emin degilim
prostatiniseveyim

Galiba kortizonda denemislerdir pek bi etkisi yokki konuslmuyo
prostatiniseveyim

Benim agri nasil gecti biliyomusun mide hapimi deistirdim nexium iciyorum lansor ile ayni sey proton pompasi inhibitoru fakat bu nexium.un mast hucre ustune etkisi varmis onu almaya basladigimdan beri agri yok belki kucuk bi ihtimal tesaduf dicem ama ne zaman ac kalsam midem agrisa alt taraftaki agrim basliyo ama alt taraf agririrken mide agrisi baslarsa alt taraf taki agriyi hissetmiyorum
prostatiniseveyim

Karabasi melisayi bilmemde brokoli mast hucreleri baskiliyo ayni zamanda kadinlarin fibro bilmem ne diyolar adet zamani sertlesen agriyan gogus dokusunuda yumusatiyormus bizim sertlesen urogenital bolgeyi idrar yolu mesan e prostat belki yumusatir
ysn58

Mesaj gönderen ysn58 »

Eyvallah prostatiniseveyim acizane arastirmam işte belki bi umut diyorum Allah yar ve yardımcımız olsun.
prostatiniseveyim

Bebenin surat umutsuz ya ben buna alistim sizde alisin enseyi karartmayin diyo ama tip acili gozlerle bakiyor kucuk emrah gibi kucuk prostatitli
prostatiniseveyim

Yavrucak bi de para topluyo yardim cok bilgi vermis gibi
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

ABittersweetLi yazdı:valla prostat çayı al,daha çok faydasını görürsün.
ABitter merhaba. sen bu prostat çayını denedin mi ya da deneyip de faydasını görenler var mıdır? Pros Tea 4x4 denilen çay bu herhalde...
ABittersweetLi

Erhan1976 yazdı:
ABitter merhaba. sen bu prostat çayını denedin mi ya da deneyip de faydasını görenler var mıdır? Pros Tea 4x4 denilen çay bu herhalde...
şu anda kullanıyorum.1,5 ay oldu sanırım.iyi geldiğini söyleyebilirim.maddi yönden sıkıntı yoksa alınabilir.başka fayda gören insanlarda var.tabi bu çay iltihabı kurutmuyor.direk kalıcı bir tedavi sunmasını beklememek lazım.
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

ABittersweetLi yazdı:
Erhan1976 yazdı:
şu anda kullanıyorum.1,5 ay oldu sanırım.iyi geldiğini söyleyebilirim.maddi yönden sıkıntı yoksa alınabilir.başka fayda gören insanlarda var.tabi bu çay iltihabı kurutmuyor.direk kalıcı bir tedavi sunmasını beklememek lazım.
İçinde ne var acaba? :) Teşekkürler bilgi için, umarım bir işe yarar.
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

ABittersweetLi yazdı:ben içmedim ama içipte faydasını gören 4 kişi tanıyorum.1 tanesi prostatit adına hiç bir şey kalmadığını söylüyor.oldukca faydası varmış.adamlar zaten fayda göremezsen para iadesi yapıyorlar.dersin ki,ben fayda görmedim bu çaydan kardeşim.paranı gönderiyorlar :) bendede alerjik sorunlar oluyor çocukluktan beri
o prostatit adına bende bır sey kalmadı dıyen arkadas bu prostat cayı ıle mı ıylesmıs
ABittersweetLi

murat06 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:ben içmedim ama içipte faydasını gören 4 kişi tanıyorum.1 tanesi prostatit adına hiç bir şey kalmadığını söylüyor.oldukca faydası varmış.adamlar zaten fayda göremezsen para iadesi yapıyorlar.dersin ki,ben fayda görmedim bu çaydan kardeşim.paranı gönderiyorlar :) bendede alerjik sorunlar oluyor çocukluktan beri
o prostatit adına bende bır sey kalmadı dıyen arkadas bu prostat cayı ıle mı ıylesmıs
evet öyle dedi
redfox81
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen redfox81 »

Ben saraçoğlunun bitki karışımlı çayından iki kutu bitirdim hiç bir faydası yok
prostatiniseveyim

Bu da fos cikti
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Bu tür kürlerin 3-6 ay arasında etkili olabileceği kanaatindeyim
alican48

Mesaj gönderen alican48 »

Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün bir aktara gittim. Bu melisa ve karabaş çayı için. Ama ilgilenen beyefendi gayet kendinden emin olarak iki adet kavanoz çıkarttı. Macun-û yelkovan ve bir çeşit mesir Macunu. 3 aya kalmaz Allah'ın izniyle bu dertten kurtulursun, iyileşenler çok dedi. Yarın başlayacağım inşallah. Deneyen oldu mu bunları?
ABittersweetLi

alican48 yazdı:Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün bir aktara gittim. Bu melisa ve karabaş çayı için. Ama ilgilenen beyefendi gayet kendinden emin olarak iki adet kavanoz çıkarttı. Macun-û yelkovan ve bir çeşit mesir Macunu. 3 aya kalmaz Allah'ın izniyle bu dertten kurtulursun, iyileşenler çok dedi. Yarın başlayacağım inşallah. Deneyen oldu mu bunları?
aktarcılar kendilerinden emin bir şey satmazlar zaten.hep iyileştiricidir sattıkları,iyileşenlerde çok derler.o kadar çok duydum ki bu lafı.sorsan prostatitin nasıl bir şey olduğunu bile bilmezler.sadece kulaktan dolma şeyler ile bilirler :) tabi şifanın nereden geleceği belli olmaz.bende her seferinde aktarcı ne önerdiyse almıştım.