Hemoroid / Stone root / irmik kökü

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Hemoroid / Stone root / irmik kökü

Mesaj gönderen Se38 »

Hastaliktan dolayi baya bi arastirma yapiyorum yabanci sitelerde. Bende hemoroid yok ama bir yerde karsilastim ve detayini verecegim bitkinin yurtdisinda bir cok kisinin cozulmeyen hemoroid sorununu çözdüğünü hem bilimsel makalelerde hemde ürün yorumlarinda gördüm. Bu bitkinin tabletleri amazon vb sitelerde satiliyor burdada kullanici yorumlarini gorebilirsiniz. Hemoroid hastasi arkadaslara belki care olur diye paylaşmak istedim.

Stone root —> İrmik kökü olarak cevriliyor internette ama turkiyede varmi bilmiyorum.

Latince ismi : Collinsonia root
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Hemoroid / Stone root / irmik kökü

Mesaj gönderen Followme »

İç hemoroid için baya bişey kullandım hala geçmedi şuan Fitil ve hap kullanıyorum bakalım inşallah geçer
Yalnız dış hemoroidde patlıcan sapı baya yaratmıştı
Ama iç hemoroid biraz zor Bakalım nolcak
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Hemoroid / Stone root / irmik kökü

Mesaj gönderen Se38 »

Followme yazdı:İç hemoroid için baya bişey kullandım hala geçmedi şuan Fitil ve hap kullanıyorum bakalım inşallah geçer
Yalnız dış hemoroidde patlıcan sapı baya yaratmıştı
Ama iç hemoroid biraz zor Bakalım nolcak

Benim yorumlarda okudugum ic dis farketmiyor. Kilcal damarlardaki kan dolasimi artirdigi söyleniyor. Varis, hemoroid ve sinüzit hastalari daha cok kullaniyor. Yurtdisindan getirtme imkanin varsa deneyebilirsin. İngilzicen varsa yorumlari bi oku .