Prostat şiş olursa hangi semptomlar olur?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Maximus7781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostat şiş olursa hangi semptomlar olur?

Mesaj gönderen Maximus7781 »

aynı zamanda semptomlardan biri olan bel ağrısına neden olan şişmiş prostatın sinire baskı yapma olayının bu uyuşmada rolu olduğunu düşünüyorum nacizane
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

ahmetbey yazdı:Bodrum uzak bana kendim deneyeceğim bakalım faydası olacak mi sizde sıvı geliyor yani degil mi çok ilginç hastalığa yakalanmadan kendiliğinden bile gelirdi ondan sonra gelmez oldu prostatın ici kireç bağladı demekki masaj yapılması gerek mantıken bir uzmanda söylüyordu mutlaka iyileşmenin sağlanması için masajı şart görüyordu
Tmm kardesim yap ama benim demek istegim prostatinda ne oldugu hakkinda doktor bilgi verir masaj sirasinda krec degilde enfeksiyon yapiyor bende olmustu bi kac gun
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

Espace42 yazdı:
ahmetbey yazdı:Bodrum uzak bana kendim deneyeceğim bakalım faydası olacak mi sizde sıvı geliyor yani degil mi çok ilginç hastalığa yakalanmadan kendiliğinden bile gelirdi ondan sonra gelmez oldu prostatın ici kireç bağladı demekki masaj yapılması gerek mantıken bir uzmanda söylüyordu mutlaka iyileşmenin sağlanması için masajı şart görüyordu
Tmm kardesim yap ama benim demek istegim prostatinda ne oldugu hakkinda doktor bilgi verir masaj sirasinda krec degilde enfeksiyon yapiyor bende olmustu bi kac gun
Benim anlamadığım şikayetler uzun süre yok oluyor birkaç yıl mesela ondan sonra birden hortluyor bir ay kıçının üzerine oturamıyorsun sonra kendiliğinden kaybolup gidiyor bakteri tekrar mi ürüyor ne oluyor bu prostatta anlamıyorum