Dışkı yaparken idrardan önce gelen penis akıntısı.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Dışkı yaparken idrardan önce gelen penis akıntısı.

Mesaj gönderen gonore »

Bugün dışkı yaparken penisimden az birşey şeffaf akıntı geldi. Herhangi bir ağrı, sızı, dolgunluk hissi olmadı... Sebebi nedir acaba?
:P
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Dışkı yaparken idrardan önce gelen penis akıntısı.

Mesaj gönderen murat222 »

gonore yazdı:Bugün dışkı yaparken penisimden az birşey şeffaf akıntı geldi. Herhangi bir ağrı, sızı, dolgunluk hissi olmadı... Sebebi nedir acaba?
Prostat sıvısıdır o ıkınma ile gelebilir bazen
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

murat222 yazdı:
gonore yazdı:Bugün dışkı yaparken penisimden az birşey şeffaf akıntı geldi. Herhangi bir ağrı, sızı, dolgunluk hissi olmadı... Sebebi nedir acaba?
Prostat sıvısıdır o ıkınma ile gelebilir bazen
Sağlıklı bir insandan gelmiyor malesef
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Bende de geliyor şu sıralar, beyazımsı biraz prostat sıvısı olabilir de sorun teşkil eder mi onu bilmiyorum.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Senin sorunların bitmedi mi hocam hala ?
gonore

Mesaj gönderen gonore »

modjo yazdı:
sen nonbakteriyeldin degilmi. dostum
Ya ben ucr oldum bundan 4 ay evvel şikayetlerim tavan yapmıştı sonra türkiyeye geldim pcrda korinebakterisi üredi, 2 kültürden birinde streptokok üredi. Tedavi oldum aynı yerde pcrda üreme olmadı antibiyptik bittikten 20 gün sonra, 2 farklı yerde kültürde de üreme olmadı.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Valeri yazdı:
Senin sorunların bitmedi mi hocam hala ?
Benim şu an için sorunum yok. %85-95 arası iyiyim. Kalan %5-15 arası şikayetlerim günlük olarak değişiyor. Mesela bugün dışkı yaparken gelen şeffaf sıvı var.. Dün makatımda gün içinde 4-5 kere kaşıntı oldu. Ondan önceki gün idrardan sonra mesane tam boşalmadı boxerı çekince damlatma oldu. Bu tarz şikayetlerim var ağrım, sızım, yanmam yok.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bu prostatin odemli, sismis ve enfeksiyonlu oldugunu gosteriyor. Ikinirken prostata baski yapip beyaz sivinin gelmesine sebep oluyor. Sicak su bu soruna iyi gelecektir ancak tedaviye sadece yardimcidir kesin cozum degildir.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Gonore dostum sen takıntılı bir insansın bunu biliyorum :) bunlar dert edilecek şeyler değil. Benim Muhsin hoca da verdiğim kültür sonuçlarına netten baktım az önce üreme olmamış. Bakalım yarın tekrar masaj yapacak o zaman düzene göndereceğim kültür ve pcr yapsınlar. Orada da birsey çıkmaz ise ben bu işin peşini bırakacağım.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Valeri yazdı:Gonore dostum sen takıntılı bir insansın bunu biliyorum :) bunlar dert edilecek şeyler değil. Benim Muhsin hoca da verdiğim kültür sonuçlarına netten baktım az önce üreme olmamış. Bakalım yarın tekrar masaj yapacak o zaman düzene göndereceğim kültür ve pcr yapsınlar. Orada da birsey çıkmaz ise ben bu işin peşini bırakacağım.
Ya işimi falan bıraktım bu hastalıktan dolayı..Psikolojimi bozdum haklısın takıntılıyım. Ama işte eskisi gibi olmak istiyorum aklım hep orda geziyorum. Bayağı toparladım ama napcam bilmiyorum nüks yaşamak istemiyorum.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

gonore yazdı:
Valeri yazdı:Gonore dostum sen takıntılı bir insansın bunu biliyorum :) bunlar dert edilecek şeyler değil. Benim Muhsin hoca da verdiğim kültür sonuçlarına netten baktım az önce üreme olmamış. Bakalım yarın tekrar masaj yapacak o zaman düzene göndereceğim kültür ve pcr yapsınlar. Orada da birsey çıkmaz ise ben bu işin peşini bırakacağım.
Ya işimi falan bıraktım bu hastalıktan dolayı..Psikolojimi bozdum haklısın takıntılıyım. Ama işte eskisi gibi olmak istiyorum aklım hep orda geziyorum. Bayağı toparladım ama napcam bilmiyorum nüks yaşamak istemiyorum.
Sal gitsin dostum takıntı yaptığın zaman değişen ne oluyor onu anlamıyorum. Psikolojik olarak kendini hasta hissedersin bu şekilde. Benim senden daha çok sıkıntım var ama rahatım :)
yasardemirtas06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen yasardemirtas06 »

arada bendede oluyor çok ıkındıgım zaman idrardan sonra şeffaf renkte bi akıntı geçen ilk defa biraz beyazımsı geldi faranjit için antibiyotik kullanıyordum dedim acaba ondan dolayımı oldu
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

yasardemirtas06 yazdı:arada bendede oluyor çok ıkındıgım zaman idrardan sonra şeffaf renkte bi akıntı geçen ilk defa biraz beyazımsı geldi faranjit için antibiyotik kullanıyordum dedim acaba ondan dolayımı oldu
Ben 39 yaşındayım arkadaşlar bu zamana kadar böyle sıvı gelmiyordu bu hastalıga yakalanınca 1 yıl boyunca büyük abdest esnasında sümüksü sıvı geliyordu tedavilerden sonra süt renginde ama kirli beyazdı sonraları birazdaha serum falan alınca gelmemeye başladı bazen ayda 1 veya 2ayda bir okuyor dr sordugumda prostat sıvısı gelebilir diyordu.39 yaşındayım önceleri gelmiyordu 1 yıldır niye gelmiyor bizi birşey bilmiyorkar diye sallıyorlar benim görüşüm prostatdaki iltihaptan dolayı oluyor prostat şiş çünkü ödem var büyük abdest esnasında oraya baskı sonucu ödemi atıyor bi nevi prostat msj gibi birşey oluyor çünkğ ben bunu yaşadım adamın prostatı küçük ondan niye sıvı gelsinki bakterinin ve iltihabın habercisi bakteri veya iltihap olmasa bu sıvı gelmez buna yüzde yüz eminim bunu yaşadım ve tecrübe ettim
yasardemirtas06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen yasardemirtas06 »

Ali1453 yazdı:
yasardemirtas06 yazdı:arada bendede oluyor çok ıkındıgım zaman idrardan sonra şeffaf renkte bi akıntı geçen ilk defa biraz beyazımsı geldi faranjit için antibiyotik kullanıyordum dedim acaba ondan dolayımı oldu
Ben 39 yaşındayım arkadaşlar bu zamana kadar böyle sıvı gelmiyordu bu hastalıga yakalanınca 1 yıl boyunca büyük abdest esnasında sümüksü sıvı geliyordu tedavilerden sonra süt renginde ama kirli beyazdı sonraları birazdaha serum falan alınca gelmemeye başladı bazen ayda 1 veya 2ayda bir okuyor dr sordugumda prostat sıvısı gelebilir diyordu.39 yaşındayım önceleri gelmiyordu 1 yıldır niye gelmiyor bizi birşey bilmiyorkar diye sallıyorlar benim görüşüm prostatdaki iltihaptan dolayı oluyor prostat şiş çünkü ödem var büyük abdest esnasında oraya baskı sonucu ödemi atıyor bi nevi prostat msj gibi birşey oluyor çünkğ ben bunu yaşadım adamın prostatı küçük ondan niye sıvı gelsinki bakterinin ve iltihabın habercisi bakteri veya iltihap olmasa bu sıvı gelmez buna yüzde yüz eminim bunu yaşadım ve tecrübe ettim
aynen öyle abi
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Sizce prostat nedem ödemli kalır