Prostatit olabilir miyim ? Lütfen yardım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
merhaba06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostatit olabilir miyim ? Lütfen yardım

Mesaj gönderen merhaba06 »

Merhaba, yaşım 19. 2 hafta önce masturbasyon yaparken geç boşalmayı abarttım sürekli durdurdum. Sonrasında yaptığım idrarda kan geldi. Zorladığımdan normal olabileceğini düşündüm. Sabahında pelvik kasımda güçsüzlük hissettim idrarımı yaparken durdurmak istediğimde zınk diye durmuyor damla damla bitiyor. Sadece 4. günde ucunda batma hissi oldu. Sonrasında olmadı şu son 3-4 gündür de sürekli idrara çıkma ihtiyacı duyuyorum. Makat ile testis arasındaki bölgede son 2 günde 3 kez batma hissi duydum, testislerimde de doluluk hissi ve huzursuzluk var ve az önce ilk defa sol bacağım uyuştu. Yaşadığım şey hakkımda bilgilendirirseniz çok sevinirim. Bunu yazarken bile 10 dk önce tuvalete çıkmama rağmen çabuk yazayım da tuvalete gideyim istiyorum.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Prostatit olabilir miyim ? Lütfen yardım

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Zorlayıcı, sık ya da mastürbasyon yaparken ara verip sürekli durdurmak reflüye sebep olur. (idrar ya da meni prostata kaçıyor) prostatit sebebidir. fakat prostatit misin değil misin onu bilemeyiz belirtiler ve semptomlar daha fazla çoğalmadan forumda bahsedilen 2 doktordan birine gidip prostat sıvısından lökosit baktırman gerekiyor...
Allah büyük.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Hemen bir urologa gidip antibiyotik tedavisine basla. Akut safhada hastaligi yenme dansin yuksek kroniklesirse benim gibi bi foruma gunde 5-10 kere ugrarsin artik.
merhaba06

Bugün yakındaki bir ürologa gittim ultrason ile böbreklerime, mesaneme baktı. Bir şey demedi. İdrar tahlili verdim kum çıktı, kum döküyorsun dedi. Piyeloseptyl ve Ciprasid verdi. Kayda değer bir şey olursa yine yazarım. Teşekkürler
merhaba06

Sadece kum dökenin çok ağrı çektiği ama benim sadece 2-3 kere hareket esnasında biraz ağrı çekmiş olmam kafamı karıştırıyor o kadar.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Bence vakit kaybetmeden;

İstanbul Bahçelievler Medicana Hastanesi - Zafer Oyman
Bodrum Acıbadem Hastanesi - Hüseyin Seçgin

Bu iki doktordan birine gidip prostat sıvısından lökosit baktır...
Allah büyük.