Merhaba arkadaşlar Muhsin balaban hakkında yorumlariniz nelerdir bir bakarmısınız tedavi olan oldu mu ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Merhaba arkadaşlar Muhsin balaban hakkında yorumlariniz nelerdir bir bakarmısınız tedavi olan oldu mu ?

Mesaj gönderen asosyal »

efsane2036 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
efsane2036 yazdı: Kardesım ne kadar pahallı hastane ucretlerını payşasırmısın ona gore gıdelıö
350 lira muayene parasi aliyorlar
Muhsın hocaya gıtmeye gerek yok o zaman zafer hoca daha mantık lı
Her hocanın tedavi yöntemleri kendine göre değişik tabii fiyat politikalar insanları çok zor duruma sokuyor 2 doktordan da fayda gören arkadaşlarımız var grupta
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Merhaba arkadaşlar Muhsin balaban hakkında yorumlariniz nelerdir bir bakarmısınız tedavi olan oldu mu ?

Mesaj gönderen efervesan »

Gsmahmut yazdı:
efervesan yazdı:Muhsin hocaya zam gelmedi ise 285 liraya muayene prostat sıvısından lokosit bakımı ultrasonla prostata bakım yapıyor ayrıca kontrole gittiğinde tekrar prostat sıvısından lökosit baktığında ek ücret almıyordu yaklaşık ben 4 defa gitmiştim ek bir şey ödemedim fiyat performans açısından Muhsin hoca zafer hocadan daha hesaplı
Aga ben ilkinde muhsin hocaya gittim yoğun enfeksiyon yaşamama ragmen muhsin hocada lokositim 1-2 cikmisti bu boyle olmaz dedim kalktim zafer hocaya gittim orda lokositime bakti 20-25 lokositim cikti yogun enfeksiyon yasiyorsun dedi ilaclarla dusurduk lokositi haftaya tekrar kontrolum var. Siz iyisi her ihtimale karsı zafer hocada da lokositinizi ölçtürün
şikayet var mıydı Muhsin hocaya giderken daha sonra zafer hoca antibiyotik sonrası şikayetler azal dı mı