Başka bir şey düşünemiyor insan " Beyler BIR Bakarsaniz çok mutlu olurum..

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
uqurkarakus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Başka bir şey düşünemiyor insan " Beyler BIR Bakarsaniz çok mutlu olurum..

Mesaj gönderen uqurkarakus »

Cümleten Hayirli ve Sağlıklı Yaşam diliyorum ilk önce..
Kendi durumundan bahsetmek istiyorum ve buna yakın şeyler yaşayan arkadaşlarımdan bana yardımcı olmalarını rica ediyorum .
Benim sikintim yaklasik 7 ay kadar öncesinde başladı bir anda penisimin orta kısmında çok keskin bir acı böyle sanki iğne batması gibi sonrasında sürekli bir yanma ile devam etti sanki birşeyler kırıldı yada birşeyler yerleşti gibi her neyse..
Şöyle soyleyim ilk olarak pazar günü olduğu için acile başvurdum sisit dediler testte herşey negatif çıkmasına rahmet bir paket ilaç verip beni gönderdiler tabi durumda herangi bir azalma olmadi bu şekilde yanmalar devam etti sonra bir kaç gün sonrasında sürekli idrarın gelmeye başladı yani nasıl anlatayım 5 dk da 1 gibi kafayı yiyecek duruma geldim sonra araştırdım cinsel yolla bulaşan hastalık olabilir gibisinden aklınıza gelebilecek tüm testleri yaptırdım sonuç en ufak bir bulaşıcı rahatsızlık çıkmadı ( ancak sene önce ureaplazma) adında bir bakteri çıkmıştı, bu son seferde çıkmadı, sonra üsküdarda bir devlet hastanesine gittim ve bama herangi bir test yapmadan prostat dan şüpheleniyorum dedi bir kaç ilaç verdi ve 2 hafta sonrasına benden prostat görüntülerini istedi ben tabi o korkuyla hemen özel bir hastaneye hem bobreklerime hem prostatima batırdım durum aynı en ufak bir rahatsızlık yok sonrasında başka bir devlet hastanesine gittim onlarda prostat dedi bir ton antibiyotik yazıp gönderdi , dedim bu böyle olmayacak Zafer Oyman hocayı bulup gittim klasik test yaptı ve 0 lökosit cıktı " sende prostatit falan yok üşütmüşsün dedi gönderdi: biraz haraket et sıkı giyin falan dedi bir süre sonra ben alkole başladım alkol ictigimde belirtiler kayboluyor verilerimde tek çıkan şey böbreklerde crystal çıkıyor araştırdım kum dökme olarak geçiyor ama böyle uzun süreceğini sanmam arada ay alkol tükettim 0 sıkıntı ama alkolü bıraktım geri geldi bu meret beyler bu sıkıntıya ad koyamıyorum bunun için nasıl bir çalışma yapmam lazım benzer durumlar yasayan arkadaşlar varmı? Birde uretrit diye bir hastalık varmış heralde bu durumu yasayan varmı lütfen yardımcı olun en sonunda penisten kamera ile batıracağım lütfen yardımcı olun..
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Başka bir şey düşünemiyor insan " Beyler BIR Bakarsaniz çok mutlu olurum..

Mesaj gönderen bakbak »

makat, pelvik bölgede ağrı sızı , peniste geri çekilme?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

uqurkarakus yazdı:Cümleten Hayirli ve Sağlıklı Yaşam diliyorum ilk önce..
Kendi durumundan bahsetmek istiyorum ve buna yakın şeyler yaşayan arkadaşlarımdan bana yardımcı olmalarını rica ediyorum .
Benim sikintim yaklasik 7 ay kadar öncesinde başladı bir anda penisimin orta kısmında çok keskin bir acı böyle sanki iğne batması gibi sonrasında sürekli bir yanma ile devam etti sanki birşeyler kırıldı yada birşeyler yerleşti gibi her neyse..
Şöyle soyleyim ilk olarak pazar günü olduğu için acile başvurdum sisit dediler testte herşey negatif çıkmasına rahmet bir paket ilaç verip beni gönderdiler tabi durumda herangi bir azalma olmadi bu şekilde yanmalar devam etti sonra bir kaç gün sonrasında sürekli idrarın gelmeye başladı yani nasıl anlatayım 5 dk da 1 gibi kafayı yiyecek duruma geldim sonra araştırdım cinsel yolla bulaşan hastalık olabilir gibisinden aklınıza gelebilecek tüm testleri yaptırdım sonuç en ufak bir bulaşıcı rahatsızlık çıkmadı ( ancak sene önce ureaplazma) adında bir bakteri çıkmıştı, bu son seferde çıkmadı, sonra üsküdarda bir devlet hastanesine gittim ve bama herangi bir test yapmadan prostat dan şüpheleniyorum dedi bir kaç ilaç verdi ve 2 hafta sonrasına benden prostat görüntülerini istedi ben tabi o korkuyla hemen özel bir hastaneye hem bobreklerime hem prostatima batırdım durum aynı en ufak bir rahatsızlık yok sonrasında başka bir devlet hastanesine gittim onlarda prostat dedi bir ton antibiyotik yazıp gönderdi , dedim bu böyle olmayacak Zafer Oyman hocayı bulup gittim klasik test yaptı ve 0 lökosit cıktı " sende prostatit falan yok üşütmüşsün dedi gönderdi: biraz haraket et sıkı giyin falan dedi bir süre sonra ben alkole başladım alkol ictigimde belirtiler kayboluyor verilerimde tek çıkan şey böbreklerde crystal çıkıyor araştırdım kum dökme olarak geçiyor ama böyle uzun süreceğini sanmam arada ay alkol tükettim 0 sıkıntı ama alkolü bıraktım geri geldi bu meret beyler bu sıkıntıya ad koyamıyorum bunun için nasıl bir çalışma yapmam lazım benzer durumlar yasayan arkadaşlar varmı? Birde uretrit diye bir hastalık varmış heralde bu durumu yasayan varmı lütfen yardımcı olun en sonunda penisten kamera ile batıracağım lütfen yardımcı olun..
Tüm üretral akintilardan kültür yaptirin. Ürogenital bölgede prostat harici bir enfeksiyon olabilir üretrit v.s gibi.
Gencpls
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Gencpls »

Benim prostatit hastalığında senin gibi kum dokmeyle başladı aman dikkat et kardeşim. Kum taneleri idrarda. Atılırken keskin olduklarından dolayı kanama yaptırıyor bağışıklık düşüyor ve prostatite ortam hazırlıyor..
uqurkarakus

bakbak yazdı:makat, pelvik bölgede ağrı sızı , peniste geri çekilme?
Makatta diski sonrası yanma var başkan 45 dk 1 saat devam ediyor..
Tabi büyük tuvaletimi yaptığımda alt taraf komple yanıyor hep penis hem anüs hem iç taraf çok garip birşey..
uqurkarakus

Gencpls yazdı:Benim prostatit hastalığında senin gibi kum dokmeyle başladı aman dikkat et kardeşim. Kum taneleri idrarda. Atılırken keskin olduklarından dolayı kanama yaptırıyor bağışıklık düşüyor ve prostatite ortam hazırlıyor..
En son şu uretrit baktircam başkan eğer oda yoksa bir tek kum dökme kalıyor geriye haydi hayırlısı çok sagol bu arada
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Dostum gecmeyen sikayetler prostatitle alakalidir. Zafer hocanin prostatit degilsin demesi prostatit degilsin manasima gelmez bu forumda daha once kac kisiye ayni seyi soyledi. Lokosit yoksa hasta olundugunu kabullenmiyor. Ama bu hastalikta lokositi olmayip nonbakteriyel sinifa giren hastalar var ve anlasilan o ki sende nonbakteriyel prostatitsin. Kultur verip mikrop aramaktan baska secenegin yok. Sikayetlerinin uretritle uzaktan yakindan alakasi yok..
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

Se38 yazdı:Dostum gecmeyen sikayetler prostatitle alakalidir. Zafer hocanin prostatit degilsin demesi prostatit degilsin manasima gelmez bu forumda daha once kac kisiye ayni seyi soyledi. Lokosit yoksa hasta olundugunu kabullenmiyor. Ama bu hastalikta lokositi olmayip nonbakteriyel sinifa giren hastalar var ve anlasilan o ki sende nonbakteriyel prostatitsin. Kultur verip mikrop aramaktan baska secenegin yok. Sikayetlerinin uretritle uzaktan yakindan alakasi yok..
uretritte noluyor? bide uretrit teşhisi nasıl konur
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

anlattıkların bana kum dökmeyle ilgili gibi geldi. eğer öyleyse rowatinex i bir araştır bulamazsan virenal var alternatif olarak (araştır diyorum al kullan demiyorum, tavsiye değildir.)