G noktası masaj-prostatit

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

G noktası masaj-prostatit

Mesaj gönderen Followme »

Arkadaşlar dün bir makalede prostat iltihabı için alternatif olarak g noktası masajının iyi geldiğini okudum. Sürekli doktora masaja gidemeyen kişiler bunu değerlendirebilir. Hemde oraya yapılan masaj kanlanmayı artırıyor. Ben biraz masaj yaptım dün birde kalça kaslarını 5 10 dakika kasıp bırakmakta oradaki kan akışını ve prostat bölgesindeki kasları güçlendiriyor.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: G noktası masaj-prostatit

Mesaj gönderen efsane2036 »

G noktası mesajı nedir prostata yapılan masaj mı bu
Followme

https://images.app.goo.gl/1f7yzBPpHHQ1hSwk7
Görselden bakabilirsin kardeşim.
Followme

Yok prostat masajı farklı makat tan 5 10 cm içeriden yapılan masaj kendin yapamayabilirsin prostat masajını.
Bu g noktası görselde bakabilirsin
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Followme yazdı:Yok prostat masajı farklı makat tan 5 10 cm içeriden yapılan masaj kendin yapamayabilirsin prostat masajını.
Bu g noktası görselde bakabilirsin
boyle seyler deneyecegine bol bol yürüyüş yapsan daha iyi kan akışını hızlandırıp prostata kanın daha cabuk ulasmasini saglar
Followme

Yürüyüşte yapıyorum. Kegel egzersizi ile o bölgeyi de güçlendirmeye çalışıyorum. İnşallah faydalı olur diye düşünüyorum.
Pillz

Mesaj gönderen Pillz »

Followme yazdı:Yürüyüşte yapıyorum. Kegel egzersizi ile o bölgeyi de güçlendirmeye çalışıyorum. İnşallah faydalı olur diye düşünüyorum.
Kegel yaparken dikkatli olmak lazim bu arada, tam tersi etki yaratip daha kotuye goturebilir.
purology

Mesaj gönderen purology »

Pillz yazdı:
Followme yazdı:Yürüyüşte yapıyorum. Kegel egzersizi ile o bölgeyi de güçlendirmeye çalışıyorum. İnşallah faydalı olur diye düşünüyorum.
Kegel yaparken dikkatli olmak lazim bu arada, tam tersi etki yaratip daha kotuye goturebilir.
%100 dogru. Imkani olanlara bire bir reformer aletli pilates tavsiye ederim. Ilk 5-6 dersi iyi bir hocayla alin sonra grup dersleri daha ucuz. Bugune kadar benim agrilarimi %50-80 arasi indiren bir spordu antibiyotikten zehirlenene kadar. Siddetle ederim.