Büyük tuvaletten bir süre sonra akıntı gelmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Büyük tuvaletten bir süre sonra akıntı gelmesi

Mesaj gönderen Prostatitttt »

Arkadaşlar büyük tuvaleti yaptıktan 15-20 dakka sonra gezinirken akıntı geliyor hissediyorum. bakıyorum baxer ıslanmış bir şekilde sıkınca beyazımsı yapışkan şeffaf sıvı çıkıyor diger zamanlarda dikkat ediyorum yok. Birde benden zevk sıvısı en ufak bişeyde hemen geliyor ve çok fazla geliyor Normal mi sizce bu durum
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Büyük tuvaletten bir süre sonra akıntı gelmesi

Mesaj gönderen osmankul »

Prostatin fazla sismis odemli bu yuzden ikinma esnasinda pelvik bolgede baski artiyor dediginiz
olay gerceklesiyor. Bende hastaligin ilk ataginda ve nuksde cok hafif bir sizinti oldu.
Prostatitttt

osmankul yazdı:Prostatin fazla sismis odemli bu yuzden ikinma esnasinda pelvik bolgede baski artiyor dediginiz
olay gerceklesiyor. Bende hastaligin ilk ataginda ve nuksde cok hafif bir sizinti oldu.
Daha önce böyle bişey yoktu anbiyotik tedaviside görüyorum ama niye geçmediki bu şişlik ve ödem
osmankul

Odem ve sislik antibiyotikle gecmeyecektir daha dogrusu ordaki enfeksiyonun kokunu kazimaniz ve doku hasarini tamir etmediginiz surece odem ve sislik az cok olucaktir. Bu arada sik bosalma sislik ve odemin artmasina sebep olucak ve tedaviyi geciktirecektir.
Prostatitttt

osmankul yazdı:Odem ve sislik antibiyotikle gecmeyecektir daha dogrusu ordaki enfeksiyonun kokunu kazimaniz ve doku hasarini tamir etmediginiz surece odem ve sislik az cok olucaktir. Bu arada sik bosalma sislik ve odemin artmasina sebep olucak ve tedaviyi geciktirecektir.
İşimiz zor desene ölmez bu amk bakterisi
osmankul

Olur olurde para, zaman ve dogru doktor meselesi.
osmankul

Prostattaki enfeksiyonun prostat dokusuna verdigi hasardan bahsediyorum.
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

modjo yazdı:
osmankul yazdı:Odem ve sislik antibiyotikle gecmeyecektir daha dogrusu ordaki enfeksiyonun kokunu kazimaniz ve doku hasarini tamir etmediginiz surece odem ve sislik az cok olucaktir. Bu arada sik bosalma sislik ve odemin artmasina sebep olucak ve tedaviyi geciktirecektir.
doku hasarını biraz açıklarmısın hocam neler oluyor orda nasıl bur hasardan bahsediyorsunuz
Benim düşüncem doku hasarı falan hikaye belki bi nebze rahatsızlık verebilir abicim şuan antibiyotik kullanıyorum mesela sıfıra yakınım şikayetlerim hiç yok neredeyse. Bakteri varsa agrı vardır semptom vardır.yoksa yoktur. Bukadar basit.
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

modjo yazdı:
osmankul yazdı:Prostattaki enfeksiyonun prostat dokusuna verdigi hasardan bahsediyorum.
abi bunun tanimlamasini yapsın biri bana nasıl bir şey bu ben bunu merak ediyorum.
Sende demi var bu durum