Q-CP Complex

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
NeverGiveUp

Q-CP Complex

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Q-CP Nedir?

Quericetin ve arı poleni gibi prostat üzerinde oksidatif distres sonucu ortaya çıkan ağrıları kesen ilave papain, bromalain, calsium, Zn sawpalmetto içeriği ile de prostat yakınmalarını azaltan yani tam bir prostat bakımı yapan, tamamen ürologların denetiminde Amerika'da Farrlabs Laboratuarlarında üretilmiş tek bitkisel preparattır. Dünya tıp litaratürüne girmiştir.
İster tek başına ister diğer prostat ilaçlarıyla birlikte kombine kullanılması ürologlar tarafında önerilmektedir, ayrıca içeriğindeki antioksidanlar sayesinde uzun dönemli kullanımında kolesterolü ve buna bağlı kalp krizi riskini düşürdüğü gösterilmiştir.
Piyasadaki muhadillerinden en büyük üstünlüğü kronik prostatit şikayetlerine mani olarak prostatı ve dolayısıyla işemeyi ve cinsel hayatı düzeltmesidir. 60 tabletlik kolay açılır kapaklı kutularda satılmaktadır, günde 2 kez tok karnına alınmalı ve en az 1 ay kullanılmalıdır. Mikroplara bağlı akut prostatitte kullanılmamalıdır.

Quercetin Nedir?

Kırmızı şarapta, elmada ve soğanda bulunan, bioflovonoid olarak bilinen doğal bir maddedir. Klinik olarak antioksidan, antienflamatuvar, antimikrobiyal faydaları gosterilmiştir.

Kronik Prostatit'de Neden Q-CP?

Yüksek medikal standartlarda test edilerek kullanılan en etkili kronik prostat tedavisidir. Arı poleni ekstresi (cernilton) saw palmetto, quericetin ile yapılan randomize plasebo kontrollü çalışmalar, plaseboya göre tedavide en yüksek faydayı sağladığını göstermiştir. Kabak çekirdeği ve çinkonun prostat problemlerinde faydalı olduğu rapor edilmiştir, ama kanıtlar güçlü değildir. Q-CP bütün bu kompanentleri birleştirerer, tek bir tablette hastanın tedaviden fayda görmesini sağlamıştır.

Q-CP'yi Ne Zaman Kullanalım?

Kronik prostatit veya kronik pelvik ağrı sendromunda kullanılmasını öneriyoruz. Kronik pelvik ağrı sendromu bazen non-bakteriyel kronik prostatit, prostadini, pelvik kas miyalijisi ve NIH katogori III prostatit olarak isimlendirilir. Prostatda rastlanan her enfeksiyon minimum 4 hafta uygun antibiyotikle tedavi önerilmektedir. Prostatta enfeksiyon tesbit edilen hastalarda daha önce başka bir tedavi olmamışlarsa antibiyotik kullanımını seçmektedirler. Hastada aktif enfeksiyon lehine bir bulgu yoksa ve antibiyotik tedavisinden fayda görmemiş ise Q-CP kullanımı için uygun adaydırlar.

Q-CP'yi Nasıl Kullanalım?

Doktorunuzun tavsiyesine göre sabah ve akşam tok karnına 1 veya 2 tablet alınabilir, beklenen fayda sağlandıktan sonra doz düşürülebilir. Ancak 8/12 haftada beklenen fayda sağlanamaz ise diğer tedavi seçenekleri için doktora danışılmalıdır.

Q-CP Ne Kadar Sürede Etki Yapar?

Q-CP'nin olumlu etkileri azami 30 gün içerisinde alınabilmektedir, bazı hastalarda ise ilk birkaç dozdan itibaren olumlu sonuçlar alındığı gözlemlenmiştir.

Q-CP Kullanımının Kontrendikasyonları Var mıdır?

Kinolon gurubu (ciproxin®, tarivid®, tanevic® vs] antibiyotiklerle beraber kullanılmamalıdır.

Hangi Yan Etkiler Görülebilir?

Genellikle iyi tolore edilir. Bazı hastalarda ekstermitelerde hafif karıncalanmalar olduğu bildirilmiştir.

Q-CP Faydalı Oldu Ama Hala Şikayetler Sürüyorsa Ne Yapmalıyım?

Bazı hastalarda Q-CP üriner semptomları gidermekten çok ağrılara iyi gelebilir, bu durumda alfa-blokerlerle kombine edilmesi önerilmektedir.

Q-CP'yi Diğer Doğal Tedavilerle Kombine Edelim mi?

Önermiyoruz. Diğer doğal desteklerin ve tedavilerin Q-CP ile etkileşimi bilinmiyor, diğer doğal destekler güvenilir olarak kabul edilse de, Q-CP nin absorbsiyonunu etkileyebilir ya da etkisini bloke edebilir.

Q-CP Prostatit'de Fayda Sağladı. Ne Kadar Daha Kullanalım?

Günde 1 kez olmak üzere 2-3 ay daha ek tedavi öneriyoruz. Bazı hastalarda tedavi kesildikten sonra semptomlar tekrarlamaz, bazılarında devam dozu gerekebilir.

Q-CP'nin Başka Faydalı Etkileri Var mı?

Bioflavonoidlerin uzun süre kullanımında kalp hastalıklarından ölümün azaldığı ve kolesterolü düşürdüğü bildirilmektedir. Bazı kanser tiplerini önlediği konusunda ön bilgiler bulunmaktadır.

Bilgiler saglikicin.biz sitesinden alınmıştır.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
NeverGiveUp

Re: Q-CP Complex

Ürün ne yazık ki şu anda Türkiye'de satışa sunulmuyor. Kullananlar ise bir süre sonra iyi gelebildiğini ifade ediyorlar. Uzun süreli kullanımda faydalı olan bir takviye. Temelde Quercetin ve prostata iyi gelebilen bir takım gıdalar mevcut. Q-CP edinemeyen arkadaslar prostat bakımında Quercetinin önemini kavradıktan sonra Solgar ya da baska markaların Quercetin takviyelerine yönelebilirler. Ben öyle yapıyorum. Çünkü Q-Cp tüketemiyoruz ne yazık ki ülkemizde bir dönem satışa sunulmuş ama şu anda yok.

İçerik :
Kalsiyum 45 mg
Çinko Glukonat 12.5 mg
Saw palmetto 15 mg
Quercetin
Arı poleni
Kabak çekirdeği
Papain
Ananas

Diğer içerik:
Sterik asit
Selüloz
Silikon dioksit
Magnezyum sterat
Etilselüloz

Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

http://www.saglikicin.biz/TR/Genel/Pros ... 8843ECBADB

bu sitedeki Q-CP alınır mı acaba hiç alan oldu mu?
NeverGiveUp

Akın, yukarda da belirttiğim gibi ürünün ülkemizde satışı ne yazık ki yapılmıyor : ) Site güvenilir fakat ürün yok.

Bahsettiğin yerde bir telefon numarası var, arayıp gelip gelmediğini öğrenebilirsin. Hatta bizi de bilgilendirirsen sevinirim.

baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

ARKADAŞLAR Q-CP AZ MİKTARDA OLSA GELDİ ABD ECZANEDEN ALINDIĞI İÇİN BİRAZ PAHALI AZ MİKTARDA GELMİŞ BİLGİNİZE
http://WWW.saglikicin.biz baka bilirsiniz
KUTUSNDA Q-UROL YAZIYOR AMA AYNI ŞEY SANIRIM
İÇERİK:
QUERCETİN,POLEN EXTRACTT,PAPAİN USP,BROMELAİN 10:1
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

hangi isimle nereden alacagız bu ürünü
baran

Mesaj gönderen baran »

boyturk yazdı:hangi isimle nereden alacagız bu ürünü
yazdığım linkte ki cep tel görüş yardımcı oluyor bana gönderdi fiyatı 250 tl
önümüzdeki ay ithal edebileceğini söyledi o zaman daha ucuz olur
istersen bekle yada iste 12 adet abd eczaneden aldığını söyledi
76 usd bu yözden pahalı
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ok sagol dostum
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

Ben ingilterede yasiyorum burda da bulunmuyor sadece canada ve usa den geliyor internette siparis vericem umarim dediginiz gibi cinselligi duzeltiyordur
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

baran yazdı:ARKADAŞLAR Q-CP AZ MİKTARDA OLSA GELDİ ABD ECZANEDEN ALINDIĞI İÇİN BİRAZ PAHALI AZ MİKTARDA GELMİŞ BİLGİNİZE
İÇERİK:
Bilgilendirme için sağol Baran. Son Q-Urol'u almak da bize nasip oldu satıcının dediğine göre. Yalnız kargoyla beraber 270 TL'yi buldu maliyet. :) Sadece Amerika'dan getirilebilmesi kötü olmuş. Cinsellik olayına iyi geleceğini pek sanmıyorum ama prostatın bozulan dokusunu onarma yeteneği olduğunu düşünüyorum bu takviyenin.
baran

Mesaj gönderen baran »

Erhan1976 yazdı:
baran yazdı:ARKADAŞLAR Q-CP AZ MİKTARDA OLSA GELDİ ABD ECZANEDEN ALINDIĞI İÇİN BİRAZ PAHALI AZ MİKTARDA GELMİŞ BİLGİNİZE
İÇERİK:
Bilgilendirme için sağol Baran. Son Q-Urol'u almak da bize nasip oldu satıcının dediğine göre. Yalnız kargoyla beraber 270 TL'yi buldu maliyet. :) Sadece Amerika'dan getirilebilmesi kötü olmuş. Cinsellik olayına iyi geleceğini pek sanmıyorum ama prostatın bozulan dokusunu onarma yeteneği olduğunu düşünüyorum bu takviyenin.
cinselliğe faydası yok bence beta gulucan kullan faydasını gördüm
reha067
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen reha067 »

baran yazdı:
boyturk yazdı:hangi isimle nereden alacagız bu ürünü
yazdığım linkte ki cep tel görüş yardımcı oluyor bana gönderdi fiyatı 250 tl
önümüzdeki ay ithal edebileceğini söyledi o zaman daha ucuz olur
istersen bekle yada iste 12 adet abd eczaneden aldığını söyledi
76 usd bu yözden pahalı
fayda gördün mü dostum
reha067

Mesaj gönderen reha067 »

Erhan1976 yazdı:
İÇERİK:
iyi geldiyse bende alıcam dostum.bilgi verir misin
baran

Mesaj gönderen baran »

reha067 yazdı:
Erhan1976 yazdı:
İÇERİK:
iyi geldiyse bende alıcam dostum.bilgi verir misin
pek iyi gelemdi dostum şu ana kadar iyi gelen tek şey beta glukan başkasından fayda görmedim
reha067

Mesaj gönderen reha067 »

ben intetnrtden formu doldurup siparis verdim,98 tl yaziyo kapids odeme ysziyo bskalim gelcek mi,3 kutu bitirmeyi dusunuyorum,bende kslsifikasyonda var magnezyum çinkoyla birliktr kullanicam gelirse,bu kalsifikssyon gitmeden tedavi yok bence bu hastsliga
Kursat40

Mesaj gönderen Kursat40 »

Peki kronik bakteriyel prostatit için kullanılabilir mi
baran

Mesaj gönderen baran »

reha067 yazdı:ben intetnrtden formu doldurup siparis verdim,98 tl yaziyo kapids odeme ysziyo bskalim gelcek mi,3 kutu bitirmeyi dusunuyorum,bende kslsifikasyonda var magnezyum çinkoyla birliktr kullanicam gelirse,bu kalsifikssyon gitmeden tedavi yok bence bu hastsliga
kardeş sitede yazan cep telefonuyla görüş gelemsi öyle basit değildi
Kursat40

reha067 yazdı:ben intetnrtden formu doldurup siparis verdim,98 tl yaziyo kapids odeme ysziyo bskalim gelcek mi,3 kutu bitirmeyi dusunuyorum,bende kslsifikasyonda var magnezyum çinkoyla birliktr kullanicam gelirse,bu kalsifikssyon gitmeden tedavi yok bence bu hastsliga
Bende bugün magnezyum ve kalsiyuma başladım bakalım kalsifikasyon için
NeverGiveUp

Kalsiyum iyi etki etmez, aksine kotu etki edebilir kalsifikasyon icin. Magnezyumla cinko almalisin.

Kursat40

Kalsiyum yazmışım yanlışlıkla çinko olacaktı o yanlız bu kalsifikasyon için daha önce kullanılıp netice alınmış mı çinko ve magnezyum için bilgisi olan var mı bir yerde dışardan çinko alımının pek etkili olmadığına dair duyum aldım ama ne kadar doğru bilmiyorum
reha067

Mesaj gönderen reha067 »

bildigim kadrıyla çinko zaten dışardan yani besinler aracılıgı ile alınıyor,vucut üretmiyor bana bir kere dr, bile yazmisti tablet olarak
Kursat40

Abı çinko etkisi ile bu kalsifikasyonu ortadan kaldırabilirsek tabı bunun paralelinde antibiyotik tedavisi ile düzeltebiliriz ancak bu bakteriyel prostatit için geçerli diye düşünüyorum
reha067

Mesaj gönderen reha067 »

son arastirmalar prostatitin zaten bakteriyel olduğu yönünde,yani nonbakteriyel proststit diye birsey yok...sadece tesbit edilemiyor....ilerde ne derler bilemem
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

O fiyatlar eski, 250 TL'ydi kaç ay önce, kargo hariç o da. Bu ilaç bozulan prostat dokusunun onarımı için iyi geliyor sadece...