Sık idrar düzeldi mi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
nugo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Re: Sık idrar düzeldi mi

Mesaj gönderen nugo »

Kullandığınız ağrı kesici veya kas gevşeticiler idrar yapımınızı azaltıyor yada engelliyor olabilir.

Günlük (24 saat) 2 lt sıvı alımında +/- 1.5 lt sıvı atımı olmalı .
Kalan yarım litre ya ihtiyaç yada nefes terleme ve sair olarak atılır.

kullandığınız ilaçlarınızı üroloğunuza da gösterin derim
Rumuz4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Rumuz4848 »

cucu3636 yazdı:
Rumuz4848 yazdı:
cucu3636 yazdı:
Abi idrarın geldiğinde ağrın oluyor mu?
Idrarda yanma oluyordu 2.yildir simdi lyrica ekledim.antibiotigin yanina yanma olmadi bakalim bitisin ilaclar belli olur
Ağrı durumu hiç yok mu abi?
Arasira.idrar yanması duzenli bosalmayinca bosalinca yanma urorec kullanirsam o da olmuyor
Rumuz4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Rumuz4848 »

sessiz01 yazdı:
Rumuz4848 yazdı:
sessiz01 yazdı:
bu iki ilaci bizde kullansak geçer mi aceba sık idarar
Bilemem bana prof güven arslan yazmisti hic tahlil yapmadan tavanic arti lyrica75 verdi 3.kutu. kullandim 4 yildir.sık.idrar yok salladi tuttu yani prostat enjeksiyonudu yapicakti igneyi hazırlarken vazgectim..
2 yıldirda idrar yanmasiyla ugrasiyorum sebebi lökosite göre tedavi yapmak isteyen doktorum.sayesinde 3 farkli antibiotik ampirik tedavi yapayim dedi ilk hafta yanma basladi lökosit akut dönemde.bile ben 5 6 idi antibiogramdan şasmamak lazım
tavanic kaç mg ve ilaçlari gunde kaç defa aliyorsun
4 sene önceki tedaviden bahsediyorum konu sık idrar oldugu icin tam hatirlamiyorum gunde 1 olmasi lazim levofloksasin gunde 2 kullanilmaz yarilanma omrü uzundur mg hatırlamıyorum 500 sanirim