Moral bozmayın daha iyi olacak

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Sefil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Moral bozmayın daha iyi olacak

Mesaj gönderen Sefil »

Hepinize selamlar abilerim kardeşlerim uzun zamandır foruma bakmıyorum bugün aklıma geldi yeni yakalanan kader arkadaşlarıma bir nebze moral olsun diye yazmak istedim saglam bir psikolojim vardi beni bile saniyede karamsar hayattan sogutan uyutmayan adini anmak istemiyorum intihari dusunduren sacmaliklarda buldum kendimi anlik hatalardan yaramazliklardan vazgecip duzenli bir hayat benimsemeye basladim hatalarimi tekrarlamadim duzenli bir hayata gectim işimde gucumdeyim tabi bu kolay olmadi oncelikle bu hastalık ilk başladığı gibi yoğun seyretmiyor arkadaşlar bunu hep derlerdi forumdaki abilerim sağ olsunlar hepsinin emeği büyük bende haklarını ödeyemem onlarin.uzatmadan ne durumdayim derseniz ağrı sızı süpriz bir şekilde kesildi bir anda, idrar hissi çok usutmezsem olmuyor kola icince yanma oluyor ciddi şekilde harici bir şey yok cinsellikte eskisi gibi değil çok kötü degil orta diyelim durum şükür buna da kimse kendini bırakmasın hayat devam ediyor elinizden geleni tüm imkanları zorlayın arkadaşlar yaklaşık 27 doktor gezdim bunların birkaçı hariç hepsi yoluna çıkmış bizi hastadan çok müşteri olarak görüyor ne kullandin derseniz 8 ay hiç durmadan antibiyotik aldım evet tam 8 ay kültür pcr lokosit takibi vs üzerine gittim bu hastalığın hiç bıkmadan sonra biraz iyi oldum tekrar alevlendi hiçbir şey kullanmicam diye söz verdim 15 20 güne belirtiler azaldı hayat yasanilasi oldu belki dönemsel ama eski eziyet yok hayata bir şekilde devam ediyorum yazı uzun oldu ama bir nebze bu belaya yeni yakalanan arkadaşlar rahatladiysa ne mutlu sabır biraz zaten gecmesede tamamen, alışıyor insan sağlıcakla kalın. Kadir abi teşekkürler böyle bir foruma öncülük ettiğin için sizler olmasanız deli dana gibi doktor doktor geziyorduk saygılar
Mrshadow

Re: Moral bozmayın daha iyi olacak

Mesaj gönderen Mrshadow »

sifan daim olsun. ben de 8 aydir kaydadeger bir sikayet yasamiyorum. ama gordugun gibi forumda olmaya devam ediyorum, eger psikolojini etkiliyorsa durma ama sorun etmiuorsa bekleriz :)
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

İyileşen arkadaşlarda forumu bırakmasın ki şikayeti olan arkadaşlarada umut olalım. İyileşenler bırakınca şikayeti devam eden arkadaşlar hiç iyileşemeyeceklerini düşünerek her geçen gün dahada karamsar oluyor, herkese geçmiş olsun
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

bu akşam 1,5 saat bisiklet sürdüm. herhangi bir sorun olmadı. sürmeden önce prostatı boşalttım iyice.
hastalıktan korkmayın üzerine gidin, biraz zaman istiyor ama tünelin sonunda ışık var.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Sefil yazdı:Hepinize selamlar abilerim kardeşlerim uzun zamandır foruma bakmıyorum bugün aklıma geldi yeni yakalanan kader arkadaşlarıma bir nebze moral olsun diye yazmak istedim saglam bir psikolojim vardi beni bile saniyede karamsar hayattan sogutan uyutmayan adini anmak istemiyorum intihari dusunduren sacmaliklarda buldum kendimi anlik hatalardan yaramazliklardan vazgecip duzenli bir hayat benimsemeye basladim hatalarimi tekrarlamadim duzenli bir hayata gectim işimde gucumdeyim tabi bu kolay olmadi oncelikle bu hastalık ilk başladığı gibi yoğun seyretmiyor arkadaşlar bunu hep derlerdi forumdaki abilerim sağ olsunlar hepsinin emeği büyük bende haklarını ödeyemem onlarin.uzatmadan ne durumdayim derseniz ağrı sızı süpriz bir şekilde kesildi bir anda, idrar hissi çok usutmezsem olmuyor kola icince yanma oluyor ciddi şekilde harici bir şey yok cinsellikte eskisi gibi değil çok kötü degil orta diyelim durum şükür buna da kimse kendini bırakmasın hayat devam ediyor elinizden geleni tüm imkanları zorlayın arkadaşlar yaklaşık 27 doktor gezdim bunların birkaçı hariç hepsi yoluna çıkmış bizi hastadan çok müşteri olarak görüyor ne kullandin derseniz 8 ay hiç durmadan antibiyotik aldım evet tam 8 ay kültür pcr lokosit takibi vs üzerine gittim bu hastalığın hiç bıkmadan sonra biraz iyi oldum tekrar alevlendi hiçbir şey kullanmicam diye söz verdim 15 20 güne belirtiler azaldı hayat yasanilasi oldu belki dönemsel ama eski eziyet yok hayata bir şekilde devam ediyorum yazı uzun oldu ama bir nebze bu belaya yeni yakalanan arkadaşlar rahatladiysa ne mutlu sabır biraz zaten gecmesede tamamen, alışıyor insan sağlıcakla kalın. Kadir abi teşekkürler böyle bir foruma öncülük ettiğin için sizler olmasanız deli dana gibi doktor doktor geziyorduk saygılar
Evet sefil bendede aynı durumda eskisi gibi agrı sızı yok ama idrar hafif proplem yanmada hissedilir derecede cinsellik de çok kötü degil iyide degil ama yinede binada şükür ben düzenli bir tedavide almadım 3 ay antibiyotik içtim durum bu stabil
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sefil yazdı:Hepinize selamlar abilerim kardeşlerim uzun zamandır foruma bakmıyorum bugün aklıma geldi yeni yakalanan kader arkadaşlarıma bir nebze moral olsun diye yazmak istedim saglam bir psikolojim vardi beni bile saniyede karamsar hayattan sogutan uyutmayan adini anmak istemiyorum intihari dusunduren sacmaliklarda buldum kendimi anlik hatalardan yaramazliklardan vazgecip duzenli bir hayat benimsemeye basladim hatalarimi tekrarlamadim duzenli bir hayata gectim işimde gucumdeyim tabi bu kolay olmadi oncelikle bu hastalık ilk başladığı gibi yoğun seyretmiyor arkadaşlar bunu hep derlerdi forumdaki abilerim sağ olsunlar hepsinin emeği büyük bende haklarını ödeyemem onlarin.uzatmadan ne durumdayim derseniz ağrı sızı süpriz bir şekilde kesildi bir anda, idrar hissi çok usutmezsem olmuyor kola icince yanma oluyor ciddi şekilde harici bir şey yok cinsellikte eskisi gibi değil çok kötü degil orta diyelim durum şükür buna da kimse kendini bırakmasın hayat devam ediyor elinizden geleni tüm imkanları zorlayın arkadaşlar yaklaşık 27 doktor gezdim bunların birkaçı hariç hepsi yoluna çıkmış bizi hastadan çok müşteri olarak görüyor ne kullandin derseniz 8 ay hiç durmadan antibiyotik aldım evet tam 8 ay kültür pcr lokosit takibi vs üzerine gittim bu hastalığın hiç bıkmadan sonra biraz iyi oldum tekrar alevlendi hiçbir şey kullanmicam diye söz verdim 15 20 güne belirtiler azaldı hayat yasanilasi oldu belki dönemsel ama eski eziyet yok hayata bir şekilde devam ediyorum yazı uzun oldu ama bir nebze bu belaya yeni yakalanan arkadaşlar rahatladiysa ne mutlu sabır biraz zaten gecmesede tamamen, alışıyor insan sağlıcakla kalın. Kadir abi teşekkürler böyle bir foruma öncülük ettiğin için sizler olmasanız deli dana gibi doktor doktor geziyorduk saygılar
Cok sevindim iyi olmana kardesim, sonsuz şifalar....