Apitera (Propolis, polen, arı sütü vs)

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
NeverGiveUp

Apitera (Propolis, polen, arı sütü vs)

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Bal ve bal ürünleri

Apitera yöntemine dair bir şeyler söylemek isteyen arkadaslar buradan görüslerini ifade edebilirler.

Ben hastaliga yakalandigim ilk günlerde Bal Parmak'ın propolis, arı sütü ve bal karisimini denemistim. Özellikle bacaklarımdaki halsizlik ve kırgınlığa iyi geldiğini ve iyi bir bir enerji verdiğini söyleyebilirim. Bugünlerde de Aksu Vital'in Propolis, polen, arı sütü ve bal karışımını kullanmaya basladim. Şu ana kadar hissedebildiğim iyi bir etki verdiğini söyleyemem. Zaten çok kötü de değilim ama bugünlerde çok şükür.

Ayrıca propolis sıvı olarak da kullanılabiliyor. Söylenene göre antibiyotiklerden çok daha fazla etkililermiş. Fakat ben çok fazla itimad etmiyorum. Hem kullanmış biri olarak hem de okuduğum kadarıyla propolis kullanarak tedavi olan prostatit hastası duymadım. Daha çok soğuk algınlığı durumlarında kullanılabilirler. Bir de elbette bağışıklığa iyi gelebilirler. İyi markaları tercih etmekte fayda var.

Takviye olarak bal ürünleri kullanan kullanıcılar lütfen bu bölümden gözlemlerini aktarsınlar.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
prostatiniseveyim

Re: Apitera (Propolis, polen, arı sütü vs)

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Denemedigim bi bu kaldi cavda cim poleni icinde bi arkadas meniyi dulandiriyo demis ha gayret polen idini bilenler bi el atin bu konuya ucundan tutun gencler umutlar tukeniyo. Hadi aslanlarim
Dogan

Mesaj gönderen Dogan »

Apitera
Asetilsistein hammaddesi spermi sulandırıyor asist plus saşe 600 lük ben bir ay sabah akşam içtim ve koyu olan spermim sulandı ve daha kolay fışkırdı ama yılda bir ay kullanılabilir geçen yıl mayıs ayında kullanmıştım şimdi yine mayıs ayında kullanacağımç
ayrıca bağışıklığı kuvvetlendirici özelliği var. akciğer hastalığı ve öksürüğü olanlar sigara içenler dikkatli kullanmalıdır.
Doğan
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Propolis,hangi marka kullanıyorsunuz nereden temin ederiz en iyisi hangisi?

kullanmakta olduğum propolis çok iyi olduğunu sanmıyorum aksuvital diğer markaları bilen varsa nerden temin ederiz
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

Arkadaşlar sizlere tavsiyem markalı ürünlerin %90 belkide daha fazlası doğal üretim katkısız üretim olmadığı için malesef pek birşey beklemeyin. Ben bulsam saf doğal arı sütü propolis vs vs doğal olursa inanırım tedavi yönüne ama fabrikasyon yada aktarda satılan tarzda olanlardan çokta birsey beklemek doğru değil. Propolis in orjinal saf olanını yahudiler iyi kullanır nasıl kullanılacağını iyi bilirler. İzmir de bi yahudi doktor vardı ama herkese vermiyorlar kendi çevresindeki kisilere veriyor ama nereden nasıl temin ediyor orası muamma. Ve fiyatlar da uçuk seviyede 100 ml lik şişesi. He bu arada gördüm mü görmedim ama sadece bu işlerin uzmanı bi abi muhabbet esnasında söyledi ve bende biraz alsak dedim malesef vermez ler dedi. Neyse bu işin başka boyutu arkadaşlar. Propolis diye aktardan aldığımız sıvı damla olsun yadà macun şeklinde olsun hiçbirisi orjinal saf gerçek katkisiz propolis değil. Orjinalini sağlayan bulan varsa kullansın Allah ın izni ile iyi olmayacak hasta yoktur.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ben diyom evereste tirmansak ordaki budist saypalar bi uufluyomus geciyomus yalniz everestin tepesinde uflemesi lazim gecen bi arkadas dedi saypayi cagirmis tutkiyede ufletmis.kendine olmamis
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

prostatiniseveyim yazdı:Denemedigim bi bu kaldi cavda cim poleni icinde bi arkadas meniyi dulandiriyo demis ha gayret polen idini bilenler bi el atin bu konuya ucundan tutun gencler umutlar tukeniyo. Hadi aslanlarim
Pollstimol (cavdar cim poleni ) diye bir marka almistim almanyada benim spremimde bosalma sorasi dosnmus parcaciklar oluyordu ve kullandigim dönemde gercekten iyi gelmisti spermide su kivamina getirmisti.....
Bactrim800
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Bactrim800 »

arı sütü bal propolis karışımını yaklaşık 2 aydır ben de kullanıyorum. Tanıdığım bir balcı hazırlıyor sağolsun, her sabah bir tatlı kaşığı yutuyorum.
Şu ana kadar gözlemlediğim iyileşmeler,
vücut direncim arttı,
zor hasta oluyorum, olursam da çabuk toparlanıyorum,
öncesinde yaptırdığım sperm testinde ileri hareketli spermim yoktu hiç, 1 aylık kullanımdan sonra ileri hareketli sperm sayısında %10artış var. Ama spermlerimizin yumurtalıklarda 2-3 ay önce oluştuğunu düşünürsek, doğrudan bir etkisi de olmamış olabilir.

Yine de şu hayatta tüketebileceğimiz ender organik ve sağlıklı gıdalardan biri olarak insana kendini iyi hissettiriyor.