Test Sonuçlarım ve Tedavim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mrshadow

Re: Test Sonuçlarım ve Tedavim

Mesaj gönderen Mrshadow »

gonore yazdı:
sende stap, streptokok ve korinebakterisi çıkmış kardeşim az düzeyde..
yanlis bilgi, bunlar olmasi gereken bakteriler.
sikinti yok
cenksoydan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cenksoydan »

Mrshadow yazdı:
gonore yazdı:
sende stap, streptokok ve korinebakterisi çıkmış kardeşim az düzeyde..
sikinti yok
Teşekkür ederim Mrshadow kardesim bilgilendirdigin icin
gonore

Mesaj gönderen gonore »

cenksoydan yazdı:
Mrshadow yazdı:
gonore yazdı: sende stap, streptokok ve korinebakterisi çıkmış kardeşim az düzeyde..
sikinti yok
Teşekkür ederim Mrshadow kardesim bilgilendirdigin icin
düzen kültür neden çıkmadı senin kardeşim ?
:P
cenksoydan

aradim az once oglen hepsi cikicak dedi
cenksoydan

Gelisim pcr icin normal dedi kardesim herkesde olmasi gerekenler dedi total bakteri iyi dedi hayirlisiyla kulturler de gelsin bakalim artik.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

şimdi türkiye’den ayrılıyorum antibiyotiksiz 23. günm şikayetlerim azaldı...Normale döndüm 4 gün sonra. Bol takviye götürüyorum şimdi yanımda... 3 kutu ligone, cranberry solgar, multi billion solgar, propolis damla....Yaklaşık 3 aylık takviye bunlar... İlaç olarakta orada seftriakson grubu antibiyotik enjeksiyon mevcut sadece o ülkeye ait üretim olan bir marka..Doksisiklin tetradox yerine oraya ait üretim var onlarla idare etcez bakalım..
cenksoydan

Hayırlı yolculuklar bunlarin yaninda yürüyüş sporda ekle moralini yuksek tut gorusmek uzere
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Son 2 ayda 1 sperm, 1 idrar kültürü, 4 prostat sıvısı kültürü, prostat sıvısından 1 üreoplazma kültürü, prostat sıvısından 1 mikoplazma kültürü, prostat sıvısından 1 klamidya antijeni, 2 kere pcr oldum. İlk olduklarımda 55 gün antibiyotik kullanmadım, 2. olduklarım da ise 20 gün kullanmadım..3 farklı yerde yaptırdığım 4 Prostat sıvısı kültüründen 1 kere streptokok hakimiyetinde flora bakterisi üredi, 2 gelişim pcrdan 1 keresinde korinebakterisi 10 üzeri 3,4 şeklinde az miktarda üredi.. 4 kere lökosit baktırdım ilkinde 8-10 iken en son 0 geldi..Nonbakteriyel olabilir miyim?
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

gonore yazdı:Son 2 ayda 1 sperm, 1 idrar kültürü, 4 prostat sıvısı kültürü, prostat sıvısından 1 üreoplazma kültürü, prostat sıvısından 1 mikoplazma kültürü, prostat sıvısından 1 klamidya antijeni, 2 kere pcr oldum. İlk olduklarımda 55 gün antibiyotik kullanmadım, 2. olduklarım da ise 20 gün kullanmadım..3 farklı yerde yaptırdığım 4 Prostat sıvısı kültüründen 1 kere streptokok hakimiyetinde flora bakterisi üredi, 2 gelişim pcrdan 1 keresinde korinebakterisi 10 üzeri 3,4 şeklinde az miktarda üredi.. 4 kere lökosit baktırdım ilkinde 8-10 iken en son 0 geldi..Nonbakteriyel olabilir miyim?
Lokosit düştü ama semptomlar geçmedimi
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Imzekken yazdı:
gonore yazdı:Son 2 ayda 1 sperm, 1 idrar kültürü, 4 prostat sıvısı kültürü, prostat sıvısından 1 üreoplazma kültürü, prostat sıvısından 1 mikoplazma kültürü, prostat sıvısından 1 klamidya antijeni, 2 kere pcr oldum. İlk olduklarımda 55 gün antibiyotik kullanmadım, 2. olduklarım da ise 20 gün kullanmadım..3 farklı yerde yaptırdığım 4 Prostat sıvısı kültüründen 1 kere streptokok hakimiyetinde flora bakterisi üredi, 2 gelişim pcrdan 1 keresinde korinebakterisi 10 üzeri 3,4 şeklinde az miktarda üredi.. 4 kere lökosit baktırdım ilkinde 8-10 iken en son 0 geldi..Nonbakteriyel olabilir miyim?
Lokosit düştü ama semptomlar geçmedimi
%85-95 geçti ama hafif yanma vardı yağmurda kaldıktan sonra oda geçti gibi
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

en gec 6 ay sonra biseyin kalmayacak gonore
yeni enfekte olmazsa tabii
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Mrshadow yazdı:en gec 6 ay sonra biseyin kalmayacak gonore
yeni enfekte olmazsa tabii
inşallah mrshadow kardeşim...24 aralık 2018 pazartesi saat 14:10 kadıköyde gerçekleşen o lanet ilişki hayatımı mahvetti...28 aralıkta sarı akıntı yanma falan süreç başladı... Bel soğukluğu, hiv, hepatit korkusu derken 210. güne geldik...7 ay geçti ama hala kurtulamadık o birliktelikten doğan sıkıntılardan...210 gündür cinsellik bile yaşamıyorum göt korkusundan..
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Arkadaşlar süreçle ilgili son durumumu paylaşayım; 93 gündür antibiyotik almıyorum. 100. günümde düzen laba prostat sıvısı kültürü ve semen kültürü vereceğim. Sonuçlar gelince zafer hocaya tekrar gidp lökosite baktıracağım. 31 mayıs lökosit 7-8di..1 haziran 26 haziran arası antibiyptik aldım ve 4temmuz-13temmuzda lökosti yoktu. 2,5-3 ay oldu lökosite baktırma zamanım geldi.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Galiba hastalığım artık düzene girdi...4 aydır doktora gitmedim hep gideceğim diyip...5 aya yakındırda antibiyotik içmiyorum...Bu hastalıkta en önemli şey kendine çok iyi bakmak ve spor yapmak benim anladığım...Ve kilit nokta psikolojik açıdan kafadan çıkarmak..Foruma ne zaman çok girsem ne zaman birileriyle yazışsam whatsappten test olmak ve doktora gitmek istiyorum..Kendimi ilk önce test olmamak için ve doktora gitmemek için baskıladım..Ne zaman ne yapmam gerektiğini biliyorum..%95-100 arası iyileştim..%80 ilaçlarla %20 sporla iyi durumdayım..Korunarak ilişkiye giriyorum ve 2 saatte 3 kereye kadar çıktım. İlişki sonrası batticonlu pamukla bölgeyi temizliyorum..Beslenme olarak kahve, alkol, sigara dısında herşeyi tüketiyorum..Sucuk, çiğköfte, kokoreç ne ararsak var...Hamur işi, şekerli ürünler hepsini yiyorum..Protein tozu içiyorum ve zararı yok prostata..Nutrend bisküvili, optimum kurabiyeli içtim yaklaşık 30 ölçek ve sıkıntı olmadı..Tam tersine iyi geliyor..Ağırlık olarak bacak haraketlerinde 130 kiloya kadar çıktım..2 günde 1 fitness, 2 günde 1 seks cinsellik/mast şeklinde yapıyorum..Bacak ve kalça kaslarınızı güçlendirin ben kendimi çok iyi hissettim bu sayede...Ağırlık kaldırdığım ilk 2 ay çatal işeme sorunu oluyordu artık oda geçti...Prostatı bir kas olarak görüyorum ve güçlendiriyorum diyelim..Nasıl ki spora ilk başladığımızda yanma ve ağrılar varsa yaptıkça geçiyorsa ve güçleniyorsa benzer bir durum var gibi...3-4 aydır %95-100 arasıyım çok şükür...
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

gonore yazdı:Galiba hastalığım artık düzene girdi...4 aydır doktora gitmedim hep gideceğim diyip...5 aya yakındırda antibiyotik içmiyorum...Bu hastalıkta en önemli şey kendine çok iyi bakmak ve spor yapmak benim anladığım...Ve kilit nokta psikolojik açıdan kafadan çıkarmak..Foruma ne zaman çok girsem ne zaman birileriyle yazışsam whatsappten test olmak ve doktora gitmek istiyorum..Kendimi ilk önce test olmamak için ve doktora gitmemek için baskıladım..Ne zaman ne yapmam gerektiğini biliyorum..%95-100 arası iyileştim..%80 ilaçlarla %20 sporla iyi durumdayım..Korunarak ilişkiye giriyorum ve 2 saatte 3 kereye kadar çıktım. İlişki sonrası batticonlu pamukla bölgeyi temizliyorum..Beslenme olarak kahve, alkol, sigara dısında herşeyi tüketiyorum..Sucuk, çiğköfte, kokoreç ne ararsak var...Hamur işi, şekerli ürünler hepsini yiyorum..Protein tozu içiyorum ve zararı yok prostata..Nutrend bisküvili, optimum kurabiyeli içtim yaklaşık 30 ölçek ve sıkıntı olmadı..Tam tersine iyi geliyor..Ağırlık olarak bacak haraketlerinde 130 kiloya kadar çıktım..2 günde 1 fitness, 2 günde 1 seks cinsellik/mast şeklinde yapıyorum..Bacak ve kalça kaslarınızı güçlendirin ben kendimi çok iyi hissettim bu sayede...Ağırlık kaldırdığım ilk 2 ay çatal işeme sorunu oluyordu artık oda geçti...Prostatı bir kas olarak görüyorum ve güçlendiriyorum diyelim..Nasıl ki spora ilk başladığımızda yanma ve ağrılar varsa yaptıkça geçiyorsa ve güçleniyorsa benzer bir durum var gibi...3-4 aydır %95-100 arasıyım çok şükür...
Kardeşim sen bitirdin olayı Allah sağlığını daim kılsın.Darısı başımıza inşAllah bizde o günleri görürüz.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

fireblade yazdı:
gonore yazdı:Galiba hastalığım artık düzene girdi...4 aydır doktora gitmedim hep gideceğim diyip...5 aya yakındırda antibiyotik içmiyorum...Bu hastalıkta en önemli şey kendine çok iyi bakmak ve spor yapmak benim anladığım...Ve kilit nokta psikolojik açıdan kafadan çıkarmak..Foruma ne zaman çok girsem ne zaman birileriyle yazışsam whatsappten test olmak ve doktora gitmek istiyorum..Kendimi ilk önce test olmamak için ve doktora gitmemek için baskıladım..Ne zaman ne yapmam gerektiğini biliyorum..%95-100 arası iyileştim..%80 ilaçlarla %20 sporla iyi durumdayım..Korunarak ilişkiye giriyorum ve 2 saatte 3 kereye kadar çıktım. İlişki sonrası batticonlu pamukla bölgeyi temizliyorum..Beslenme olarak kahve, alkol, sigara dısında herşeyi tüketiyorum..Sucuk, çiğköfte, kokoreç ne ararsak var...Hamur işi, şekerli ürünler hepsini yiyorum..Protein tozu içiyorum ve zararı yok prostata..Nutrend bisküvili, optimum kurabiyeli içtim yaklaşık 30 ölçek ve sıkıntı olmadı..Tam tersine iyi geliyor..Ağırlık olarak bacak haraketlerinde 130 kiloya kadar çıktım..2 günde 1 fitness, 2 günde 1 seks cinsellik/mast şeklinde yapıyorum..Bacak ve kalça kaslarınızı güçlendirin ben kendimi çok iyi hissettim bu sayede...Ağırlık kaldırdığım ilk 2 ay çatal işeme sorunu oluyordu artık oda geçti...Prostatı bir kas olarak görüyorum ve güçlendiriyorum diyelim..Nasıl ki spora ilk başladığımızda yanma ve ağrılar varsa yaptıkça geçiyorsa ve güçleniyorsa benzer bir durum var gibi...3-4 aydır %95-100 arasıyım çok şükür...
Kardeşim sen bitirdin olayı Allah sağlığını daim kılsın.Darısı başımıza inşAllah bizde o günleri görürüz.
inşallah kardeşim herkes iyileşir..ama bu hastalık ülser gibi dikkat etmezsek tekrarlayabilecek bir hastalık..bu hastalarda nasıl mide hassassa bizde de artık prostat hassas..0 km olamayacak asla prostat ama hayatımıza ağrısız sızısız devam ederiz inş..
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Bundan 3-4 gün önce safra polibi için gitmişken üroloğa da gireyim masaj yapsın dedim şikayetim yoktu..Doktor masaj yaptı hafif yanma oldu prostatta ve doktor prostatın sıcak hafif iltihap var dedi kafam karıştı...2 gündür hafiften makat içinde yanma da oldu ve dün kabızken dışkı yaptım makattan yapışkan bişey geldi sanki..Şu an sanki o bölge boşalmış gibi bir durum var bişey anlamadım..Kahve falan içtim pubda :D :D neyse killandim ben bu durumdan persembe gunu Zafer hocay gidicem..Eger lokosit cikarsa self masaja gecicem..Durduk yere gittik doktora bela aldik basa..
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

kader48 yazdı:Düzen labta üreme olmamış. Benim için bu nokta önemli bir nokta.

Tekrardan geçmiş olsun.
Neden düzende üreme olmaması sizin için önemli düzenin çalışması dahamı iyi diyorsunuz düzen bakteri konusunda dahamı iyi
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Ali1453 yazdı:

Tekrardan geçmiş olsun.
Neden düzende üreme olmaması sizin için önemli düzenin çalışması dahamı iyi diyorsunuz düzen bakteri konusunda dahamı iyi
Ne bileyim abi düzene kim gitse, bakteriler hava da uçuşuyor.
Staphyloccus türleri
Enterecoccus türleri

Düzen yakalayamıyorsa diğer lablar pcr hariç hiç yakalayamaz diye düşünüyorum.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

kader48 yazdı:
Ali1453 yazdı:

Tekrardan geçmiş olsun.
Staphyloccus türleri
Enterecoccus türleri

düzene 2 kere verdim bişey çıkmıyor bende de...3. kez denesem mi acaba? ilkinde 50 gün antibiyptiksiz verdim diğerinde 20 gün antibiyptiksiz verdim...şu an 5 ay oldu antibiyptik içmeyeli..
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

kader48 yazdı:
Ali1453 yazdı:

Tekrardan geçmiş olsun.
Staphyloccus türleri
Enterecoccus türleri

Ben anyibiyotikten 4 ay sonra verdim stap ve enterokoklar çıkmadım 5,5 ay sonra verdim stap çıktı hep az sayıda
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Ali1453 yazdı:
kader48 yazdı:
Ali1453 yazdı: Neden düzende üreme olmaması sizin için önemli düzenin çalışması dahamı iyi diyorsunuz düzen bakteri konusunda dahamı iyi
Staphyloccus türleri
Enterecoccus türleri

Ben anyibiyotikten 4 ay sonra verdim stap ve enterokoklar çıkmadım 5,5 ay sonra verdim stap çıktı hep az sayıda
Demek ki daha tam olarak kurumamış. 2-3 hafta daha antibiyotik almak gerekiyor. Staphyloccus ve Enterecoccus türleri, Allah kimseye bu iki tür bakteri ile uğraştırmasın. Kimse demesin prostat iltihabı geçmiyor diye. Bal gibi de geçiyor. Gonore, klamidya, kolay tedavi edilebilir bakterilerde prostat iltihabı geçiyor. Ama Staphyloccus ve Enterecoccus bakterisinde geçmiyor. Aslında ürologlarda bu yüzden geçmez bu diyorlar. Baba gibi bakterileri öldüremeyeceklerini bildikleri için.
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

kader48 yazdı:
Ali1453 yazdı:
kader48 yazdı:
Staphyloccus türleri
Enterecoccus türleri

Demek ki daha tam olarak kurumamış. 2-3 hafta daha antibiyotik almak gerekiyor. Staphyloccus ve Enterecoccus türleri, Allah kimseye bu iki tür bakteri ile uğraştırmasın. Kimse demesin prostat iltihabı geçmiyor diye. Bal gibi de geçiyor. Gonore, klamidya, kolay tedavi edilebilir bakterilerde prostat iltihabı geçiyor. Ama Staphyloccus ve Enterecoccus bakterisinde geçmiyor. Aslında ürologlarda bu yüzden geçmez bu diyorlar. Baba gibi bakterileri öldüremeyeceklerini bildikleri için.
Kader 48 sence bende faecalis çıkmıyor 2 kere test verdim bundan sonraki süreçlerde çıkarmı sence
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Ali1453 yazdı:
kader48 yazdı:
Ali1453 yazdı:
Kader 48 sence bende faecalis çıkmıyor 2 kere test verdim bundan sonraki süreçlerde çıkarmı sence

Bnde 1 yıl sonra çıktı 5. Kültür sonrası
gonore

Mesaj gönderen gonore »

bende staph veya enterecoc ihtimali var mı?
1. tedavi 3 gün azitro 1000 mg (testlerden 5 ay önce)
2. tedavi 1 iğne 1000 mg seftriakson, 3 hafta doksisklin ( testten 4 ay önce)
3. tedavi 5 genta 160, 10 gün oflaksasin ( testten 50 küsür gün önce bitti)
pcr da corine bakterisi, 3 kültürden tekinde streptokok çıktı hisar hastanesinde

sonra zafer hoca kürü kullandım;
5 forcef
2 kutu floxilevo
1 kutu tetradox

20 gün sonra pcr üreme yok, 2 farklı kültür üreme yok