Çok enteresan bir şey.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
dvfth
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Çok enteresan bir şey.

Mesaj gönderen dvfth »

3 4 gündür boşalmadıysan ve büyük abdestini yaptıktan sonra idrar yaptıysan bir de hafif sert dışkı yaptıysan sperm ile beraber prostat sıvısı gelmiştir
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Prostat masaji iyi geliyorsa odem vardir. Sen surekli yaptir bunu haftada 2 , 3 ay yaptir bakalim ne olacak
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Odem icin masaj dışında ne onerirsiniz ayrıca sürekli odem atıcı seylerden bahsediyoruz odeme neden olan şey ne ? Prostat da odeme neden olan bir takım yiyecek icecekler var mi mesela...bunun da önünü kesmek lazım...
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ödem atmak için bromelain kullanabilirsin.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

cucu3636 yazdı:3 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum. 1,5 yıl zafer hoca da son 2 aydırda Muhsin hocada tedavideyim. Masaj sonrası 2 gün rahatlıyorum sonra tekrar devam ediyor. Neyse size soracağım ve enteresan olan durum şu.
Alkol içiyorum ben ama bira ve şarap değil. İçtiğim gece evet sık tuvalete çıkıyorum ama enteresan olan bir gün sonra sanki hiç hastalığım yokmuş gibi. Acaba alkol prostatı mı uyuşturuyor? Normalde yarım saatte bir tuvalete giderim bugün sabah 12 de gittim ve biraz önce gittim. Ama şimdi idrarımdan sonra ilk defa beyaz bi akıntı oldu resmen sperm gibi, emanet sertleşti bir anda. Yani daha öncede akıntım olmuştu ama şeffaftı şimdi ilk defa böyle sperm gibi oldu sizce neden?
Viski veya Tekila içtiğim zamanlarda bana da iyi geliyordu. Garip bir şekilde ertesi günü, sanki hastalık yokmuş gibi çok rahat idrar yaptığım zamanlar oluyordu.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

cucu3636 yazdı:
kader48 yazdı:
cucu3636 yazdı:3 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum. 1,5 yıl zafer hoca da son 2 aydırda Muhsin hocada tedavideyim. Masaj sonrası 2 gün rahatlıyorum sonra tekrar devam ediyor. Neyse size soracağım ve enteresan olan durum şu.
Alkol içiyorum ben ama bira ve şarap değil. İçtiğim gece evet sık tuvalete çıkıyorum ama enteresan olan bir gün sonra sanki hiç hastalığım yokmuş gibi. Acaba alkol prostatı mı uyuşturuyor? Normalde yarım saatte bir tuvalete giderim bugün sabah 12 de gittim ve biraz önce gittim. Ama şimdi idrarımdan sonra ilk defa beyaz bi akıntı oldu resmen sperm gibi, emanet sertleşti bir anda. Yani daha öncede akıntım olmuştu ama şeffaftı şimdi ilk defa böyle sperm gibi oldu sizce neden?
Viski veya Tekila içtiğim zamanlarda bana da iyi geliyordu. Garip bir şekilde ertesi günü, sanki hastalık yokmuş gibi çok rahat idrar yaptığım zamanlar oluyordu.

Şu anda nasılsın abi?
Şu anda biraz daha iyiyim. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacağım.