Udi Hindi

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Udi Hindi

Mesaj gönderen Imzekken »

Udi hindi diye bir bitki varmış her türlü iltihaplanmaya iyi geliyormuş peygamber efendimiz hadisi şeriflerinde en iyi şifa hacamat ve udi hindidir buyurmuş kullanan varmı forumda
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Udi Hindi

Mesaj gönderen osmankul »

Mikroplari ancak kimyasal tibbin gelistirdigi ilaclar yok ediyor. Udi hindiyi duydum mu hatirlamamakla birlikte insallah ise yariyordur ancak bu gibi seyler kullananlar benim bildigim her seferinde basa dondu. Gecmiste sarimsak hapi kullanan mi dersin adini hatirlamadigim belki de sordugun udi hindi mi dersin deneyenler sonuc alamadi. Bu bitkiler mikroplari oldurse bile prostatin icine antibiyotikler bile gerekli konsantrasyonu saglayamazken bitkiler napsin.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Udi Hindi

Mesaj gönderen Imzekken »

osmankul yazdı:Mikroplari ancak kimyasal tibbin gelistirdigi ilaclar yok ediyor. Udi hindiyi duydum mu hatirlamamakla birlikte insallah ise yariyordur ancak bu gibi seyler kullananlar benim bildigim her seferinde basa dondu. Gecmiste sarimsak hapi kullanan mi dersin adini hatirlamadigim belki de sordugun udi hindi mi dersin deneyenler sonuc alamadi. Bu bitkiler mikroplari oldurse bile prostatin icine antibiyotikler bile gerekli konsantrasyonu saglayamazken bitkiler napsin.
Abi şimdi kimyasal antibiyotikler ile bitkisel antibiyotiklerin mikrop öldürme biçimleri aynı değil diye biliyorum eğer güçlü bir bitkiyse kökünü kurutur kimyasallara direnç gelişiyor mesele dirençlimi değilmi bilmiyoruz ama bitkeselde bu yok daha önce forumda karabaş otu ile kızılcık ile 10 bitkili çay ile daha birçok şey iyi olduğunu söyleyenler var bitkilerde etkili yani mühim olan o bitkiyi bulabilmemiz abi denemekde yarar var