Manila Protokolü

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
manila
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Manila Protokolü

Mesaj gönderen manila »

Merhaba foruma 1-2 gün önce üye oldum. Adım Hakan 37 yaşındayım. Bende tedavi sürecimi aktarmak istiyorum. Bende penis kökünde ağrı, apış arasında dolgunluk hissi, penis ucunda ağrı, boşalma sırasında şiddetli bir ağrı vb. şikayetlerim bulunuyordu.Birçok tedavi yöntemini de denedim forumdaki arkadaşlar gibi maalesef bir sonuç alamadım. Neyse sözü uzatmayım. İstanbul'da bir klinikte tedavim başladı. Öncelikle Manila protokolü adında en az 10 - 15 dakika süren bir işlemle doktor bey bazende asistanı makata ilacı yedirerek 10-15 dakika prostat masajı yapıyor. Ardından 10 dakika sonrasında prostat enjeksiyonu yapılıyor bu işlemler haftada bir kez veya doktorun yönlendirmesine göre iki kez gerçekleşiyor. Onun dışında doktor bey önceleri yüksek doz antibiyotikle tedavi sürecine devam ediyor Manila+Enjeksiyon ile birlikte ardından gittikçe azalan dozlarla antibiyotik tedavi sürecini tamamlıyor. Mesela ben 6 ay boyunca koruyucu doz olarak 100 mg antibiyotik kullandım. Foruma önceden de yazabilirdim ancak tedaviden tam sonuç aldığımda yazmak istedim. Yaklaşık bir yıldır düzenli olarak tedavime uyuyorum şuan için nazar değmesin bir şikayetim kalmadı.Cümleten tüm kardeşlerime geçmiş olsun.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Manila Protokolü

Mesaj gönderen red »

geçmiş olsun. sağlığınız daim olsun..
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Enjeksiyon prostatadımı yapılıyor yoksa kalçadanmı yapılıyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
manila

Mesaj gönderen manila »

Direkt prostata yapılıyor.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Hala böbrekler bağırsaklar sağlam duruyor ha o kadar antibiyotik kullanmaya
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

manila yazdı:Direkt prostata yapılıyor.
Doktorda levent hoca mı?
Allah büyük :roll:
huseyin252

Direk prostata yapılan enjeksiyonu kimse önermiyor enjeksiyondan iyileşenler çok nadir yaptıranlarda pişman
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

bb544 yazdı:
Doktorda levent hoca mı?
Hahhahah, iste 10 puan degerindeki soru:)
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Mrshadow yazdı:
bb544 yazdı:
Doktorda levent hoca mı?
Hahhahah, iste 10 puan degerindeki soru:)
:D :D :D
Allah büyük :roll:
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

manila yazdı:Merhaba foruma 1-2 gün önce üye oldum. Adım Hakan 37 yaşındayım. Bende tedavi sürecimi aktarmak istiyorum. Bende penis kökünde ağrı, apış arasında dolgunluk hissi, penis ucunda ağrı, boşalma sırasında şiddetli bir ağrı vb. şikayetlerim bulunuyordu.Birçok tedavi yöntemini de denedim forumdaki arkadaşlar gibi maalesef bir sonuç alamadım. Neyse sözü uzatmayım. İstanbul'da bir klinikte tedavim başladı. Öncelikle Manila protokolü adında en az 10 - 15 dakika süren bir işlemle doktor bey bazende asistanı makata ilacı yedirerek 10-15 dakika prostat masajı yapıyor. Ardından 10 dakika sonrasında prostat enjeksiyonu yapılıyor bu işlemler haftada bir kez veya doktorun yönlendirmesine göre iki kez gerçekleşiyor. Onun dışında doktor bey önceleri yüksek doz antibiyotikle tedavi sürecine devam ediyor Manila+Enjeksiyon ile birlikte ardından gittikçe azalan dozlarla antibiyotik tedavi sürecini tamamlıyor. Mesela ben 6 ay boyunca koruyucu doz olarak 100 mg antibiyotik kullandım. Foruma önceden de yazabilirdim ancak tedaviden tam sonuç aldığımda yazmak istedim. Yaklaşık bir yıldır düzenli olarak tedavime uyuyorum şuan için nazar değmesin bir şikayetim kalmadı.Cümleten tüm kardeşlerime geçmiş olsun.
selam Öncelikle geçmiş olsun sağlığın daim olsun
şu doktorun ismini yazında biz de tedavi olalım bıktık artık hergün prostatla ve şikayetlerinle yaşamaktan
selamlar
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

manila yazdı:Merhaba foruma 1-2 gün önce üye oldum. Adım Hakan 37 yaşındayım. Bende tedavi sürecimi aktarmak istiyorum. Bende penis kökünde ağrı, apış arasında dolgunluk hissi, penis ucunda ağrı, boşalma sırasında şiddetli bir ağrı vb. şikayetlerim bulunuyordu.Birçok tedavi yöntemini de denedim forumdaki arkadaşlar gibi maalesef bir sonuç alamadım. Neyse sözü uzatmayım. İstanbul'da bir klinikte tedavim başladı. Öncelikle Manila protokolü adında en az 10 - 15 dakika süren bir işlemle doktor bey bazende asistanı makata ilacı yedirerek 10-15 dakika prostat masajı yapıyor. Ardından 10 dakika sonrasında prostat enjeksiyonu yapılıyor bu işlemler haftada bir kez veya doktorun yönlendirmesine göre iki kez gerçekleşiyor. Onun dışında doktor bey önceleri yüksek doz antibiyotikle tedavi sürecine devam ediyor Manila+Enjeksiyon ile birlikte ardından gittikçe azalan dozlarla antibiyotik tedavi sürecini tamamlıyor. Mesela ben 6 ay boyunca koruyucu doz olarak 100 mg antibiyotik kullandım. Foruma önceden de yazabilirdim ancak tedaviden tam sonuç aldığımda yazmak istedim. Yaklaşık bir yıldır düzenli olarak tedavime uyuyorum şuan için nazar değmesin bir şikayetim kalmadı.Cümleten tüm kardeşlerime geçmiş olsun.
Prostat enjeksiyonu riskli bir tedavi yeni bakteri bulaştırabilirsiniZ bağırsaktan pek tavsiye edilmiyor

Enjeksiyon tehlik
manila

Mesaj gönderen manila »

Bağırsaktan değil apış arasından yapılıyor herhangi bir yan etkisini görmedim ben
murat222

Mesaj gönderen murat222 »

manila yazdı:Bağırsaktan değil apış arasından yapılıyor herhangi bir yan etkisini görmedim ben
Sen yinede yaptırma dr levent bey mi yapan??
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Son aktiflik:03.05.2019 - 20:05
Toplam mesaj:3
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

manila yazdı:Bağırsaktan değil apış arasından yapılıyor herhangi bir yan etkisini görmedim ben
Kardesim bu forumda prostatik enjeksiyon olan bircok kisi var. Bunlardan biride benim. Hepimizde faydadan cok zarar gorduk. Prostat icine enjeksiyon ile antibiyotik zerk etme yöntemi cok eskilerde kalmis denenmis ve birakilmis bir yontemdir. Buyuk tehlikesi var. Bir kere prostat icine zerk edilen asidik karışımlar yerel dokuyu nekroz hale getirip islevselligini yok ediyor. Artı perineden giren igne ucunun prostat icine bakteri sevk etme tehlikesi var. Gunlerce suren prostat kanamalarida cabasi. Buyuk risk tasiyor ve zarar veriyor. Benden soylemesi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ve doktorlari bu islemi hastalara yapmamasi icin ve saglik bakanliginida buradan magdur olmus bir kisi olarak uyariyorum.
manila

Mesaj gönderen manila »

Benim tedavinin önemli kısmını manila dediğimiz aşama oluşturuyor enjeksiyon ikinci sırada önemli 15 dakika prostata masaj yaparak ilaç emdirme uygulandı mı size enjeksiyon tedavisi için söylediğiniz yan etkiler olabilir ancak bütün tedavi yöntemleri için bir risk var zaten. Belirttiğiniz hiç bir yan etki olmadi bende. Bende çok araştırarak gittim tedaviye
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

manila yazdı:Benim tedavinin önemli kısmını manila dediğimiz aşama oluşturuyor enjeksiyon ikinci sırada önemli 15 dakika prostata masaj yaparak ilaç emdirme uygulandı mı size enjeksiyon tedavisi için söylediğiniz yan etkiler olabilir ancak bütün tedavi yöntemleri için bir risk var zaten. Belirttiğiniz hiç bir yan etki olmadi bende. Bende çok araştırarak gittim tedaviye
Doktorun kim dir peki
manila

Mesaj gönderen manila »

Burda doktor ismi ilaç ismi vermek doğru olmaz sadece manila protokolü tedavisinden bilginiz olsun diye paylaşım yaptım onun dışında herşey reklama girer
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

manila yazdı:Benim tedavinin önemli kısmını manila dediğimiz aşama oluşturuyor enjeksiyon ikinci sırada önemli 15 dakika prostata masaj yaparak ilaç emdirme uygulandı mı size enjeksiyon tedavisi için söylediğiniz yan etkiler olabilir ancak bütün tedavi yöntemleri için bir risk var zaten. Belirttiğiniz hiç bir yan etki olmadi bende. Bende çok araştırarak gittim tedaviye
Kardesim manila protokolu denilen seyi ben zaten burada defalarca yazdim. Bu antibiyotik birlikteligiyle uygulanan masaj yontemidir. Antibiyotigi makattan emdirme yonteminide biliyoruz burada bahsettik. Bu baska birsey. Prostatik enjeksiyon baska bir sey. Konuyu saptirmayin. Biz prostatik enjeksiyonun zararli oldugundan bahsediyoruz. Lutfen iyi okuyun.
manila

Mesaj gönderen manila »

Kadir bey bu da sizin şahsi görüşünüz hiç bir yan etki ve zarar görmedim ben konuyu saptırma gibi bir amacım olamaz herkes saygı ve etik kurallar çerçevesinde istediğini yazabilir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

manila yazdı:Kadir bey bu da sizin şahsi görüşünüz hiç bir yan etki ve zarar görmedim ben konuyu saptırma gibi bir amacım olamaz herkes saygı ve etik kurallar çerçevesinde istediğini yazabilir
Yazmak ayri bir sey, zarar veren bir yönteminde burada paylasilmasina izin vermem kusura bakmayin. Bu forumda bu yontemden onlarca kisi zarar gordu,magdur oldu,sagligindan oldu,zavalli insanlari kandirdilar tonlarca para doktu insanlar. Kesinlikle tavsiye etmem. Siz fayda gormus olabilirsiniz. Orasini ben bilemem. Goreceksiniz bu yazilari okuyan magdurlar size cevabini verecektir.
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

kadir yazdı:
manila yazdı:Kadir bey bu da sizin şahsi görüşünüz hiç bir yan etki ve zarar görmedim ben konuyu saptırma gibi bir amacım olamaz herkes saygı ve etik kurallar çerçevesinde istediğini yazabilir
Yazmak ayri bir sey, zarar veren bir yönteminde burada paylasilmasina izin vermem kusura bakmayin. Bu forumda bu yontemden onlarca kisi zarar gordu,magdur oldu,sagligindan oldu,zavalli insanlari kandirdilar tonlarca para doktu insanlar. Kesinlikle tavsiye etmem. Siz fayda gormus olabilirsiniz. Orasini ben bilemem. Goreceksiniz bu yazilari okuyan magdurlar size cevabini verecektir.
O mağdurlardan biriside benim, 2015 yılında prostat enjeksiyonu oldum, şunu bilin, aylarca kan işeyeceksiniz, sonra idrarınız düzelecek, ama sperminizden kan gelmeye devam edecek, benimki 3 buçuk yıl sürdü. Zafer hocanın bir yıllık antibiyotik tedavisi ( özellikle belirtiyorum hap tedavisi ) sonunda 2018 yılının aralık ayından beri kanama şikayetim olmadı. Enjeksiyondan sonra ağrılarınızda geçmeyecek, daha beter olacaksınız. Sakın yaptırmayın, Ben burada kaç seferdir bas bağır bağırıyorum uzak durun diye. Bir tonda paranızı alacaklar. Bu protokolden bahseden arkadaşında prostatit hastası değil, enjeksiyon simsarı, hatta tüccarı olduğunu düşünüyorum.
huseyin252

Ben zaten prostata enjeksiyona karşıyım
huseyin252

Tek çare kültür lokasit antibiyotik iğne ve takviye ve diyet olduğunu düşünüyorum forumda onu öneriyorlar
Sefil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Sefil »

Manila protokolunde enjeksiyon olayı yok zaten makattan antibiyotik emdirme durumu da yok sizin doktorunuz pazarlama protokolü yapmış bunu yazan doktor olabilir egitimli oldugu kesin zaten cumle yapisi gramer noktalama kusursuz bir iki tane yazım yanlisi var sadece zaten 1 yil sürüyor tedavi yol yolabilirsen 1 yildan asagiya garanti de vermiyor iyilesmezse bir yılda sen prostatit degilsin dogru algolojiye veya psikiyatriste