Yeter! Son çare

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Yeter! Son çare

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Antibiyotikler degil
Meyve sebze bitkilerde degil agrisi sizisi cok olan bi arkadasimizin denemesini istedigim bir yontemi paylasmak istiyorum bana ulassinlar...
Mrshadow

Re: Yeter! Son çare

Mesaj gönderen Mrshadow »

Eger penisten iceri sivi basmak ise sakin denemeyin
Cenesuyu

Mrshadow yazdı:Eger penisten iceri sivi basmak ise sakin denemeyin
Sayin degerli abim destegini emegini cok gordum hep sana tesekkur ederim

Lakin aldigimiz yuzlerce antibiyotikten daha hatta cok daha az bir etkiyle cozum olur
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Selamlar yazılarına denk geliyorum bir psikolog tavsiyesiyle ufak çapta bir antidepresan baslayabilirsin unutma kronik hastalıklarda bu durum da tedavinin bir parçası hem agri cekiyorsan ilk etapta bu tedavi uygulanir geçmiş olsun
Cenesuyu

Prostat bezine direk igne yaptirma da degil oyle yaptiranlara bile bisey olmadi... buna istinaden cok daha hafif bir sey
ifsayok

Mesaj gönderen ifsayok »

PRUVA35 yazdı:Selamlar yazılarına denk geliyorum bir psikolog tavsiyesiyle ufak çapta bir antidepresan baslayabilirsin unutma kronik hastalıklarda bu durum da tedavinin bir parçası hem agri cekiyorsan ilk etapta bu tedavi uygulanir geçmiş olsun
Dostum bosa nefesini tuketme. Kendisine en az 10 kisi soyledi psikiyatr destegi almasi gerektigini, herkesin mesaj kutusunu kaygi bozuklugu dolu mesajlarla dolduruyor ama bu oneriyi umursamiyor. Kendisine sifa dilerim.

Ozel mesajla oneri alip kendisinde bunu uygulayacak arkadaslara da simdiden acil serviste basarilar dilerim.
Cenesuyu

Detayli bilgiyi almadan konuyu sulandiran arkadaslar bir kutu daha antibiyotik alip cozum arayabilirler.
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

ifsayok yazdı:
PRUVA35 yazdı:Selamlar yazılarına denk geliyorum bir psikolog tavsiyesiyle ufak çapta bir antidepresan baslayabilirsin unutma kronik hastalıklarda bu durum da tedavinin bir parçası hem agri cekiyorsan ilk etapta bu tedavi uygulanir geçmiş olsun
Dostum bosa nefesini tuketme. Kendisine en az 10 kisi soyledi psikiyatr destegi almasi gerektigini, herkesin mesaj kutusunu kaygi bozuklugu dolu mesajlarla dolduruyor ama bu oneriyi umursamiyor. Kendisine sifa dilerim.

Ozel mesajla oneri alip kendisinde bunu uygulayacak arkadaslara da simdiden acil serviste basarilar dilerim.
Anladim yine de prostatitli hastanin kusuruna bakilmaz ben de ilk zamanlar ondan beter bir psikolojideydim geçer zamanla..
tavsiye alinacak doktor bile sayılı bu rahatsizlikta herkes buna göre yaklaşsin olaya
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Hocam genelde yöntemler burda yazılır olumlu yanda olumsuz eleştiriler alınırsak ortak akılda buluşulur genelde son çare denilen yöntemler bile eskiden denenmiş oluyor
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

yöntemleri deneyip ondan sonra kanaate varmakta fayda var. prostatit sabır isteyen bir hastalık. 1 yazıp 10 okumak lazım. bu forum bu hastalığı tecrübe edenler için bir nimet..
Cenesuyu

efervesan yazdı:Hocam genelde yöntemler burda yazılır olumlu yanda olumsuz eleştiriler alınırsak ortak akılda buluşulur genelde son çare denilen yöntemler bile eskiden denenmiş oluyor
Burda yazilmadi tamamen kendimizin yapabilecegi yan etkisi bir antibiyotik kadar olamayan bir yontem
efervesan

Cenesuyu yazdı:
efervesan yazdı:Hocam genelde yöntemler burda yazılır olumlu yanda olumsuz eleştiriler alınırsak ortak akılda buluşulur genelde son çare denilen yöntemler bile eskiden denenmiş oluyor
Burda yazilmadi tamamen kendimizin yapabilecegi yan etkisi bir antibiyotik kadar olamayan bir yontem
Hocam işte bende onu diyorum buraya neden yaz mıyırsunuz
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Cenesuyu yazdı:

Prostat bezine direk igne yaptirma da degil oyle yaptiranlara bile bisey olmadi... buna istinaden cok daha hafif bir sey

Bşy olmadı mı aç oku bi forumu insanları yanlış yönlendirme kardeşim bilgin olmadığı konularda
Cenesuyu

Özelden söyledigim yapabilen varsa sonuclari bize aktarsin...

Dikkat:
Prostati delik degisik etmek degil...
Antibiyotik hic degil
Bitkisel veya takviye ilacta degil
Iesef'te degil ( bunun yaninda cok basit kalir)
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Cenesuyu yazdı:Özelden söyledigim yapabilen varsa sonuclari bize aktarsin...

Dikkat:
Prostati delik degisik etmek degil...
Antibiyotik hic degil
Bitkisel veya takviye ilacta degil
Iesef'te degil ( bunun yaninda cok basit kalir)
Söyleyinde bilelim hocam
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Ben soyluyorum iste,
Penis ucundan bitkisel karisim enjekte etme.
Tabii bunun iyi geldigini dusunen once gitsin googleda idrar hortumu yazip resimlerde arasin.
Yapacaginiz sey enfeksiyon riskinden baska bir ise yaramaz.
Yarar gorenler plesebo etkisinden gormustur
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Zamanında pakistan içeri çörek otu yağı enjekte edenler olmuştu daha kötü olmuslardi
efervesan

kesin çözüm arayan arkadaşlar önce beslenme alışkanlığını değiştirmeli bakın o zaman farkı göreceksiniz
Cenesuyu

asosyal yazdı:Zamanında pakistan içeri çörek otu yağı enjekte edenler olmuştu daha kötü olmuslardi

Bitkisel yada yag vb bir sey de degil antibiyotik hic degil... ilac vs de degil dunyadaki en hafif antiseptik diyeyim
efervesan

Kardeş bildiğin bilmece ye çevirdin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cenesuyu yazdı:
asosyal yazdı:Zamanında pakistan içeri çörek otu yağı enjekte edenler olmuştu daha kötü olmuslardi

Bitkisel yada yag vb bir sey de degil antibiyotik hic degil... ilac vs de degil dunyadaki en hafif antiseptik diyeyim
Penisten ve ayni zamanda anüsten antiseptik emdirme yöntemi zaten uygulanmakta ürogenital bolge hastaliklarinda.. Fakat bunu tecrubeli bir dr yada hastabakici uygulaması gerekir.
Cenesuyu

kadir yazdı:
Cenesuyu yazdı:

Penisten ve ayni zamanda anüsten antiseptik emdirme yöntemi zaten uygulanmakta ürogenital bolge hastaliklarinda.. Fakat bunu tecrubeli bir dr yada hastabakici uygulaması gerekir.
Eyv. Abi saolasin arkadaslar bahsetttigim de bu kesinlikle ciddi tahris yipritma vs olmadan ozelden arkadaslara onerdigim sivi bunu yapiyir ve bana bunu anlatan yapmam icin bir saaat beni ikna eden bir abim kendisi kendine yapmis agri kesici kullnarak ve kutulmus biz gec mi kaldik bilemem ama 11 yildan sonra mikroptan kadir abi kurtulmussa gec kaldik sayilmayiz

Saygilarimla...
Not; gerekirse realde toplanip bunu uygulayabilecegimiz bir ortam yaratmaliyiz.....
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Bu diye tarif ettigin sey ne güzel kardeş zaten sondayiz burada hepimiz bir sey varsa paylasirsin yoksa yazmazsin özelden yazacaksan bu forum niye var
Cenesuyu

PRUVA35 yazdı:Bu diye tarif ettigin sey ne güzel kardeş zaten sondayiz burada hepimiz bir sey varsa paylasirsin yoksa yazmazsin özelden yazacaksan bu forum niye var

https://youtu.be/51cg1YypkYI

Burda yapilmis
Cenesuyu

yeni bir üyemiz tak yöntemiyle kolayca penisten giriş yaptığını öğrendim ilgili sıvıylada denemesini söyledim eğer onda da işe yararsa kesin çözümü bulduk demektir.