Kolloidal gümüşsuyu

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
altany
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Kolloidal gümüşsuyu

Mesaj gönderen altany »

Ben 2007 denberi bu sıkıntıyı çekiyorum. Sadece Cipro 500 iyi geliyordu. Son 3-4 senedir de bu ialç beni ciddi şekilde yıpratmaya başladı. 10 sene kullandım ( nerden baksanız 40-50 kutu olmuştır) ve bende bazı kalıcı yan etkileri oluştu. kafayı toparlayamama ve kafamda vızıltı gibi vs. bende 2017 de bıraktım. hastalıkla yaşamaya karar verdim. Bundan 6 ay kadar önce bir tanıdığım gümüşsuyunu denememi önerdi. Araştırma yaptıktan sonra tereddütle 3 ay önce bir şişe 25 ppm.lik aldım. 14 gün denedim. % 95 oranında etkiledi.(40 ppm.lik olsa daha iyi olacakmış). Şu anda yarım şişe hala duruyor. 3 aydır hiç iltihaplanma olmadı. Bana faydası olduğunu gördüm.geçmişteki onlarca ilaç kullanmıtım, boşuna kendimi harap etmişim.
Not: bana faydası olan kolloidal gümüş suyunun başkasınada % 100 faydası olacak diye birşey yok. Denemek isteyenlere önerim 40 ppm lik almaları ve oranı doğru olmayan ürünlerden kaçının derim.
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Kolloidal gümüşsuyu

Mesaj gönderen ifsayok »

Forumda defalarca tartisildi. Bu konuda en az 4-5 tane baslik var, lutfen arama yapmadan yeni baslik acmayalim artik.

Sifaniz bol olsun.