İkinci defa prostatitten kurtuldum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ibrahim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

İkinci defa prostatitten kurtuldum

Mesaj gönderen ibrahim »

2015 yılında ilk olarak ters ilişkiden orşid oldum.çok bir zaman geçmeden normal ilişkiden idrar yolu iltihabı oldu.doktora gittim antibiyotik verdi 1hafta kullandım geçmedi ve hastalık prostata yerleşti.6 ay doktor gezdik ,dediklerini yaptık derken bu işin doktor ile olmayacağını anladım ve arayışa geçtim ve siteye üye oldum.sitenin ilk üyelerindenim.kadir abi ile tanıştım 6 iesef 2 kutu flexoilevo 500 kullandım 10 gün aradan sonra 2 kutu biteral kullandım ve hastalığı sildim attım.hastalığım sırasında kan akışını hızlandırmak ,vucuttaki stok vitaminleri kullanmak için kardio spor yaptım,kendi kendime prostat madajı ve candida diyeti yaptım.kadir abinin tavdiye ettiği takviyeleride kullandım.

2019 yılına kadar hiç bi sorunum olmadı.normal bir ilişkiden yine prostatit oldum.spora,diyete ve masaja basladım.2 kutu biteral 2 kutu monodoks kullandım baskıladı.arkasına 5 iesef iğnede bakterinin bittiğini anladım.garanti olsun diye 1 kutu flexolevo 750 ile antibiyotiği sonladım.antibiyotik içmeyeli 2 ay olmuştur.prostattaki yarada iyileşti diyebilirim.

Prostatit rahatsızlığının teşhisi ve tedavisinin mucidi kadir abimdir.kendisine sonsuz şükranlarımı bildirir ve bu mücadelesinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.allah razı olsun kendisinden.Prostatit gibi yaşam kalitesini fazlasıyla bozan bir hastalıkla mücadele eden kişilere umut ışığı olmuştur.malisefki doktorlar bu konuda hem bilgisiz hemde risk almıyorlar ve iş daha bi karmaşık hale geliyor.

Son olarak prostatitli hastalara tavsiyem şudur

Bilinmelidirki prostatit rahatsızlığı insannın psikolojisini bozuyor ,sakin ve sabırlı olunması gerekir.

Bence iesef iğne ile beraber spor ve masaj yapılmalıdır.sadece tablet antibiyotik yeterli olmuyor.

Prostatta bakterinin bitmesi ile işeme durumu ve cinsellik hemen düzelmeye başlıyor prostattaki yanma ve peniste batma bir süre sonra düzeliyor.

Normal ilişkiden kolayca tekrar prostatit olunabiliyor ,korunulmalıdır.

Herkese allahtan şifa diliyorum.allah kolaylık versin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İkinci defa prostatitten kurtuldum

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim yazdı:2015 yılında ilk olarak ters ilişkiden orşid oldum.çok bir zaman geçmeden normal ilişkiden idrar yolu iltihabı oldu.doktora gittim antibiyotik verdi 1hafta kullandım geçmedi ve hastalık prostata yerleşti.6 ay doktor gezdik ,dediklerini yaptık derken bu işin doktor ile olmayacağını anladım ve arayışa geçtim ve siteye üye oldum.sitenin ilk üyelerindenim.kadir abi ile tanıştım 6 iesef 2 kutu flexoilevo 500 kullandım 10 gün aradan sonra 2 kutu biteral kullandım ve hastalığı sildim attım.hastalığım sırasında kan akışını hızlandırmak ,vucuttaki stok vitaminleri kullanmak için kardio spor yaptım,kendi kendime prostat madajı ve candida diyeti yaptım.kadir abinin tavdiye ettiği takviyeleride kullandım.

2019 yılına kadar hiç bi sorunum olmadı.normal bir ilişkiden yine prostatit oldum.spora,diyete ve masaja basladım.2 kutu biteral 2 kutu monodoks kullandım baskıladı.arkasına 5 iesef iğnede bakterinin bittiğini anladım.garanti olsun diye 1 kutu flexolevo 750 ile antibiyotiği sonladım.antibiyotik içmeyeli 2 ay olmuştur.prostattaki yarada iyileşti diyebilirim.

Prostatit rahatsızlığının teşhisi ve tedavisinin mucidi kadir abimdir.kendisine sonsuz şükranlarımı bildirir ve bu mücadelesinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.allah razı olsun kendisinden.Prostatit gibi yaşam kalitesini fazlasıyla bozan bir hastalıkla mücadele eden kişilere umut ışığı olmuştur.malisefki doktorlar bu konuda hem bilgisiz hemde risk almıyorlar ve iş daha bi karmaşık hale geliyor.

Son olarak prostatitli hastalara tavsiyem şudur

Bilinmelidirki prostatit rahatsızlığı insannın psikolojisini bozuyor ,sakin ve sabırlı olunması gerekir.

Bence iesef iğne ile beraber spor ve masaj yapılmalıdır.sadece tablet antibiyotik yeterli olmuyor.

Prostatta bakterinin bitmesi ile işeme durumu ve cinsellik hemen düzelmeye başlıyor prostattaki yanma ve peniste batma bir süre sonra düzeliyor.

Normal ilişkiden kolayca tekrar prostatit olunabiliyor ,korunulmalıdır.

Herkese allahtan şifa diliyorum.allah kolaylık versin.
Ibrahim merhaba,
Senin gibi iyi olan arkadaslari duyunca cok mutlu oluyorum. Emeklerimizin bosa gitmedigini gormek ayri bir haz. Sen gercekten bu hastalikta cok mucadele veren arkadaslardan birisin. Bu hastalikta senin gibi sabirli ve mantikli bir sekilde hastaligin uzerine giden arkadaslar gercekten bu hastaligi atlatiyorlar. Gecenlerde Seyhan rumuzlu bir arkadas aradi, %de yüz iyilestigini soyledi. Tesekkur ve hayir dua etti cok sevindim. Allah tüm hastalara şifa ihsan etsin. Şifan daim olsun sevgili kardesim.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

allah aşkına bu ereksiyon sorunu kalıcı mı değil mi bilgiledirin ağrılarım artık yok ama ereksiyo problemi devam ediyor şuan normalim...
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

bir de bunu etrafımıza bulaştırırmıyız banyodan havludan vs. ? allahını seven bilgilendirsin...
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Bu ilaçları nasıl kafanıza göre alabildiniz? Doktora gidip bunları yaz desem tersler kovar odadan. Cipro yazıp gönderiyor çoğu ürolog.
Bu arada, tekrar tekrar iyileşebilmeniz sevindirici. Siz çözmüşsünü bu işi.
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

2015 yılındA eczaneden paranızla iğne antibiyotik dahi alabiliyorduk.2015 te istediğimi yazan özel hastaneden bi doktor bulmuştum.2019 dadA aynı doktora istediğim ilaçları yazdırdım.ilaçları kafama göre değil kadir abi ile istişare ederek aldım.istişare ile verdiğim karar doktorların vereceği karardan çok çok iyi.doktorlar iyileştirmek yerine kafanızı karıştırır ve işin içinden çıkılmaz bir hal alır.

Sitede iyileşen kişiler kadir abinin tecrübeleri doğrultusunda iyileştiler.tahminimce zafer oyman beyde bu işin tedavisini kadir abi ile beraber ve kadir abinin birikimleri ile öğrenmiştir.Doktorların bildiğini evzacı,hemşire,rontgenci yada sağlıkta çalışan herhangi biriside biliyor.doktorlar risk almıyor,denemiyor,uzun süre hastayla uğraşmıyor.hastalığın üç ayagı var.doktor,kendiniz,internet.bu üç unsuru kullanarak çözümü bulmaya çalışmalısınız.kadir abi,ben ve çok kişiyi doktor değil mücadelemiz ve cesaretimiz iyileştirmiştir.
Rumuz4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Rumuz4848 »

Geçmis olsun yanlis haytirlamiyorsam 2015 de kaptiginda 8 ay icinde iyilestin 2019da kapar.kapmaz iyilestiniz akut dönem oldugunuz icin iyilesmis olabilirsiniz.. ben suan kadir abi disinda kronik prost. iyilesen görmedim iyilestim diyenlerin profiline girdigimde hastaligi kapma zamani ile iyilesme zamaninda 1 yil bile geçmemiş ... eski üyelerden 1 2 kisi daha iyilesmisti kronik olup
Ylcngnl

Mesaj gönderen Ylcngnl »

Zafer hocada bende lokositi sıfırladım 3 ayı geçti lökosit sıfır sabit hiç yükselmedi ereksiyon sıkıntısı ve ara sıra batma hiç geçmiyor en son yine Zafer hocaya kontrole gittiğimde yine lökosit Yok ilaça gerek Sıkıntıların zamanla geçer deyip gönderdi inşallah bizde tamam anlamıyla kurtuluruz
sessiz01

Mesaj gönderen sessiz01 »

Zafer hoca 1 ay oldu dün kontrol gittim şikayetlerin nasıl dedi aynı dedim lökasit baktı 1-2 iltihap kurumuş dedi azda olsa düzelmiş olman lazim dedi yok aynı dedim prostat onarımı için yine ilaç yaZdi 4 yıldır çekiyorım en büyük sorun sürekli idrar ve çıkma hissi 1 ayda 25 lokasitden 1-2 düşmesi normal. Mi buraya bakiyorum en az 3 ayda sıfırlıyor millet kafam karişti ;)
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Allah sağlığınızı daim etsin hocam... darısı bizlerin başına inşallah :) Hepimiz bir gün iyi olacağız inanıyorum ben... umudu kesmek yok...
Allah büyük.
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

prostat masajını nasıl yaptınız ?
geçmiş olsun
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bizde tekrarlıyor anlamadim ben bu hastaligi acile zor attım kendimi geçen akşam