Prostat masajı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mrshadow

Re: Prostat masajı

Mesaj gönderen Mrshadow »

olur rektefiye yapiyoruz, cok aşındı, sifirlayip devam edicez sayaci.
tarik34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen tarik34 »

De ki a be ahmak kafam, eşşek kafam...Mademki böyle aşırı cinsel eğilimlisin, evlen sağlıklı kal ya da sürekli ona buna ise koruyucu tak, değer miydi bir dakika heyecan için bu kasırga gibi beş yıllık acı...Onca ilaç...Onca aşağılanmalar...Onca masraf ah ah...Yaşamda yanlışlar devam ediyorsa demek ki ders devam ediyor...
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

hayirdirinsallah yazdı:
red yazdı:masaj yaparken parmağı içeri iterken bastırmayın, çekerken bastırın. bu prostat sıvısının dışarı çıkmasını sağlar.
Üstad bize tüyolar verir misin ben bazen çıkartamıyorum:)
kendim en kolay yaptığım şekliyle anlatayım..
wc'deyken sol el orta parmağı ile makattan giriyoruz, itebildiğimiz kadar ileri itiyoruz. parmağın iç kısmını bastırdığımızda prostatı hissederek buluyoruz. iterken bastırmıyoruz ve kesinlikle bastırırken itmiyoruz. sadece çekerken bastırarak sertçe sıvazlayıp geri çekiyoruz. ardından yine itiyoruz ve bastırarak çekiyoruz. bu şekilde 30 sn içinde sıvı geliyor bende. işlemi yaparken kendinizi kasmamanız gerekiyor bir de..
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

red yazdı:
hayirdirinsallah yazdı:
red yazdı:masaj yaparken parmağı içeri iterken bastırmayın, çekerken bastırın. bu prostat sıvısının dışarı çıkmasını sağlar.
Üstad bize tüyolar verir misin ben bazen çıkartamıyorum:)
wc'deyken sol el orta parmağı ile makattan giriyoruz, itebildiğimiz kadar ileri itiyoruz. parmağın iç kısmını bastırdığımızda prostatı hissederek buluyoruz. iterken bastırmıyoruz ve kesinlikle bastırırken itmiyoruz. sadece çekerken bastırarak sertçe sıvazlayıp geri çekiyoruz. ardından yine itiyoruz ve bastırarak çekiyoruz. bu şekilde 30 sn içinde sıvı geliyor bende. işlemi yaparken kendinizi kasmamanız gerekiyor bir de..
Çok sağol üstadım, dikkat edeceğim ve buna göre yapmaya özen göstereceğim cansın..
Allah büyük.
red

Mesaj gönderen red »

hayirdirinsallah yazdı:
red yazdı:
hayirdirinsallah yazdı: Üstad bize tüyolar verir misin ben bazen çıkartamıyorum:)
Çok sağol üstadım, dikkat edeceğim ve buna göre yapmaya özen göstereceğim cansın..
Rica ederim, eksik olmayın..
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Bende şuan iç hemoroid var masaj yapmam uygun olmaz galiba
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Followme yazdı:Bende şuan iç hemoroid var masaj yapmam uygun olmaz galiba
Prostat masajı hemoroid ve çatlak sebebi olabiliyor çok sert ve hasar bırakarak yapılırsa dikkat edilmesi gerek. Hemoroid varsa bir hekim kontrolünde yaptırman daha iyi olur hocam..
Allah büyük.