Quercetin+Bromelin, Ligone, Propolis

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Quercetin+Bromelin, Ligone, Propolis

Mesaj gönderen Zuspat »

Bunlar nedir ilaç mi etkin maddeler mi ne zaman ne için kullanılır? Bilgisi olan arkadaşlar rica etsem anlatabilir mi?
Sabir

Re: Quercetin+Bromelin, Ligone, Propolis

Mesaj gönderen Sabir »

Bunlari 10 gün oncesine kadar bende bilmiyordum ama simdi öğrendim..quercetin ve bromelain enzim takviyesi..internette hakkinda bilgi alabilirsin..beraber kullanılmalari halinde emilim daha fazla oluyor kadir abi oyle söyledi..ne işe yarar dersen ilaç tedavisi sirasinda ve sonrasinda hasar gören dokunun daha cabuk kendini toparlamasi ve daha saglam bagisiklik sistemi için kullaniliyor..

Ligone probiotik multivitamin antibiyotiklerin zararli etkilerini azaltmak için kullanılan vitamin tablet..
Propolis ise arinin kovani mikroplardan korumak için yaptigi bir madde..bunun belli işlemlerden gecirilerek saglik icin kullanilmasi söz konusu bunuda internetten arastirabilirsin..
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Sabir yazdı:Bunlari 10 gün oncesine kadar bende bilmiyordum ama simdi öğrendim..quercetin ve bromelain enzim takviyesi..internette hakkinda bilgi alabilirsin..beraber kullanılmalari halinde emilim daha fazla oluyor kadir abi oyle söyledi..ne işe yarar dersen ilaç tedavisi sirasinda ve sonrasinda hasar gören dokunun daha cabuk kendini toparlamasi ve daha saglam bagisiklik sistemi için kullaniliyor..

Ligone probiotik multivitamin antibiyotiklerin zararli etkilerini azaltmak için kullanılan vitamin tablet..
Propolis ise arinin kovani mikroplardan korumak için yaptigi bir madde..bunun belli işlemlerden gecirilerek saglik icin kullanilmasi söz konusu bunuda internetten arastirabilirsin..
Hmm teşekkürler sanırım bizde kullansak fena olmaz
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Kardesim ben sana biraz ümitli ol diyorum ya herseyin bi caresi var elbet allahin izniyle..sana faydali ilavi bulduktan sonra bunlarla takviyede yaparsın bi sure iyi olur insallah..kadir abi kendisi antibiyotik igne + sonrasinda antb tablet+ vitamin hapi kullandı..rahatsizligi her nuksettiginde tekrar doktoruna kontrole gitti ve ilaclatina devam etti...kendisinin söylediğine gire 4 aydir en ufak sıkıntısı yok cinsellikte dahil..yani kardesim umitsi olma anliyormusun..4 aydir antib.kullanmıyor sadece propolis damla ve bromelaine devam ediyor..
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Evet haklısın çok doğru başımıza geldi yavaş yavaş kabullenemiyorum artık
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen tatar35 »

Ben Quercetin ligone propolis çörek otu havuc suyu kullanıyorum , on gunde bir enjeksiyon oluyorum pazartesi ikinci iğneyi vurulcam bakalım göreceğim nasıl olacak böle giderse
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

tatar35 yazdı:Ben Quercetin ligone propolis çörek otu havuc suyu kullanıyorum , on gunde bir enjeksiyon oluyorum pazartesi ikinci iğneyi vurulcam bakalım göreceğim nasıl olacak böle giderse
1.enjeksiyondan sonra durumun nedir? Rahatlama var mı yada olumsuz bir durum
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen tatar35 »

Hala aynı pazartesi 2 ıgne oluyorum hayırlısı artık bunları ıcıorum quercetın lıgone propolıs bakalım artık
huseyn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huseyn »

Balqabaq toxumları götürülüb təmizlənilir və 0,5 kq balla qarışdırılır. Qoz kimi yumrulanır, səhər, günorta və axşam qəbul edilir.

Soğan qabığı dəmlənir, yeməkdən 30 dəqiqə əvvəl olmaqla gündə 3 dəfə qəbul edilir. Müalicə üsulu 5 gün davam etdirilir, 5 fasilə verilir və fasilə vaxtı duz vannaları qəbul edilir. Kətan parçası duzlu suda isladılır və aşağı ətraflara bükülür. 5 gün davam etdikdən sonra növbəti 5 gün soğan dəmləməsi içilir. Gün ərzində 20-30 ədəd balqabaq toxumu yeyilməsi də yaxşı təsir göstərir.

Şaxtagülü və novruzgülü bitkilərindən istifadı etmək olar.

Teamen çayından istifadə məsləhətlidir.

Badyan cövhəri 5-6 ay müddətində qəbul etmək olar. soylenen gore iyi geliyormus
Yaşamaq bizə ümütdür!