Önemli husus

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Sefil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Önemli husus

Mesaj gönderen Sefil »

Herkese geçmiş olsun abilerim kardeşlerim hastalıkla alakalı hikaye 4 ay önce başladı ilaç tedavileri sonucu biraz iyi oldum ancak belli başlı ağrılarım devam ediyor şimdi yaza evlilik sürecine girebilirim bu durum beni inanılmaz yoruyor bu hastalıkta tecrübeli abilerimin yorumlarını bekliyorum özellikle evli abiler sorular biraz özel ancak bizi biz anlarız abilerim evlilikte tek korkum karşı tarafa bulaşma olayı olabilir mi öyle bir şey olursa cinayet olur benim için nasıl bir duruma düşerim bilmiyorum çocuk olayı olur mu abiler yasama amacım kalmadı formu alt üst ettim bu konularda tam bilgi edinemedim bir de 4 ayda bu prostat şişer mi oturunca rahatsiz ediyir iseme vb sorunum yok su anlık doktorlarla da problemliyim kabullenmiyorlar inanın burası olmasa yapacak hiçbir seyim yok
Sefil

Re: Önemli husus

Mesaj gönderen Sefil »

Abiler bugün hayatıma ya yön vereceğim ya bırakacağım çok düşündüm insanların yüzüne bakamiyorum
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ogz89 »

Sefil kardeş rahat ol evlen çoçuğun olur herşey yoluna girer bazı bilgi kirliliği olan kısımlar var oralara takılma zaman ve sabır hastalığı forum daki doktorla iletişime geç tedavini ol bak iyi olan arkadaşlar var abi ler var sıfır sıkıntı diyorlar ve burdalar onları takip et geçmiş olsun
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Abi inanki gece uyumuyorum gündüz uyumuyorum bulaşır mi bulasmaz mi gözyaşının silmeye korkuyorum elime bir şey bulaşır mi diye yeğenlerime dokunmuyorum hasta olurlar mi diye kendimi yürüyen virüs gibi görmeye başladım inanın 3 ayda dünyam yıkıldı
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Sefil yazdı:Herkese geçmiş olsun abilerim kardeşlerim hastalıkla alakalı hikaye 4 ay önce başladı ilaç tedavileri sonucu biraz iyi oldum ancak belli başlı ağrılarım devam ediyor şimdi yaza evlilik sürecine girebilirim bu durum beni inanılmaz yoruyor bu hastalıkta tecrübeli abilerimin yorumlarını bekliyorum özellikle evli abiler sorular biraz özel ancak bizi biz anlarız abilerim evlilikte tek korkum karşı tarafa bulaşma olayı olabilir mi öyle bir şey olursa cinayet olur benim için nasıl bir duruma düşerim bilmiyorum çocuk olayı olur mu abiler yasama amacım kalmadı formu alt üst ettim bu konularda tam bilgi edinemedim bir de 4 ayda bu prostat şişer mi oturunca rahatsiz ediyir iseme vb sorunum yok su anlık doktorlarla da problemliyim kabullenmiyorlar inanın burası olmasa yapacak hiçbir seyim yok
zafer veya hüseyin hocaya imkanı varsa git yada yurt dışı rusya ve ukraynada merkezleri araştır git derim inanki kesinde düzelirsin hastalık yeni
Allah büyük :roll:
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Abi akıntı az oldu ilaçla geçti üstüne milyon tane ilac iğne ne varsa kullandım ama prostatta hasar var zamanla geçecek dedi bir tanesi ne yapacağım bilemedim
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Evli abiler görüşlerinizi merak ediyorum ona göre yol çizeceğim
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Kardeşim sen çok kafaya takmışsın rahat uyuyamamak yeğenlerine bulaşır düşüncesi falan tamamen gereksiz kendini strese sokmaktan başka birşey değil.Böyle kötü düşüncelere girersen sağlığın için hiç iyi olmaz rahat ol.Senin gibi bu forumda binlerce hasta var ve iyileşip buraya uğramayanda var.Asıl soruna gelecek olursak : Prostatit bulaşıcı bir hastalık değildir.Başkasından bulaşmaz ve cinsel yolla bulaşan bir hastalık da değildir.Prostatit olan bir erkek bu hastalığı eşine bulaştırmaz.Sen evlilik düşüncenden sakın vazgeçme kafan rahat olsun stres yapma tedavini ol geçecektir.AIDS ile karıştırma bu hastalığı tedavini olursan kurtulursun.
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Abiler bakteriyel olanda bulaşma olabiliyor mu tedavisini oldum akıntı yanma geçti ama prostatta iltihap olunca bulaşır mi
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Hepinizden binlerce kez allah razı olsun herkese acil sifalar
eserben

Mesaj gönderen eserben »

Sefil yazdı:Hepinizden binlerce kez allah razı olsun herkese acil sifalar
Dostum kendi kendine psikolojini yoruyorsun. Bulaşıcı değildir bu hastalık. İğnelerini antibiyoğini al doktora git ölçüm yaptır. İhtihap yoksa onarım sadece biraz uzun sürüyor tabi bu kişiden kişiye değişir. Takviyelerini al perhizini kesinlikle aksatma yediğine içtiğine dikkat et. Forumda hepsi mevcut. Beynini sadece her artı bir şey yaptığında örneğin bol su iç her içtiğinde iyileşmeye bir adım daha yaklaştığını düşün her takviye aldığında bir adım daha yaklaştığını düşün arkadaşlarınla yemeğe gittiğinde herkes kola içerken sen ayran içtiğinde bir kat daha iyileştiğini düşün. Sabır ve irade başka birşeye ihtiyacın yok moralin yüksek olsun her zaman
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Abi görüşlerin ve yonlendirmelerin altın değerinde bu hastalık da büyük ders oldu abi inanki gençlik, hata etmeye çok musaitiz abi
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Sefil yazdı:Abiler bakteriyel olanda bulaşma olabiliyor mu tedavisini oldum akıntı yanma geçti ama prostatta iltihap olunca bulaşır mi

Bakteriyel olanda korunmasız ilişkide bulaşma riski herzaman vardır
Yanlış yönlendirme yapmayalım o yüzden gerekli test ve tahlileri yaptıralım
Bunlar prostat sıvısından lökasit kültür ve pcrdır
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Burda kaç yıllık evli insanlar çocukları olan insanlar var onların eşine bulaşmamış kardeş senden mi geçecek bende hastalığın en alevli zamanlarında korunmasız kaç kere ilişkiye girdim karşı tarafada banada bişey olmadı 1 seneyide geçti bir bir sıkıntım kalmadı şükürler olsun tedavine bak hayatını yaşa seninde geçecektir geçtiğindede ben neler düşünmüşüm neler yaşamışım diye bugünlerini hatırlayıp kendinden utanacaksın tıpkı benim gibi
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Sağ olasin hocam dikkat ediyorum tedavi olmak isterim ancak bulunduğum şehirde doktor yok onların ben diplomasını ..
daniel33

Mesaj gönderen daniel33 »

Sefil yazdı:Abi inanki gece uyumuyorum gündüz uyumuyorum bulaşır mi bulasmaz mi gözyaşının silmeye korkuyorum elime bir şey bulaşır mi diye yeğenlerime dokunmuyorum hasta olurlar mi diye kendimi yürüyen virüs gibi görmeye başladım inanın 3 ayda dünyam yıkıldı
Durduk yere anksiyete geliştiriyorsun. Dokunmayla, temasla, öpüşmeyle bulaşmaz yahu, grip mi bu! Bakterilerin derinin üstünde ya da havayla temas halinde yaşama şansları yok. Eşine durumu anlat. Prostatit cinsel yolla bulaşır diye bir kaide yok, birçok vakanın cinsel deneyimi bile yok. Geçirgen bağırsak sendromu olan insanların bağırsaklarindaki bakteriler prostatı enfekte edebiliyor. İlk zamanlar hastalık geçmezse bile (ki o zamana kadar tamamen geçer muhtemelen) prezervatif diye bir şey var yani.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

ogz89 yazdı:Sefil kardeş rahat ol evlen çoçuğun olur herşey yoluna girer bazı bilgi kirliliği olan kısımlar var oralara takılma zaman ve sabır hastalığı forum daki doktorla iletişime geç tedavini ol bak iyi olan arkadaşlar var abi ler var sıfır sıkıntı diyorlar ve burdalar onları takip et geçmiş olsun
Güzel kardeşim rahat ol bu ne hal dünyanın sonu degil.Gozleri gormeyen bir insani duy tekerlikli sandelye mahkum olan ama yasama sevinci devam eden bir cok insan tanıdım yapma Allah aşkına kendine gel
red

Mesaj gönderen red »

merhaba. öncelikle sakin olmalısın. eşine geçecek olan ne ortada bir şey yok ki. frengi değilsin aids değilsin hepatit değilsin.
birkaç bakteri prostata yerleşmiş hasar vermiş ve sen de iğne, ilaç kullanmışsın. doktorlar senin bir şeyin yok diyor biz prostat sıvısına da baksanız diye rica ediyoruz da hatır gönül ilaç yazdırıyor çoğumuz :)
ben 3 yıllık evliyim, gayet iyiydi her şey, cinsel performansım da dahil. spor yapıyordum lisanslı. bir anda bu çıktı. ereksiyon sıkıntım var, macunlarla sertleşiyor, zaten cinsel perhiz de yapıyorum. ağrı var biraz midede, prostat hala biraz şiş. antibiyotik tedavimi sürdürüp dikkat etmem gereken şeyleri yapıyorum, ligone kullanıyorum, arada yakı otu kereviz tohumu falan demliyorum. sabredip bekleyeceğiz kardeşim. evli bir arkadaşın olarak söylüyorum yani sakin ol ve geçeceğine inan...
konya456

Mesaj gönderen konya456 »

sen inaniyonmu :P )))
daniel33

Mesaj gönderen daniel33 »

konya456 yazdı:sen inaniyonmu :P )))
Ben tamamen iyileştim diyen onlarca kişiye rastladım burada ve iyileşince bunu foruma yazmayan belki de yüzlerce kişi var. Kasim ayındaki halimle şimdikini karşılaştırdigimda çok ciddi iyileşme görüyorum kendimde. Rahatsizliklarimin yüzde 80'i gitti. Üstelik tedavi yarim yamalak ve aksatilarak sürmesine rağmen durum böyle. İnanmak zorundayız, iyileşecegiz.
red

Mesaj gönderen red »

konya456 yazdı:sen inaniyonmu :P )))
ben inanmıyorum.. biliyorum geçeceğini.. geçiyor çünkü..
;)
konya456

Mesaj gönderen konya456 »

evet saka yaptim zaten ona inanmasak burda isimiz ne :P
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Bugün yine gittim hastaneye yine ilaç yazdiramadim artık hayatımı sürdüremiyorum bu ağrılarla
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Eczaneden ilaç mi calalim bunlar ne istiyorlar abiler adam idrar ver diyor veriyorum bir sey yok durumu anlatıyorum olamaz diyor ben canıma doydum
Licg79

Mesaj gönderen Licg79 »

Sefil yazdı:Abi inanki gece uyumuyorum gündüz uyumuyorum bulaşır mi bulasmaz mi gözyaşının silmeye korkuyorum elime bir şey bulaşır mi diye yeğenlerime dokunmuyorum hasta olurlar mi diye kendimi yürüyen virüs gibi görmeye başladım inanın 3 ayda dünyam yıkıldı
Ben evliyim evlen, sorunu aşarsın harama bakma