Yılbaşında alkol kullandım senede bir yani fazla içmem ertesi gün sikayetlerim tavan yaptı tavsiyesi olan

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mert34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Yılbaşında alkol kullandım senede bir yani fazla içmem ertesi gün sikayetlerim tavan yaptı tavsiyesi olan

Mesaj gönderen Mert34 »

Senede yılbaşlarında içerim sadece bu yılbasında votka red bul içtim fazla kaçrdm ertesi gün aşırı derecede yanma ve sızlama başladı ve idarara gitmem fazlalastı yardımcı olursanz sevinirm
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Yılbaşında alkol kullandım senede bir yani fazla içmem ertesi gün sikayetlerim tavan yaptı tavsiyesi olan

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

hocam mümkün mertebe alkolü, mayalı içkileri ve asitli kafeinli içeceklerden kaçınmak şart hatta hiç içmemek uzun bir süre içmezsen düzelecektir bence vücudun tepkimesinin geçmesi lazım
Allah büyük.
Mert34

Re: Yılbaşında alkol kullandım senede bir yani fazla içmem ertesi gün sikayetlerim tavan yaptı tavsiyesi olan

Mesaj gönderen Mert34 »

Yanma ve sızlama için ne yapmam lazım dostlarım
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Mert34 yazdı:Yanma ve sızlama için ne yapmam lazım dostlarım
Bol su sıcak su oturması birde iyi bşr boşal bence
Mert34

Mesaj gönderen Mert34 »

Ne berbat bir hastalk gençligimizi aldı
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen toprak12 »

Yav arkadaşlar ben bu rahatsızlıktan dolayı sigarayı alkolü tamamen bıraktım 1 ayda 10 kilo verdim.Hayat düzenimi tamamen değiştirdim sırf iyileşmek için neler yapıyorum.İçmeyin bi zahmet ölmezsiniz.Biliyorsunuz zararlı olduğunu buna rağmen nasıl halen içiyorsunuz anlamış değilim.ve allahın izniyle de yavaş yavaş faydasını görüyorum.Değiştirin düzeninizi körü körüne kendinize zarar veriyorsunuz.