Zafer Oyman Tedavisi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
voyager
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Zafer Oyman Tedavisi.

Mesaj gönderen voyager »

Tedavi olarak ne alıyorsun, bide bununda basamakları varmış 1,2,3 diye hangi basamağa hangi tedavi oluyor acaba?
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

cucu3636 yazdı:
voyager yazdı:Tedavi olarak ne alıyorsun, bide bununda basamakları varmış 1,2,3 diye hangi basamağa hangi tedavi oluyor acaba?
Valla bende şöyle ilk gittiğimde hiç lokosit yoktu. 2 ay sonra denize girdikten sonra 25 lokosit oldu, şimdi 7 aydır lokositim stabil. Ama ağrılarım hala devam. Ama Allah var eskisi kadar kötü değil. Ama hala devam ediyor 3 ay önce sırf iyileşmek için iş yerinden ayrıldım. Ama çözemiyorum abi kız arkadaşımla beraber oluyorum (kondomla) sonra dön başa. Mast. yapıyorum dön başa. Tuvalete her gittiğimzde en az 1 dk bekliyorım işeyebilmek için.
Zafer hoca ne diyor bunlara
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

7 aydır gidiyorum zafer hocaya en son gidişimde onuda umıtsuz gördüm kendimde umutsuz... klasik kürünü yine yazdı üstüne detrusitol yazdı bu sefer daha iyiyim ant .bitti galiba bu detrusitol iyi geldi bana ama bu ilaç sadece idrar hissinimi azaltıyor, iyileştirme özelliği varmı onu bilemiyorum ayrıca bu ilacın iyi gelmesi bende prostatit değilde sistit rahatsızlığı olduğu kanısı oluşturdu yeri gelmişken fikrimi söyleyim hani lokositi olmayıpta sürekli idrar hisssi olan arkadaşlar (non bakteriyel) bence siz prostat hastası değilsiniz bu lanet olası sürekli çişe çıkmamız prostatımızı hasta ediyor türkiyede ürologların %99 u sürekli çişim var dedinmi psikolojik diyoe ve bir kutu ağrı kesici bir kutu ant. Yazıp gönderiyo peki kardeşim madem psikolojik neden psikiyatriye sevk etmiyosun velhasıl lökoaiti olmayanlar mesane ve sistit diye bişeyin varlığından haberi olan bir doktor bulması lazım
Kronik23

cucu3636 yazdı:
Kronik23 yazdı:7 aydır gidiyorum zafer hocaya en son gidişimde onuda umıtsuz gördüm kendimde umutsuz... klasik kürünü yine yazdı üstüne detrusitol yazdı bu sefer daha iyiyim ant .bitti galiba bu detrusitol iyi geldi bana ama bu ilaç sadece idrar hissinimi azaltıyor, iyileştirme özelliği varmı onu bilemiyorum ayrıca bu ilacın iyi gelmesi bende prostatit değilde sistit rahatsızlığı olduğu kanısı oluşturdu yeri gelmişken fikrimi söyleyim hani lokositi olmayıpta sürekli idrar hisssi olan arkadaşlar (non bakteriyel) bence siz prostat hastası değilsiniz bu lanet olası sürekli çişe çıkmamız prostatımızı hasta ediyor türkiyede ürologların %99 u sürekli çişim var dedinmi psikolojik diyoe ve bir kutu ağrı kesici bir kutu ant. Yazıp gönderiyo peki kardeşim madem psikolojik neden psikiyatriye sevk etmiyosun velhasıl lökoaiti olmayanlar mesane ve sistit diye bişeyin varlığından haberi olan bir doktor bulması lazım

Pazartesi gidip konuşacam abi, yazık yani ben şimdiye kadar 25 bin tl ye yakın para harcadım. Eğer düzelmeyeceksek söylesin bizde başka birini arayalım.
Allah yardımcımız olsun kardeş ben hocam bir daha ne zaman geleyim dediğimde ne zaman istersen diye karşılık verdi peki hocam umudumu keseyimmi dedim yo yo sen iyisin dedi ne diyeyim bişey de demedim üstüne hani açık açık dese kardeş benim elimden bu kadar geliyor sen başka doktor bak dese ona göre hareket edecez ama yok... şu ilaçlar bir bitsin birde şu atıf hoca varmış mesaneye bakan birde onun kapıyı aşındıracaz Allahtan ümit kesilmez
Mrshadow

Surekli idrar hissi olanlar baska hastalik arastirsinlar
Mrshadow

Mesane boynunyuksekligi, uretral darlik vb
caresizdert
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen caresizdert »

Zafer oyman ilk muayenede prostat sivisi alsa sonuc ayni gun cikiyo mu sehir disindan gitmeyi dusunuyorum sabahtan gidilse bir gunde cozuluyor mu is
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

caresizdert yazdı:Zafer oyman ilk muayenede prostat sivisi alsa sonuc ayni gun cikiyo mu sehir disindan gitmeyi dusunuyorum sabahtan gidilse bir gunde cozuluyor mu is
Bir saat sonra sonuçlar çıkıyor gün içinde halledersin
hasann
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hasann »

Kronik23 yazdı:7 aydır gidiyorum zafer hocaya en son gidişimde onuda umıtsuz gördüm kendimde umutsuz... klasik kürünü yine yazdı üstüne detrusitol yazdı bu sefer daha iyiyim ant .bitti galiba bu detrusitol iyi geldi bana ama bu ilaç sadece idrar hissinimi azaltıyor, iyileştirme özelliği varmı onu bilemiyorum ayrıca bu ilacın iyi gelmesi bende prostatit değilde sistit rahatsızlığı olduğu kanısı oluşturdu yeri gelmişken fikrimi söyleyim hani lokositi olmayıpta sürekli idrar hisssi olan arkadaşlar (non bakteriyel) bence siz prostat hastası değilsiniz bu lanet olası sürekli çişe çıkmamız prostatımızı hasta ediyor türkiyede ürologların %99 u sürekli çişim var dedinmi psikolojik diyoe ve bir kutu ağrı kesici bir kutu ant. Yazıp gönderiyo peki kardeşim madem psikolojik neden psikiyatriye sevk etmiyosun velhasıl lökoaiti olmayanlar mesane ve sistit diye bişeyin varlığından haberi olan bir doktor bulması lazım

sıkıntın idrar hissi ise zaten ürologa degil nefrologa gitmen lazım. detrustol kronik idrar yolu ( mesane inceltici) bir ilac.
Kronik23

hasann yazdı:

sıkıntın idrar hissi ise zaten ürologa degil nefrologa gitmen lazım. detrustol kronik idrar yolu ( mesane inceltici) bir ilac.
Kardeş şimdiye kadar defalarca ultrasonla böbreklerime bakıldı idrar tahlili kan tahlilinin sayısını unuttum hiç bişey çıkmıyor ve hiçbir üroloğ da bu bölüme seni yönlendireyim demedi sen nasıl bu kanıya vardın bilgin varsa biraz açabilirmisin
Kronik23

cucu3636 yazdı:Abiler sa. Ben zafer hocada tedavi gören kardeşiniz şu anda çok iyiyim ama işte şöyle bir durum var floxilevo 500 mg kullanıyorum. Bittikten sonra tekrar şikayetlerim artmaz inşallah
Sadece bunumu kullanıyosun
hasann
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hasann »

Kronik23 yazdı:
hasann yazdı:

Kardeş şimdiye kadar defalarca ultrasonla böbreklerime bakıldı idrar tahlili kan tahlilinin sayısını unuttum hiç bişey çıkmıyor ve hiçbir üroloğ da bu bölüme seni yönlendireyim demedi sen nasıl bu kanıya vardın bilgin varsa biraz açabilirmisin
Böbreklere ultrasonla bakılmış olabilir de idrar hissini böbrek yapmaz. Sen bugüne dek hep idrar yoluna prostata vb baktırmışsın bence mesane kalınlığını kontrol ettir, onu da nefrologlar yapar. Bir kere dene bir şey kaybetmezsin. Hocanın detrustol vermiş olmasından fikir yürüttüm düpedüz mesane inceltici ilactır o.
caresizdert

Mesaj gönderen caresizdert »

arkadaşlar zafer oymana gittiğimiz zaman testler muayene ücreti falan totalde kaç tlye geliyo bende sadece idrar problemi vardı şimdi apış arasında hafif yanma da başladı ama ben idrar problemini daha önce de yaşıyordum kısa sürede geçiyodu ne zaman bu forumu okumaya başladım psikolojik olarak kendimi olumsuz etkileyerek daha kötü oldum. bence forumdaki öncüler ya da iyileşenler psikolojik kötü düşünmeyi engelleme tarzı tekniklerden bahsedebilirler nacizane tavsiyem
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

caresizdert yazdı:arkadaşlar zafer oymana gittiğimiz zaman testler muayene ücreti falan totalde kaç tlye geliyo bende sadece idrar problemi vardı şimdi apış arasında hafif yanma da başladı ama ben idrar problemini daha önce de yaşıyordum kısa sürede geçiyodu ne zaman bu forumu okumaya başladım psikolojik olarak kendimi olumsuz etkileyerek daha kötü oldum. bence forumdaki öncüler ya da iyileşenler psikolojik kötü düşünmeyi engelleme tarzı tekniklerden bahsedebilirler nacizane tavsiyem
En son 350 diyorlardı.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:
caresizdert yazdı:arkadaşlar zafer oymana gittiğimiz zaman testler muayene ücreti falan totalde kaç tlye geliyo bende sadece idrar problemi vardı şimdi apış arasında hafif yanma da başladı ama ben idrar problemini daha önce de yaşıyordum kısa sürede geçiyodu ne zaman bu forumu okumaya başladım psikolojik olarak kendimi olumsuz etkileyerek daha kötü oldum. bence forumdaki öncüler ya da iyileşenler psikolojik kötü düşünmeyi engelleme tarzı tekniklerden bahsedebilirler nacizane tavsiyem
En son 350 diyorlardı.
Vay arkadas ne para maddi durumu düşük olanlar ölsün mu aq
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

asosyal yazdı:
Kc34 yazdı:
En son 350 diyorlardı.
Medicana hastanelerinin berbat fiyat politikaları doktorlarla hiç alakası yok bu durumun. Ben Zafer hocanın hastalarına geçtiği kıyakları bizzat gözlerimle gördüm.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:
asosyal yazdı:
Kc34 yazdı: En son 350 diyorlardı.
Medicana hastanelerinin berbat fiyat politikaları doktorlarla hiç alakası yok bu durumun. Ben Zafer hocanın hastalarına geçtiği kıyakları bizzat gözlerimle gördüm.
Medicana hastanesinde bir sürü doktor var sadece zafer hoca prostatit ile ilgilenen eyvallahta o paralar ne öyle bide bu hastanenin liv hostipal olan kısmı da var direk ticarethaneye döndürdüler işi
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

asosyal yazdı:
Kc34 yazdı:
asosyal yazdı: Vay arkadas ne para maddi durumu düşük olanlar ölsün mu aq
Medicana hastanesinde bir sürü doktor var sadece zafer hoca prostatit ile ilgilenen eyvallahta o paralar ne öyle bide bu hastanenin liv hostipal olan kısmı da var direk ticarethaneye döndürdüler işi
İki sene önce istinye üni hastanesinde bir iğne için 26 tl talep etmişlerdi benden az ilerideki poliklinlikte 7 tl ye yaptılar bana bunlar artık normal geliyor.
Kronik23

cucu3636 yazdı:Abiler sa. Ben zafer hocada tedavi gören kardeşiniz şu anda çok iyiyim ama işte şöyle bir durum var floxilevo 500 mg kullanıyorum. Bittikten sonra tekrar şikayetlerim artmaz inşallah
Cocu bu sık idrar şikayetinede iyi geldimi bu ant.
Kronik23

cucu3636 yazdı:
Kronik23 yazdı:
Cocu bu sık idrar şikayetinede iyi geldimi bu ant.
Sık idrara da iyi geldi ama abi ben toplamda 100 taneye yakın iğne vuruldum. Eswt yaptırdım. Yani belki bu ilaçtan önce iyileştim bu ilaç kaymağı oldu.
Kardeş en son 1 yıldır zafer hocaya gidiyorum iyileşemefim konuşacam felan diyodun bu ant. İçmekle ne değişti birden. İyi olmana sevindim tabiki ama birden bire iyileşmen biraz garip oldu acaba bu ant.sendeki bakteri veya mikrop ne ise onamı etken
Kaan2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kaan2 »

Zafer oymanin dediği gibi %75 iyileşir mi bu hastalık
Gencpls

Mesaj gönderen Gencpls »

Kaan2 yazdı:Zafer oymanin dediği gibi %75 iyileşir mi bu hastalık
İyileşmek için forumda yazılanlara uyulmali..

Doğru antibiyotikten sonra iltihap kurur ama doku hasarı kalır dengeli beslenmen sıcak suya oturmak stresten uzak durman ve takviye Alman düzenli sex hayatı lazım

Tek bir kriteri yoktur iyileşmenin herşeyden önce kafada bitiyor iş
cihanovel

Mesaj gönderen cihanovel »

Bazı arkadaşlar kondomla ilişkiye girdiklerinde bile nüks yaşamış. O nasıl oluyor anlamadım
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

cihanovel yazdı:Bazı arkadaşlar kondomla ilişkiye girdiklerinde bile nüks yaşamış. O nasıl oluyor anlamadım
Benim görüşüm lökosit sıfırlanın ca pat diye iyileşme olmuyor belli bi süre deformasyonun düzelmesi için takviye ve az boşalmak gerekiyor
kevin34

Mesaj gönderen kevin34 »

ben 12 yıl önce Zafer hocaya gitmiştim ozaman bukadar tecrübelimi bilmiyorum tabi ondan önce 10 tane daha doktara gitmişimdir. Ama en iyisi Zafer hocaydı. bende belsoğuklu ile başladı bu lanet. sperm sayımda çok düşüktü. zafer hoca bu sperm işini bende 2 ayda çözdü. çok moralde vermişti.
düzenli lokasitede baktı. lokasitte stabil oldu 15-16 lardan 1-2 oldu. buraya kadar hersey süper. ama lanet ağrılar sadece azalmıştı ve geçmemişti.
Zafer hocamın hakkını yiyemem gözümde çok değerlidir. tabi sende 1-2 oldu sen iyileştin sende mikrop yok dedi. pcr falan üreme falan yok bende.
non baktariel dedikleri. Zafer hocanın sen iyileştin dediğinde benim ağrılarımın devam etmesi sonucunda başımdan kaynar sular döküldü. ozaman eswt yoktu zafer hoca yada bilmiyordu. ben gidersem fırsat bulursam eswtli bir daha böyle deneyeceğim. 12 yıldada oda çok hasta gördü tecrübe kazandı belki beni iyileştirir diye düşünüyorum. bendeki ağrıları sizler ile paylaşayım.
zafer hoca da tedaviden sonra iyileşenler
1-makatta yanma
2-işeme
3-testis ağrısı
4- ereksiyon( bu bende %60 randımanlı idi şuan soru yok)

12 yıldır devam edenler. (ama şiddeti azalmış devam eden.)
1- bel ağrısı mütiş bir ağrı sırt üstü yatamıyorum düşünün.
2- penis başında mantar gibi şişme ucunda acıma ve penis başının kızarıklaşması( hani grip olursunda burun kenarları kızarırya benim penis aynen öyle kaldı)
3-penis üşümesi
4- klasik pinpon topu oturma hikayesi
5- genital bölgelerde penis üstünde v dediğimiz yerde ağrı
6- belin yan tarafları elektriklenme gibi ağrılar.
7- ayak eklemlere vuran ağrılar.
8-zaman zaman işeme problemi( hezaman yok)

tabi bu ağrılar şuan için eskisinden daha az ama var. hastalığın başında bunlar daha fazlaydı tabikide.
bende kalan ağrılar bunlar.
benim ağrılarıma sizin tavsiye edebileceğiniz bir yöntem varsa yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.
ümidimizi yitirmeyelim zira bu hepimiz için yıkım olur. herkese çok geçmiş olsun. Allah düşmanımıza bu hastalığı vermesin.