non bakt prostatit ve pomem

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
vanpersie
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: non bakt prostatit ve pomem

Mesaj gönderen vanpersie »

prostatiniseveyim yazdı:Ustume dusmez samimiyetime ver polis olmayi aslinda cok istemiyorsun hastaligida bu duruma bahane uretip ileride geriye baktiginda niye polis olmadim dediginde vicdanini rahatlatacak bu secimi dogrulayacak bir durum bu hastaligi gostermek istiyosun gibime geldi

Bunu herkes yapiyo benimde is degistirmem lazim bazen bi agrim oluyo ya su anki rahat isimde oturayim baska yerde zaten yapamam diyorum

Ama tarihte bi seyler basarmis kisilere baktigimda hep bi suru zorlukla ayni anda basa cikmis kisiler oluyo bunada hayat diyolar iste gonlum akademiayen olamamda n yana ama bu jastaligi polis olup lehine bile cevirebilirsin masa basi is alirsin polis akademisene gecersin filan bu iste en iyi uzmqnlardan biri prof ibrahim cevik bi ara polis hastanesinde calismis mesala belki bu meslegi sectigin icin tamisamayacagin kisilerle tanisip hastaligi yeneceksin ne malum sinavina gir basvurunu yap gerisini allaha birak hakkimda hayirlisi de allah yardimvin olsun hepimizin

yok abi bahane degil istemesem hic aklima getirmem olur biter. Abi malum iyi bi gelirin olmadi mi ve hastaligin varsa bu hayat cekilmiyo. Ama birde hasta hasta calismanin zorlugunu kaldirabilir miyim ya da ne kadar kaldirabilirim onu bilmiyorum? Maalesef bu illet hastalik hayattaki karari etkiliyor.Amin dedigin gibi hayirlisi olsun. Dogru diyosun abi sifanin nereden gelecegi belli olmaz.
vanpersie
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie »

Yalniz haber 14yil oncesine ait umudunuzu kirmak istemem ama ise yarasa dunyada simdiye kadar yayginlasmazmiydi?
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen JohnWick »

Bu tedavi yontemi cok mantikli direk prostata uyguluyor adam cunku ama rusyada ya cok uzak mudur :)
alican48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen alican48 »

Ben kliğin facebook sayfasına mesaj attım. O doktor ve tedavi ile ilgili daha detaylı ve ingilizce bir bilgilendirme yapın diye. Biz Türkiyeden bir forumuz ve oraya gelmeye hazırız tarzı :) Bakalım dönecekler mi
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen JohnWick »

14 sene once olmasi bence bisey degistirmez tedavinin yaygin olmamasinin sebebi sadece rusyada olmasi zaten adam patentini almis ve anribiyotik ve masajin hic bir zaman tam cozum olmadigini yazmis okuyabilirsiniz http://www.liononline.8m.net/prostat.htm
freeman

Mesaj gönderen freeman »

alican48 yazdı:Konsültasyonlar 256 Tl, II.ISSLEDOVANIYA(neyse) 526 tl, III. USLUGI laboratuvar 650 tl. Para birimlerini dönüştürdüm.
Yani 1450 tl gibi bişey. Aslında iyiymiş. Toplamda 3000-4000 Tl'ye hem rusyada 15 gün tatil hem de tedavi olabilir aslında :)
iyileşme garanti olduktan sonra çıkarma yapariz rusya'ya
alican48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen alican48 »

Aynen. Aslında kesin tedavi olmasa bile sırf denemeye, Rusya'yı gezmeye bile gidilir :) Vize yok bişey yok. Ben iletişime geçeceğim bu klinikle orada olan arkadaşlarım vasıtasıyla. Dedikleri gibiyse toplanalım beraber gidelim :)
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

rusların bizdeki gibi prostatit üzerine forumları var.eğer o tedavi işe yarasaydı,bizden önce onlar gitmezmiydi.