Erken boşalma

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
umutcan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Erken boşalma

Mesaj gönderen umutcan »

Arkadaşlar erken boşalma için bir ürün kullanıp fayda gören var mı ? Varsa paylaşırsa sevinirim.
Licg79
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Erken boşalma

Mesaj gönderen Licg79 »

Emla krem. Exzaneden recetesiz al. İlişkiden 1 saat önce sür yarım tüpü. İlişkiden önce yıka penisi yoksa karşo taraf zevk almaz.
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

Licg79 yazdı:Emla krem. Exzaneden recetesiz al. İlişkiden 1 saat önce sür yarım tüpü. İlişkiden önce yıka penisi yoksa karşo taraf zevk almaz.
Krem uyuşturucu etkili ya sertleşmede problem yaratır mı ?
Licg79
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Licg79 »

Sertleşme ile ilgisi yok ama biraz his kaybı yapar: 5-10 kere kullan zaten sonra kullanmana gerek kalmayacak. Konu biraz da pislolojik bizlerde
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Bende erken boşalma bir ara çok fazlaydı. Ama son iki üç ilişkimde kendi performansıma ben bile şaşırmaya başladım, 20 dakikayı rahat buluyor. Hasta olmadan önce hiç erken boşaldığıma şahit olmadım. Ama geçen senelerde hastalığın iltihabın yoğun olduğu dönemlerde çok erken boşalıyordum. Ama son iki üç ilişkimde alkol almadığım halde 20 dakikadan uzun sürmeye başladı. Çok değişik bir hastalık yaa...
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

kader48 yazdı:Bende erken boşalma bir ara çok fazlaydı. Ama son iki üç ilişkimde kendi performansıma ben bile şaşırmaya başladım, 20 dakikayı rahat buluyor. Hasta olmadan önce hiç erken boşaldığıma şahit olmadım. Ama geçen senelerde hastalığın iltihabın yoğun olduğu dönemlerde çok erken boşalıyordum. Ama son iki üç ilişkimde alkol almadığım halde 20 dakikadan uzun sürmeye başladı. Çok değişik bir hastalık yaa...
Aynen hocam bende hastalanmadan önce geç boşalma sıkıntısı vardı hatta 30 dakika 40 dakika şimdi taş çatlasın 5 dakika umarım düzelir
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

umutcan yazdı:
kader48 yazdı:Bende erken boşalma bir ara çok fazlaydı. Ama son iki üç ilişkimde kendi performansıma ben bile şaşırmaya başladım, 20 dakikayı rahat buluyor. Hasta olmadan önce hiç erken boşaldığıma şahit olmadım. Ama geçen senelerde hastalığın iltihabın yoğun olduğu dönemlerde çok erken boşalıyordum. Ama son iki üç ilişkimde alkol almadığım halde 20 dakikadan uzun sürmeye başladı. Çok değişik bir hastalık yaa...
Aynen hocam bende hastalanmadan önce geç boşalma sıkıntısı vardı hatta 30 dakika 40 dakika şimdi taş çatlasın 5 dakika umarım düzelir
Birazda duzenli iliskinin faydasi oluyor. Eger erken bosalma sikintiniz varsa iki duble icki faydali olur eger kullaniyorsaniz tabi.
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

Kc34 yazdı:
umutcan yazdı:
Birazda duzenli iliskinin faydasi oluyor. Eger erken bosalma sikintiniz varsa iki duble icki faydali olur eger kullaniyorsaniz tabi.
Ben normalde kullanıyordumda doktor kullanma dediğinden beri içmedim zararlı değilmi prostata
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

umutcan yazdı:
Kc34 yazdı:
umutcan yazdı: Aynen hocam bende hastalanmadan önce geç boşalma sıkıntısı vardı hatta 30 dakika 40 dakika şimdi taş çatlasın 5 dakika umarım düzelir
Ben normalde kullanıyordumda doktor kullanma dediğinden beri içmedim zararlı değilmi prostata
Genelde dr lar Mayalı içkiden uzak durun diyor ama buradaki arkadaşlar geç boşalmak için kullanıyorlar anladığım kadarı ike öyle çokta kafa yapacak kadar değil alkol alınca boşalma uzun sürüyor
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

bu hastaligin bana getirdigi geç boşalma sorunu. kimine gore lutuf gibi olsa da zevkte azalma nedeniyle bu durum. azi karar çoğu zarar hesabı geç bosalma hiç iyi degil