Forumda bi tayfa var..

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
NeverGiveUp

Forumda bi tayfa var..

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Günlük geyige de yazmistim sanirim daha önce ama yeterince kaale alinmamis sanirim. O yüzden zoraki baslik aciyorum. Forumda bi tayfa var; özelden sormak kolaylarına geliyor. Sen/Ben/Biz bosuna arastiriyoruz vaktimizden ayirip; bunlar öyle "hazira koncu" Defalarca forumda farklı farklı yerlerde yazilan seyleri okumuyor; arastirmiyor, gelip özelden sormak kolayına geliyor. Ben/biz geri zekalıyız ya; arastiriyoruz. Bu öyle bi arada bi foruma giriyor; google'ı acip bisey arastirmiyor; doktor tecrübelerini, kendi hastalik sürecini, kullandığı ilaclari, fayda gördüklerini/görmediklerini paylasmiyor.. Sadece soruyor.

Tekrar ediyorum, ben kendi adima forumda zaten gecmis dönemlerde yazdigim seyi tekrar özelden soranlara cevap vermeyeceğim. Ya katilim yapin, biseyler anlatin ya da gereksiz sorular sormayin. Konusun arkadaslar, bu isi konusarak birlikte cözecegiz. Sadece sormak kolayınıza gelmesin, sessiz kalmayın.

Prostatitiniseveyim bi yerde güzel demis.. "Prostatitli adam biraz arastirmaci olur yeğen.."
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
Jumjer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Forumda bi tayfa var..

Mesaj gönderen Jumjer »

NeverGiveUp yazdı:Günlük geyige de yazmistim sanirim daha önce ama yeterince kaale alinmamis sanirim. O yüzden zoraki baslik aciyorum. Forumda bi tayfa var; özelden sormak kolaylarına geliyor. Sen/Ben/Biz bosuna arastiriyoruz vaktimizden ayirip; bunlar öyle "hazira koncu" Defalarca forumda farklı farklı yerlerde yazilan seyleri okumuyor; arastirmiyor, gelip özelden sormak kolayına geliyor. Ben/biz geri zekalıyız ya; arastiriyoruz. Bu öyle bi arada bi foruma giriyor; google'ı acip bisey arastirmiyor; doktor tecrübelerini, kendi hastalik sürecini, kullandığı ilaclari, fayda gördüklerini/görmediklerini paylasmiyor.. Sadece soruyor.

Tekrar ediyorum, ben kendi adima forumda zaten gecmis dönemlerde yazdigim seyi tekrar özelden soranlara cevap vermeyeceğim. Ya katilim yapin, biseyler anlatin ya da gereksiz sorular sormayin. Konusun arkadaslar, bu isi konusarak birlikte cözecegiz. Sadece sormak kolayınıza gelmesin, sessiz kalmayın.

Prostatitiniseveyim bi yerde güzel demis.. "Prostatitli adam biraz arastirmaci olur yeğen.."
ben özelden eskiden bir şey atmıştım ama o zaman nasıl başlık açacamı anlamadım içindi girmedin heralde uzun zamandır
Elhamdülillah
kenan

Mesaj gönderen kenan »

arkadaşlar 3 enjeksiyon oldum konyada 20 gün oldu son enjeksiyonu olalı şuanda ben bile durumum nasıl bilemiyorum şuanda durumum net değil tamamen iğleşirsem tam detayıyla yaazcam ve sizleride gittiyim dokdora tedavanizi olun diye yönlendircem bakterim S.AUREAS VARMI BU BAKTERİSİ OLUPDA TAM İĞLEŞEN ARKADAŞLAR VARSA TEDAVİ YÖNEMİNİ DOKDORUNU YASSIN
en cok canımı sıkan cinsellik .
freeman

Mesaj gönderen freeman »

kenan yazdı:arkadaşlar 3 enjeksiyon oldum konyada 20 gün oldu son enjeksiyonu olalı şuanda ben bile durumum nasıl bilemiyorum şuanda durumum net değil tamamen iğleşirsem tam detayıyla yaazcam ve sizleride gittiyim dokdora tedavanizi olun diye yönlendircem bakterim S.AUREAS VARMI BU BAKTERİSİ OLUPDA TAM İĞLEŞEN ARKADAŞLAR VARSA TEDAVİ YÖNEMİNİ DOKDORUNU YASSIN
en cok canımı sıkan cinsellik .
hangi tahil de çıktı bu bakteri ?
kenan

Mesaj gönderen kenan »

idarar kültürü
freeman

Mesaj gönderen freeman »

kenan yazdı:idarar kültürü
idrar tahlilinde ne kadar lokosit çıktı ? dr lar direk kültür yapmıyor .idrarda lokosit bakıyorlar yüksek olursa ,kültür istiyorlar.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

TAM İDRAR TETKİKİ (TİT) B

GÖRÜNÜM BERRAK BERRAK
RENK SARI SARI
pH 5,5 5 8
DANSİTE 1025 1005 1030
PROTEİN ESER NEGATİF
BİLİRUBİN - NEGATİF
GLUKOZ - NEGATİF
ÜROBİLİNOJEN Normal NORMAL
NİTRİT - NEGATİF
KETON - NEGATİF
İdrar Mikroskopisi B
ERİTROSİT 3-4
LÖKOSİT 0-1
EPİTEL 2-3
KRİSTAL -
SİLENDİR -
berkay

Mesaj gönderen berkay »

NeverGiveUp yazdı:Günlük geyige de yazmistim sanirim daha önce ama yeterince kaale alinmamis sanirim. O yüzden zoraki baslik aciyorum. Forumda bi tayfa var; özelden sormak kolaylarına geliyor. Sen/Ben/Biz bosuna arastiriyoruz vaktimizden ayirip; bunlar öyle "hazira koncu" Defalarca forumda farklı farklı yerlerde yazilan seyleri okumuyor; arastirmiyor, gelip özelden sormak kolayına geliyor. Ben/biz geri zekalıyız ya; arastiriyoruz. Bu öyle bi arada bi foruma giriyor; google'ı acip bisey arastirmiyor; doktor tecrübelerini, kendi hastalik sürecini, kullandığı ilaclari, fayda gördüklerini/görmediklerini paylasmiyor.. Sadece soruyor.

Çok doğru bir konuya parmak basmışsın. Adam soracaksa bile en azından özelden sormayıp başlığın altında sorsa verilecek cevaptan herkes nasiplenecek. Ama yok, illa özelden yazıyorlar. Normalde yaptığım bir şey değil ama bu yanlışı geçen gün ben de yaptım açıkçası. Merak ettiğim bir sorunun cevabını özelden aldım, halbuki forumda yazsaydım gelecek cevaptan herkes faydalanacaktı.

Özelden gelen mesajlara -zaruri durumlar dışında- cevap verilmesin abi o zaman. Araştırmıcam illa sorucam diyorlarsa da onca başlık var, ilgili olanın altına yazsınlar.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

işe yarasın yada yaramasın bu hastalıkla yaşayanların deneyimlerini paylaşmaları gerekiyor.doktor olsun,ilaç olsun,bitkisel takviye olsun.bu forumun bir çok kişiye faydası olmuştur.bu fayda da hepimizin payı olmalı.ama arada gelip var mı bi gelişme diye soran arkadaşlar bile var.yuh artık :)
cronic
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen cronic »

arkadaşlar dün enjeksiyon yaptırdım, idrar ve basınç şikayetlerim geçti ancak yanma batmada pek bi azalma olmadı; enjeksiyondan umutluyum ben, durum bi netleşsin haber vericem
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

cronic yazdı:arkadaşlar dün enjeksiyon yaptırdım, idrar ve basınç şikayetlerim geçti ancak yanma batmada pek bi azalma olmadı; enjeksiyondan umutluyum ben, durum bi netleşsin haber vericem
Enjeksiyonu kime yaptırdın. Ücret olarak ne ödedin?
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Sabir yazdı:
cronic yazdı:arkadaşlar dün enjeksiyon yaptırdım, idrar ve basınç şikayetlerim geçti ancak yanma batmada pek bi azalma olmadı; enjeksiyondan umutluyum ben, durum bi netleşsin haber vericem
Tam idrar şikayetlerin neydi ?
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

yurt dışındaki gibi paralı yapacaksın aslında siteyi.gecen başka bir ortamda forumu takip edip buradan faydalanmış ama hiç yorum yazmamış biriyle tanışmıştım.böyle beleş mezarcı insanlarda var aramızda.biz gece gündüz araştırma yapalım.beyfendiler hazıra konsunlar.oh be,nerde böyle bir dünya varsa söyleyin oraya gidelim bizde.
cronic

Mesaj gönderen cronic »

freeman yazdı:
Sabir yazdı:
Tam idrar şikayetlerin neydi ?
sık idrara; çıkma %25 %30 azaldı kardeşim
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

serdax

Mesaj gönderen serdax »

Slm arkadaşlar...
karşıdan karşıya geçerken
eli bırakılan çocuklardık
oysa biz hep bir düş kazasında
yitirdik arkadaşlarımızı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

serdax yazdı:Slm arkadaşlar...
A.s serdax...
NeverGiveUp

serdax yazdı:Slm arkadaşlar...
Ve Aleyküm Selam agbim.. Hosgeldin.. Keyifler nasıl ?

serdax

Mesaj gönderen serdax »

Allaha şükür iyiyim iyeleştim mi diye sorarsanız yangın söndü ama küllerin arasında közler var...
karşıdan karşıya geçerken
eli bırakılan çocuklardık
oysa biz hep bir düş kazasında
yitirdik arkadaşlarımızı
NeverGiveUp

: )) kozler de soner, kulleri de ruzgar savurur Allah'in izniyle agbi.. Gececek hepsi zamanla, cok kotu yerlerden daha iyi yerlere geldik..

Var mi kullandigin ilac, takviye vs biraktin mi her seyi? Neler gecti neler kaldı : )

umutsuz

Mesaj gönderen umutsuz »

Arkadaslar sizin elinize yurginize ve gönlünuze sağlık... ben forumu takip eden ve takip ettikçe iyileşme umudu taşıyorum ve sizlerden çok ama çok bilgi ve paylaşımlar alıyorum enazindan size teşekkürü borç biliyorum..Allah sizin gibi değerli kardeşlerimin ve abilerimden razi olsun ...
cronic

Mesaj gönderen cronic »

Herkese öncelikle geçmiş olsun Konya'da enjeksiyon olalı 2 ay oldu, tüm şikayetlerim geçti, sıfırım; sık idrar, ağrı, batma, dolgunluk vs.. hiç biri kalmadı, tedavinin en ufak bir yan etkisinide görmedim bilginiz olsun. Enfeksiyona sebep olan bakteride yok oldu!! Doktorum mehmet ardıç'tan Allah gerçekten razı olsun , çok iyi bir insan, ben ordayken gerçekten çok ilgilendi.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

cronic yazdı:Herkese öncelikle geçmiş olsun Konya'da enjeksiyon olalı 2 ay oldu, tüm şikayetlerim geçti, sıfırım; sık idrar, ağrı, batma, dolgunluk vs.. hiç biri kalmadı, tedavinin en ufak bir yan etkisinide görmedim bilginiz olsun. Enfeksiyona sebep olan bakteride yok oldu!! Doktorum mehmet ardıç'tan Allah gerçekten razı olsun , çok iyi bir insan, ben ordayken gerçekten çok ilgilendi.
Geçmiş olsun ,sende hangi bakteri vardı,kac iğne oldun, hangi antibiyotikleri kullandi Dr ?
caferO7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen caferO7 »

cronic yazdı:Herkese öncelikle geçmiş olsun Konya'da enjeksiyon olalı 2 ay oldu, tüm şikayetlerim geçti, sıfırım; sık idrar, ağrı, batma, dolgunluk vs.. hiç biri kalmadı, tedavinin en ufak bir yan etkisinide görmedim bilginiz olsun. Enfeksiyona sebep olan bakteride yok oldu!! Doktorum mehmet ardıç'tan Allah gerçekten razı olsun , çok iyi bir insan, ben ordayken gerçekten çok ilgilendi.
Geçmiş olsun kültürde hangi bakyeri üremesi oldu ve maliyet ne oldu, detaylı anlatırsin sevinirim ,tedavi bekleyenlerin Hayır duasını alırsın, tekrardan geçmiş olsun
deva
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen deva »

atalarımız güzel bir ata sözü var.iyilik yap denize at,balık bilmezse HALIK bilir diye.bu ata sözü çok şeyi açıklıyor.ben şahsen fayda gördüğüm bir ilaç ve ya takviye ile ilgili özelden soru soran olursa cevap yazarım.kaldı ki bu bir yardımlaşma formuysa ki öyle olduğu söyleniyor.formu kuranlar formdan para kazanayım diye bir dertleri yoksa özelden soru soranlara cevap yazarım.
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.