Sık idrar ve histen bir türlü yol alamama

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Sık idrar ve histen bir türlü yol alamama

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Evet arkadaşlar gitmediğim doktor denemediği şey kalmadı bi türlü yol alamadım sınava çok az kaldı 40 dakika içeresinde tuvalete gitmeden duramıyorum son zamanlarda idrar da zorlanma hissin artması maksimum 40 50 dakika idrar biriktirme 2 3 saate nası yükseltebilirsiniz tavsiyeler ve önerileriniz var mı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sık idrar ve histen bir türlü yol alamama

Mesaj gönderen kadir »

NightAngel01 yazdı:Evet arkadaşlar gitmediğim doktor denemediği şey kalmadı bi türlü yol alamadım sınava çok az kaldı 40 dakika içeresinde tuvalete gitmeden duramıyorum son zamanlarda idrar da zorlanma hissin artması maksimum 40 50 dakika idrar biriktirme 2 3 saate nası yükseltebilirsiniz tavsiyeler ve önerileriniz var mı?
Cranberry kullan.. faydasini gorursun.
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Vesicare veya mictonorm un düzenli kullanımda idrar hissini azaltacağını düşünüyorum
NightAngel01

kadir yazdı:
NightAngel01 yazdı:Evet arkadaşlar gitmediğim doktor denemediği şey kalmadı bi türlü yol alamadım sınava çok az kaldı 40 dakika içeresinde tuvalete gitmeden duramıyorum son zamanlarda idrar da zorlanma hissin artması maksimum 40 50 dakika idrar biriktirme 2 3 saate nası yükseltebilirsiniz tavsiyeler ve önerileriniz var mı?
Cranberry kullan.. faydasini gorursun.
Kısa zamanda temin etmeye çalışacam abi
NightAngel01

huysuzdahi yazdı:Vesicare veya mictonorm un düzenli kullanımda idrar hissini azaltacağını düşünüyorum
6 Aydan fazla süredir mictonorm kullanıyordum en son zafer hoca Toviaz önerdi idrar yapımını zorladı biraz mixtonorm a geri döncem galiba ctonormla düzelme yolundaydım ama gerileme oldu birden