Ağrıların devam etmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Ağrıların devam etmesi

Mesaj gönderen asosyal »

2017 nisan ayından beri tedaviye devam etmekteyim. Çok şükür bayağı düzeldim ama şu göbek alti(pelvik) ağrılarından ve sürekli gaz varmış hissinden Ne hikmetse kurtulamadım. Bu problem sadece ben mı bu kadar yoğun çekiyorum. Evvelden 5 ay tedavi görüp düzelmişmişim oldu hatta 2 sene hiç doktor yüzü görmedim o derece
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ağrıların devam etmesi

Mesaj gönderen red »

Cinsel perhiz ve pelvis Reset videoları faydalı olabilir denediniz mi hiç..
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Bazen boşalmak iyi geliyor bazende öldürüyor adamı. Video seyretmedim
red

Mesaj gönderen red »

Şu anda bendeki sıkıntılar mide altında ağrı ereksiyonla artıyor. İdrar sıklığı rahatsız edecek düzeyde değil. Ereksiyon ve cinsel istekte zayıflık en büyük sıkıntım. Cinsel perhiz yapıyorum şu aralar. Ayrıca yakı otu, E vitamini, magnezinc kullanıyorum. Soğuktan kaçınmak, kahveden, acıdan ve koladan uzak durmak yaptığım diğer şeyler.
Sabah ereksiyonlarım başladı, hasar gören sinirlerin iyileştiğini hissedebiliyorum. İlaç olarak sadece 2 kutu ciprasid 1 kutu acetudil kullandım.
4 ay olacak bu hastalıkla mücadeleyi doğal şekilde yenmeye çalışıyorum. Pelvis egzersizini 2 gün yaptım işe yarıyor deneyin bence..
Mugla4848

Mesaj gönderen Mugla4848 »

red yazdı:Şu anda bendeki sıkıntılar mide altında ağrı ereksiyonla artıyor. İdrar sıklığı rahatsız edecek düzeyde değil. Ereksiyon ve cinsel istekte zayıflık en büyük sıkıntım. Cinsel perhiz yapıyorum şu aralar. Ayrıca yakı otu, E vitamini, magnezinc kullanıyorum. Soğuktan kaçınmak, kahveden, acıdan ve koladan uzak durmak yaptığım diğer şeyler.
Sabah ereksiyonlarım başladı, hasar gören sinirlerin iyileştiğini hissedebiliyorum. İlaç olarak sadece 2 kutu ciprasid 1 kutu acetudil kullandım.
4 ay olacak bu hastalıkla mücadeleyi doğal şekilde yenmeye çalışıyorum. Pelvis egzersizini 2 gün yaptım işe yarıyor deneyin bence..
Tecrübeli biri olarak diyorumki vakit kaybetmeden prostat sivini aldir antibiorama göre tedaviye başla az süren kalmıs kroniklesmeden koş doktora git isi gücu bırak yuzde 90 iyilesme sansin var ot vitamin diyet akut donemde ise yaramaz sakın kardeşim pişman olursun vakit kaybetme
red

Mesaj gönderen red »

İyi ama benim belirtiler çok az. Yani şöyle söyleyeyim Ağrı'm varla yok arası, prostat sıvısından lökosit çıkacağından bile emin değilim. Son gittiğim doktor sende ağır bir durum olsa yerinde duramazsın ağrdan dedi. Hiçbir ilaç vermedi. Ben de durduk yere antibiyotik kullanmanın zarar verebileceğini düşünüyorum. Antibiyotiklerden zarar gören de çok forumda..
red

Mesaj gönderen red »

Ayrıca akut prostatit ağır belirtilerle ve genelde ileri yaşlarda ortaya çıkıyor deniyor. Burada iyileşenler hep uzun aylardan hatta yıllardan bahsediyor ve çoğu hala dikkat ettiğini yoksa nüksetme durumu yaşadığını belirtiyor. Yani burada iyileşenler de dahil hepimiz kronik prostatitiz bence..
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

red çok doğru düşünüyorsun hocam.
Allah büyük.
Mugla4848

Mesaj gönderen Mugla4848 »

7 yillik tecrubeli hasta olarak.konusuyorum rektal tuse ile bakit bi mikrop cikarsa duyarlilaga gore dogru antibiyotikle 3 haftada sifirlarsin yinede sen bilirsin ömur boyu cekmek var kroniklesmeden kurtulmak var birde senin yerinde olmak isteyen binlerce kronik hasta var.. diyet vitamin bitkiler takviyeler uzun yillar cekenlerde işe yarar doku onarimi için . mikrob yoksa lökostik 10 larda degilse kullanma antibiyotik kafasina gore antibiotik yazicak doktor adami daha kötü yapar 4 5 kere yanlis antibiotikten nuks yasadim ... yaşadıklarımı yazsam kitap olur gecmis olsun
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Göbek altında ağrılarım ve bel vuran bazen ama daha çok huzursuz ediyor insanı doktor kontrolü altımdayım ama 1 ay düzeliyor sonrasında başa dönüyor