Yoruldum

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Jumjer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Yoruldum

Mesaj gönderen Jumjer »

Sadece prostat it yüzünden değil herşeyden yoruldum kimse nin morelini bozmak istemiyorum ama paylaşmak istedim belki bişey ler söyle rsin kardeş/ abi/
Elhamdülillah
hecked
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Yoruldum

Mesaj gönderen hecked »

kardeş sorma bnde cok yoruldum özellikle bu hastalıktan ama derdi veren dermanını da vermiştir uzun süre acı da çeksek bigün iyileşeceğimize inanıyorum ben. diğer hayat sorunları için siktir et yaşamaya bak ölüm olmasa haklısın kafaya tak herşeyide ama ölüm var yaşayabileceğin en güzel günleri yaşaman dileğiyle hiçbiey seni kısıtlamasın böyle de mutlu yasanılabilir
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Hayat hep zor kardeş bir çıkış bulamıyorum nefes alamıyorum artık
Elhamdülillah
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Sikeyim prostati
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ya arkadaşım prostatit dışında sağlık sorunun yoksa o kadar da dertlenmene gerek yok.ben prostatit dışında diğer 3 tane daha olan kronik rahatsızlığımı sayarsam sen makinamısın o kadar acı nasıl çekilir filan dersin.ve yatıp kalkıp Allaha dua edersin.prostatit+kr farenjit, diğer ikisini söylemicem.sadece ömür doldurup ölümü bekliyorum.başkada bir şey yaptığım yok açıkçası :)

keşke ömür boyu prostatit olsamda diğer acıları çekmeseydim.ama hayat işte..
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

ABittersweetLi yazdı:ya arkadaşım prostatit dışında sağlık sorunun yoksa o kadar da dertlenmene gerek yok.ben prostatit dışında diğer 3 tane daha olan kronik rahatsızlığımı sayarsam sen makinamısın o kadar acı nasıl çekilir filan dersin.ve yatıp kalkıp Allaha dua edersin.prostatit+kr farenjit, diğer ikisini söylemicem.sadece ömür doldurup ölümü bekliyorum.başkada bir şey yaptığım yok açıkçası :)

keşke ömür boyu prostatit olsamda diğer acıları çekmeseydim.ama hayat işte..
canını sıkma yanlız değil sin hepsi geçicek hepimiz zor şeyler yaşıyor uz depreşiyoruz ama herzaman kötü şeyler in arkasında n iyi şeyler gelir dostum
Elhamdülillah
ABittersweetLi

prostatitin belki bir gün çaresi bulunabilir.iyileşenlerde var.ama diğer hastalıklarımın tıpta tedavisi yok,iyileşende görmedim şimdiye kadar :)
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

ABittersweetLi yazdı:prostatitin belki bir gün çaresi bulunabilir.iyileşenlerde var.ama diğer hastalıklarımın tıpta tedavisi yok,iyileşende görmedim şimdiye kadar :)

Ne kadar çaresiz lik olursa olsun dostum çekebiliriz kollarımız ayaklarımız kopabilir di kör olabilir dik sevdiklerimizi kaybedebilir dik
Elhamdülillah
ABittersweetLi

bazı şeyler kol ayak kopmasından da beter oluyor.sevdiklerimizi zaten bir gün kaybedeceğiz.yada onlar bizi kaybedecekler.ne de olsa ölümlü dünya.
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

ABittersweetLi yazdı:bazı şeyler kol ayak kopmasından da beter oluyor.sevdiklerimizi zaten bir gün kaybedeceğiz.yada onlar bizi kaybedecekler.ne de olsa ölümlü dünya.

Olsun Allah tan umudunu kesme sktir et herşeyi şuan a kadar çok uraştın biliyorum ama pes etme biz normal insanlar a göre daha güçlü insanlar ız bizi hiç bir şey kolay ca yıkamaz çünkü biz yıkıntıyla yaşamayı öğrenmiş insan larız ve bir gün bunlar ı n hepsi nden kurtulursak emin ol normal bir insan dan binlerce kat daha fazla mutlu olucaz, kafandan desende inanmıyorum diye emin ol dostum inan. testere filmini izle dinmi hiç insanlar a acı ve eziyet çektirerek onlar la bi oyun oynuyo sonucunda eğer ölmezler ise insanlar kolları kopsa bile yaşadığı hayat a şükrettiklerini ve mutlu olduklarını söylüyor lar
Elhamdülillah
ABittersweetLi

inşallah dediğin gibi olur.
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

ABittersweetLi yazdı:inşallah dediğin gibi olur.
İnan ben de çok zorlanıyorum, ama sana güveniyorum kardeşim neden falan deme güveniyorum hep Allaha emanet ol
Elhamdülillah
ABittersweetLi

valla ben artık dert etmiyorum :) yaşayıp gidiyoz işte..
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Etmez zaten
Elhamdülillah
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Etme
Elhamdülillah
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

sevgili dostlar insanin ne kadar aciya dayanacaginin siniri belli degil son nokta ölüm hastaliksiz insanda yoktur aslinda hastalik yasamin bir paracasi cözüm aramak ve sabretmek gerekiyor benim yaklasik 8 yil oldu.....
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

baran17 yazdı:sevgili dostlar insanin ne kadar aciya dayanacaginin siniri belli degil son nokta ölüm hastaliksiz insanda yoktur aslinda hastalik yasamin bir paracasi cözüm aramak ve sabretmek gerekiyor benim yaklasik 8 yil oldu.....
Haklısın dostum
Elhamdülillah
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

Hepimiz birgün gidicez zaten ve bir sınav içerisindeyiz arkadaşlar. Üzülüp isyan etmek sıkıntıyı gidermez. Bu sınavda kiminin sorusu sağlık kiminin ki hayat kiminin ki ise sevdikleri ile sinanmak. İçimizde inanç varsa sorulan sorulara verilen ödevlere harfiyen çalışmak ve elimizden geleni yapmak. Herkesin sorusu sorunu farklı farklı. Üç günlük dünya ve önemli olan inananlar için diğer taraf. Verilen sorulara harfiyen cevap vermek ve verilen ödevi yaptığında (ibadet) ettiğinde zaten diğer tarafta hastalık yok birsey yok. Yani isyan etmeyelim geldiyse başa mücadele edelim neden o iyi ben kötüyüm demeyelim bence. Bende de kronik hastalık birtek bu değil ama Rabbim daha beteri ile sinamasin inşallah. Hastanelerde çaresiz yatan birkere gün yüzünü göreyim de öleyim diyen binlerce hasta var. Hem kendileri hasta hem sevenleri üzgün. O yüzden yinede halimize sukredelim derim. ABittersweetLi düşün ki her hastalığı geç önemli değil ve çaresiz kanser oldun Allah göstermesin bırak hastalıklarla uğraşmayı suan bunları yazacak telefonu alamazsin eline. Ve birsürü kanserli hasta var malesef. Herseyi geçtim kanseri bile geçtim. Aids olmuş olsak ne olur? Hem hastalık çok kötü hem ismi çok kötü. Ölmek bin kat daha iyi bir düşün.
ABittersweetLi

valla şu durumda kanser yada aids olmayı tercih ederdim.deseler sana 7/24 rahatsızlık veren 4 tane kronik rahatsızlığını senden alacağız.yerine kanser ve aids vereceğiz.hiç düşünmeden tamam derdim.ayrıca aids olan insanlarıda internetten takip ettiğim kadarıyla aldıkları ilaçlar ile hayatlarına diğer insanlar gibi normal bir şekilde devam ediyorlar.sadece evlilik olayları yok.karşı tarafa bulaştırma olayı var.hayatından mutlu olan bir sürü aids hastası röportajı okumuşumdur.
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

ABittersweetLi yazdı:valla şu durumda kanser yada aids olmayı tercih ederdim.deseler sana 7/24 rahatsızlık veren 4 tane kronik rahatsızlığını senden alacağız.yerine kanser ve aids vereceğiz.hiç düşünmeden tamam derdim.ayrıca aids olan insanlarıda internetten takip ettiğim kadarıyla aldıkları ilaçlar ile hayatlarına diğer insanlar gibi normal bir şekilde devam ediyorlar.sadece evlilik olayları yok.karşı tarafa bulaştırma olayı var.hayatından mutlu olan bir sürü aids hastası röportajı okumuşumdur.
Emin ol bütün kronik hastalıkları sevdiğin insanın ölmesine tercih edersin
Elhamdülillah
ABittersweetLi

sevdiğim insanda öldü.ama hastalıklar ile uğraşırken üzülmeye fırsatım bile olmadı.bu işler böyle.insan önce kendini düşünür.tabi elle tutulur ciddi bir rahatsızlığın yoksa o zaman üzülebilirsin.diğer türlü kendini düşünmekten başkası aklına bile gelmez :)
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Herşeyi hastalık olarak görme bir gün bunlar dan kurtulursan sana kahkaha atıcam :D
Elhamdülillah
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Umudunu kesmiş gibi de konuşma kessen burda olmazdın
Elhamdülillah
ABittersweetLi

ben kurtulursam tıp da 1000 yılın devrimi olmuş olur :) ben umudumu kessem tabiki de burada olmazdım.diğer tarafta olurdum.benim sadece bunları yazmamın nedeni buradaki arkadaşlara moral olsun diyedir.ayrıca yerimde olmadığın için rahat rahat konuşabilmeni anlayabiliyorum.hayat sana güzel :)
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Küçümsemiyorum sadece bu kadar olumsuz düşünmeni istemiyorum
Elhamdülillah