Mesleğimi yapmalımıyım? Denizci olan var mı?

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Sehmus0707
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesleğimi yapmalımıyım? Denizci olan var mı?

Mesaj gönderen Sehmus0707 »

Arkadaşlar ben denizcilik okudum denizciyim ,
5 aydır gemiden indim 1 2 ay takılayım geri giderim dedim tam gemiye gideceğim dediğim zaman bu hastalıklar başladı gemiye gitmeye korkuyorum durum kötüye gidicek diye
Şirkette 3 seferdir çağırıyor ne yapayım?
Candida diyetini gemide yapamam, yanii kara da ki gibi savaşamam Hastaneye gitmem gerektiğinde gidemem sanırım meslek kariyerimin daha başında bırakmak zorunda kaldım.
Zaten Deniz psikolojisi de ayrı bi dert. Sanırsam bu hastalıkta psikoloji de önemliymiş gerçi ben daha yolun başındayımda
Sizce ne yapmalıyım denizci olup bu hastalığı çektiği halde çalışan varmı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Mesleğimi yapmalımıyım? Denizci olan var mı?

Mesaj gönderen kadir »

Sehmus0707 yazdı:Arkadaşlar ben denizcilik okudum denizciyim ,
5 aydır gemiden indim 1 2 ay takılayım geri giderim dedim tam gemiye gideceğim dediğim zaman bu hastalıklar başladı gemiye gitmeye korkuyorum durum kötüye gidicek diye
Şirkette 3 seferdir çağırıyor ne yapayım?
Candida diyetini gemide yapamam, yanii kara da ki gibi savaşamam Hastaneye gitmem gerektiğinde gidemem sanırım meslek kariyerimin daha başında bırakmak zorunda kaldım.
Zaten Deniz psikolojisi de ayrı bi dert. Sanırsam bu hastalıkta psikoloji de önemliymiş gerçi ben daha yolun başındayımda
Sizce ne yapmalıyım denizci olup bu hastalığı çektiği halde çalışan varmı?
Kardesim prostatitsen eger, denizde bu hastaliği idame etmek zor. Prostatit hastaliginda üşütmemek cok ama cok önemli. Yinede sen bilirsin..benden soylemesi.