Çözüm ! reçete !!!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
subasienes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Çözüm ! reçete !!!

Mesaj gönderen subasienes »

Gerçekten bu hastalık yıllarca çektiren bir hastalık değildir, prostatit var ama antibiyotik tedavisiyle geçer eğer geçmiyorsa altında başka bir sorun vardır zafer hocayla lökositi 0 layın sonrasına genel cerrah muayene olun ve sonrası burası da temizse, psikaytrist e gidiyorsunuz kabız yapmayan antidepresan hafif dozda yazdırıyorsunuz sonrasında iyi bir psikolog bulup en az 3 ay olmakla beraber terapi ile tedavi oluyorsunuz sonrasında iyileşiyorsunuz , sorusu olan mesaj atabilir artık bu hastalıkla beraber kendimi çok geliştirdim , 4genel cerrah 3 üroloji 2 nörolog mrlar vs sayısız diğer görüntüleme tektikleri tomografiler kan tektileri ya daha aklıma gelmeyen neler neler abartmıyorum 30.0000 tl harcadım ama sonunda çözümü buldum sorusu olan varsa mesaj atabilir ALLAH ŞİFA VERSİN ........
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Çözüm ! reçete !!!

Mesaj gönderen Raul7 »

Bende anal fissür var ve bazen mukuslu dıskı yasıyorum fistülde olabılır benım sıkayetlerde epey azaldı ama bunlar gitmiyor ne yapabılırım dostum
subasienes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen subasienes »

fissütanısını kim koydu doktor mu söyledi yoksa senmi koydun
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

subasienes yazdı:fissütanısını kim koydu doktor mu söyledi yoksa senmi koydun
Aynen dostum sımdı bi krem verdi gene kullanıyorum bu seferki değişik bi krem iyi gibi, 1,5 yıldır var kabızlıkts oluyor donem donem 100 mg selektra kullanıyordum sımdı azaltarak bırakıcm
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

subasienes yazdı:Gerçekten bu hastalık yıllarca çektiren bir hastalık değildir, prostatit var ama antibiyotik tedavisiyle geçer eğer geçmiyorsa altında başka bir sorun vardır zafer hocayla lökositi 0 layın sonrasına genel cerrah muayene olun ve sonrası burası da temizse, psikaytrist e gidiyorsunuz kabız yapmayan antidepresan hafif dozda yazdırıyorsunuz sonrasında iyi bir psikolog bulup en az 3 ay olmakla beraber terapi ile tedavi oluyorsunuz sonrasında iyileşiyorsunuz , sorusu olan mesaj atabilir artık bu hastalıkla beraber kendimi çok geliştirdim , 4genel cerrah 3 üroloji 2 nörolog mrlar vs sayısız diğer görüntüleme tektikleri tomografiler kan tektileri ya daha aklıma gelmeyen neler neler abartmıyorum 30.0000 tl harcadım ama sonunda çözümü buldum sorusu olan varsa mesaj atabilir ALLAH ŞİFA VERSİN ........
Yani? İylestinmi yani? İylestiysen hangi yol ve yontemleri denedin
emrecakil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen emrecakil »

subasienes yazdı:Gerçekten bu hastalık yıllarca çektiren bir hastalık değildir, prostatit var ama antibiyotik tedavisiyle geçer eğer geçmiyorsa altında başka bir sorun vardır zafer hocayla lökositi 0 layın sonrasına genel cerrah muayene olun ve sonrası burası da temizse, psikaytrist e gidiyorsunuz kabız yapmayan antidepresan hafif dozda yazdırıyorsunuz sonrasında iyi bir psikolog bulup en az 3 ay olmakla beraber terapi ile tedavi oluyorsunuz sonrasında iyileşiyorsunuz , sorusu olan mesaj atabilir artık bu hastalıkla beraber kendimi çok geliştirdim , 4genel cerrah 3 üroloji 2 nörolog mrlar vs sayısız diğer görüntüleme tektikleri tomografiler kan tektileri ya daha aklıma gelmeyen neler neler abartmıyorum 30.0000 tl harcadım ama sonunda çözümü buldum sorusu olan varsa mesaj atabilir ALLAH ŞİFA VERSİN ........
laroxyl mi kullandın
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Benim bildiğim laroxyl mesane sorunları için veriliyor ilk gittiğim doktorun tedavisi oydu
muzminprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen muzminprostatit »

Arkadaşlar bu lokosite nasil baktiriyorsunuz, idrar tahlili ile mi prostat sıvısı ile mi
komutanlogar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen komutanlogar »

Prostat sivisi ile baktiriyolar idrardakinin pek onemi yokmus sanirim
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

muzminprostatit yazdı:Arkadaşlar bu lokosite nasil baktiriyorsunuz, idrar tahlili ile mi prostat sıvısı ile mi
rektal tusla veya prostat masaji sonucunda protattan sivi aliniyor cama , ordan bakiliyor , hemen takibinde idrarda verirsen oradanda lokosit kontrolu ile teyid etmek faydali oluyor ....En etkili tespi budur dostum Bunu yaptirmalisin ! Prostat masaji neticesinde cikan sivi ve hemen idrar verip ondanda tahlil ....
emrecakil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen emrecakil »

enes bana norolog laroxyl verdi 1,5 porsiyon aldım baskıladı bırakınca ağrı tekrar etti çöktü yine epididimlere ağrı.sen neler uyguladın
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

Algoloji işi noldu emre kardeşim
Sehmus0707
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Sehmus0707 »

Hocam nasıl mesaj atıcam? Şimdi mesaj gönderin demişsiniz o yüzden kayıt oldum pek siteden anlamadım da