Allah anal sexi boşuna yasaklamamış

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatiniseveyim

Allah anal sexi boşuna yasaklamamış

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Arkadaşım 1 yuıdır aradığum mıikrobu buldum adı e coli su an azıma sıcıor hastanede yatıourum crp 27

Karın dahi olsa sikersen götü olursun kötü

Hayız halindeki kadınlardan uzak durunuz

Anal sex hiç nir şekilde yspmayınız
Blue25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Allah anal sexi boşuna yasaklamamış

Mesaj gönderen Blue25 »

Analdan mi yakalandin sen. Hastanede niye yatiyosun serum mu bagladilar
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun prostatiniseveyim,crp kanda iltihap oranını ölçüyor.doktor ne dedi?
secret

Mesaj gönderen secret »

Pek cok bu işe kalkışanda böyle bir hastalık oldugunu duymadım. Ben dahil pek çok kişi de anal yapmamıştır. E coli mikrobu dışkı mikrobu ve başka yerlerden de bulaşabiliyor.
prostatiniseveyim

Valla abitter gecen cuma bi ilacli film cektirdim penisten bi siringayla ilacli su verdiler mesaneye kadar sonra rontgen cektiler guya idrar yolarinda daralma varsa goreceklermis aq ileri darlik yazdi prof radyolog sonra uroloji profuna gitiim o siviyi yiyince insan kendini kasar sifinkter kapanir darlik olmasa sorun vardor dedi aq bu rontgeni bi yrd doc istemisti salak gibi proflari begenmeyip yardiranlara gidersek boyle olur iste aq yarragi yedim belki bobregime bole ulasmistir seni yatiralim dediler yqn8 abitter dwdigin oldu enfeksion hastaliklari uzamni bi mikrop buldu ve uugrasio oncesinde gelseydim dedim bende bi sey yapamazdim dedi mikrobun hangi ilaclara karsi duyarliligi olacagini kulturde gosterio bunlarda o tip antibiotiklerden hangisi prostaata gider hangisi idrar yoluna etki wder dusunduler

Sen hep derdin mikrop var diye ben de inanmazdim bigune kadar iyilesmedim belki simdi iyilesirsem sen hakloymissin dicem insallah iyilesirim
prostatiniseveyim

Simdo ozelden arkadaslar yaziyo tahlili nerde yaptirdin falan diye hocam hep ayni yerde yaptiriyodum ben tahlili eskiden cikmiodu yani islemle gelen bi mikrop bu bu rontgeni cektirmezsem olmayacakti yine sifir su an idrar im.cok pis kokuyor cay renginde prostat desen makattan firlayacakmissicasina basikiyi kurmus hrm agrio hem cis uapmayi engellio

Yani zaten b3nde mikrop oldugu belli ates var kanda xrp yuksek eskiden dusuktu hic bi belirti yoktu

Soyle bi durum mahiret labaratuvarda deil yani zaten idrar goren cocuk nile.oha bi ne la der kanalizasyon gibi her isesigimdebkendimden midem bulanio
prostatiniseveyim

secret yazdı:Pek cok bu işe kalkışanda böyle bir hastalık oldugunu duymadım. Ben dahil pek çok kişi de anal yapmamıştır. E coli mikrobu dışkı mikrobu ve başka yerlerden de bulaşabiliyor.

Secretcigim baska ywrden bulasirsa yapacak bi aey yok ama go gore anal.uapmamk lazim yapanlarin yuzde 95 hasta olmuo dyuDe 5 ide oluyo iste hem de yillar sonra ortaya cikiyor etkisi adam aaa noldu diyo
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Kpros »

prostatiniseveyim gecmis olsun, insallah iyileşirsin be abi. canın sıkılıyosa ziyaretine gelelim. yanına kıvrılırız belki bizide iyi ederler...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Prostatiniseveyim gecmis olsun..nihayet mikrobu buldun simdi uygun antibiyotikle iyilesirsin kardesim merak etme..yanliz sabirli ol tedaviyi aksatma.
ABittersweetLi

prostatiniseveyim,her zaman derim.bu işin çözümü enfeksiyon hastalıkları bölümü diye.ama normal vatandaşlar olarak derdimizi kime anlatalım ki bizi tedavi etsinler.ancak böyle şansa çıkacak mikrop ki öyle tedavi olalım.şimdi yetersiz ve düzensiz antibiyotik kullanımı bakterilere bir süre etki ettikten sonra direnç oluşuyor ve bakteriler daha çok çoğalıp daha çok zarar veriyor.antibiyotiklerin bu yönü ile ilgili dikkatli olunması gerekiyor.

benim düşüncem ise,prostat deforme olup,biz sürekli antibiyotik kullanıp mikrobu temizlesek de tekrar bir şekilde prostatta iltihap oluşuyor.ama bu seferde vücudun bağışıklık sistemi zarara uğradığı için prostat kendini tam iyileştiremiyor.takviyeler vs.şeyler genelde yetersiz kalıyor.antibiyotiği serum ile alacaksın ki,hem mikrop temizlensin hemde prostat sağlığına kavuşsun.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

geçmiş olsun
aşağıda bir haber çıkmış eskiden gazetede ,bu sizinkine benziyor olabilir.

http://m.haberturk.com/saglik/haber/634 ... -yayiliyor
ABittersweetLi

serum ile antibiyotik tedavisi görerek tamamen iyileşen 20 senelik hastanında prostatında e coli çıkmıştı.üstelik 20 senedir hiç bir kültüründe bir şey yakalanamamış.en son tedavi olduğu doktor mikrobu yakalayınca tedavisi gerçekleşti.(işin ehli doktor)hala görüşüyorum kendisi ile.2 senedir hiç bir nüks yok diyor.bu işin tedavisi; enfeksiyon hastalıkları+üroloji yani doğru teşhis+doğru tedavi: sağlık..

prostatiniseveyim,enfeksiyon hastalıklarındaki tedavi paket halinde bir tedavi en az 2,5-3 ay yatman gerekiyor.yani bir süre tedavi görüp lökosit sıfıra indi seni göndereyim filan diyebilirler.öyle bir şeye izin verme sakın.konuş iyice doktorlar ile.sonradan yine nüks eder.bu söylediklerimi enfeksiyon hastalıkları pro.doktoru az önce bahsettiğim 20 senelik hastaya söylemiş.
ABittersweetLi

önemli olan serum ile antibiyotik en az 2,5-3 ay.oral yollu isterseniz 10 sene alın.fark etmiyor.
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenanankara »

Bizimle ilgilenecek 2-3 ay serum verecek doktoru nasil bulacaz fikriniz var mi?
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ABittersweetLi yazdı:serum ile antibiyotik tedavisi görerek tamamen iyileşen 20 senelik hastanında prostatında e coli çıkmıştı.üstelik 20 senedir hiç bir kültüründe bir şey yakalanamamış.en son tedavi olduğu doktor mikrobu yakalayınca tedavisi gerçekleşti.(işin ehli doktor)hala görüşüyorum kendisi ile.2 senedir hiç bir nüks yok diyor.bu işin tedavisi; enfeksiyon hastalıkları+üroloji yani doğru teşhis+doğru tedavi: sağlık..

prostatiniseveyim,enfeksiyon hastalıklarındaki tedavi paket halinde bir tedavi en az 2,5-3 ay yatman gerekiyor.yani bir süre tedavi görüp lökosit sıfıra indi seni göndereyim filan diyebilirler.öyle bir şeye izin verme sakın.konuş iyice doktorlar ile.sonradan yine nüks eder.bu söylediklerimi enfeksiyon hastalıkları pro.doktoru az önce bahsettiğim 20 senelik hastaya söylemiş.

Bu bahsettiğiniz hangi doktor 20 senelik hastada bakteri bulan ?
ABittersweetLi

şu an aklımda değil.bi yere not etmiştim.sonra yazarım buraya.zaten daha önce çok yazıldı.biraz araştırırsanız sizde bulabilirsiniz.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ABittersweetLi yazdı:şu an aklımda değil.bi yere not etmiştim.sonra yazarım buraya.zaten daha önce çok yazıldı.biraz araştırırsanız sizde bulabilirsiniz.
Hangi tahlil sonucu bulduğunu biliyormusun?
ABittersweetLi

prostat sıvısından olması lazım
prostatiniseveyim

Basit idrar kulturund3n cikti bu mikrop ben rontgen cektirirken peniste sivi verdiler ondan sonra oldu tam enfeksiuon gciriyorum atesim var crp yuksek bu durumda

Kulturde cikmmamasi mumkun degil
ABittersweetLi

şimdi sonuç ne oldu peki.
prostatiniseveyim

Bu atesli hadtalik gecerde prostat itilesirmi bilmem zaten saglik o kadar muhimki yok triplere girioduk kanser bile daha iyi bu agri cekilmez yok sikim kalkmiyo

Valla iyileseyim agrim da olmadin sikeyim cinselligini vazgectim ben agrisiz yadamak istiyom
prostatiniseveyim

Abitter ne sonucunu soruyosun daha 24 saat olmadi antibiotik alali
ABittersweetLi

nasıl antibiyotik alıyorsun.serumla mı.ne kadar süreli alacaksın? az süreli alırsan tekrar nüks eder.en az 2,5-3 ay alman lazım.bu enfeksiyon işinin bu şekilde bir programı var.yoksa boşa gider herşey.
prostatiniseveyim

Kardes ilavi 100mg lik seruma sikiyolar on dakikada damarimdan veriyolar isim bitiyo hadtaneede yayma gerekmiyor

Actiklari damar yolunuda sokmediler bu dursun evine git bunla gex dediler kanserli gibi kolumda delikle geziom bende ama bu is bitince boyle anamdan dogmus gibi olacaigimi birden cinselligimin gelecegini falan dusunmuyorum ne yazikki insallah oyle olur senin fedigin bende de tutar insallah adam 20 dene cekmis sonra hic tahribay olmamis diosun helal olsun
prostatiniseveyim

Bi rakadas demisti idrar kulturunrde cogu zaman e coli gorup bulasidir diye ugrasmiolar uremedi yqzip geciyolar hwealde dedi

yillar sonra kanadada bulmuslar onun mikrobunu rutin basit idrar bi kulturunrde cikmis ama o anafan fogmus gini olmadim diyodu ama iyiymis agridi sizisi gevmisti