Doktor geçmiş olsun Kutu bittikten sonra ilacı bırakabilirsiniz dedi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
badem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Doktor geçmiş olsun Kutu bittikten sonra ilacı bırakabilirsiniz dedi

Mesaj gönderen badem »

2 hafta önce klasik prostatit şikayetleri ile
ereksiyon problemi, sık sık idrara çıkma, idarar yaparken yanma, boşalırken ağrı, meniden kan gelmesi, testiste ağrı gibi şikayetlerle doktora gitmiştim.
yapılan tetkikler sonucu geçen hafta doktor prostatosistit teşhisi koyup ciproya başlatmıştı. yaklaşık bir hafta kullanımdan sonra tüm sıkıntılarım geçmişti. dün tekrar doktora gittim idrar tahlili verdim hikayemi anlattım. bugün sonuçlar çıkınca yanına gittim. bana geçmiş olsun maşallah idrar tahliliniz tertemiz çıkmış (benim tek anladığım şey lökosit negatif gelmiş bu sefer ayrıntılı bilmiyorum) elinizde kalan bir kutu ciproyuda bitirdikten sonra ilacı bırakabilirsiniz dedi.
seyamkk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Doktor geçmiş olsun Kutu bittikten sonra ilacı bırakabilirsiniz dedi

Mesaj gönderen seyamkk »

Bi kaç gün bekle şikayetlerib devam etmez ise bir umut geçmiştir ama dikkat et nüks edebilir bundan sonraki süreçte prostatı koru kahve şeker hamur işinden uzak dur bunlar prostatı baya bi zorluyor
Asla vaz geçme
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Kesinlikle masturbasyon yapma tahriş edici şeyler yiyip içme sıcak tut kendını ayaklarını üşütme kurur gider.İnş kurtulursun en başında geçmiş olsun acil şifalar
kestane
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kestane »

badem yazdı:2 hafta önce klasik prostatit şikayetleri ile
ereksiyon problemi, sık sık idrara çıkma, idarar yaparken yanma, boşalırken ağrı, meniden kan gelmesi, testiste ağrı gibi şikayetlerle doktora gitmiştim.
yapılan tetkikler sonucu geçen hafta doktor prostatosistit teşhisi koyup ciproya başlatmıştı. yaklaşık bir hafta kullanımdan sonra tüm sıkıntılarım geçmişti. dün tekrar doktora gittim idrar tahlili verdim hikayemi anlattım. bugün sonuçlar çıkınca yanına gittim. bana geçmiş olsun maşallah idrar tahliliniz tertemiz çıkmış (benim tek anladığım şey lökosit negatif gelmiş bu sefer ayrıntılı bilmiyorum) elinizde kalan bir kutu ciproyuda bitirdikten sonra ilacı bırakabilirsiniz dedi.
Hocam İstanbul'da gitmedik prof. bırakmamış biri olarak söylüyorum; siz ilacı bıraktıktan 1-2 gün sonra ya da hemen Bahçelievler Medicana'da Dr. Zafer Oyman'a muayene olun. Hastalığınız bu kadar yeni ise hemen atlatırsınız. Sakın ihmal etmeyin.
Rott

Mesaj gönderen Rott »

Raul7 yazdı:Kesinlikle masturbasyon yapma tahriş edici şeyler yiyip içme sıcak tut kendını ayaklarını üşütme kurur gider.İnş kurtulursun en başında geçmiş olsun acil şifalar
Masturbasyonla ilişkinin farkı ne prostatit için ikisinde de boşalıyoruz sonuçta