Melisa Çayı ve Karabaş Otu Kullanan varmı?

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
zaping
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Melisa Çayı ve Karabaş Otu Kullanan varmı?

Mesaj gönderen zaping »

İbrahim Saraçoğlu'nun formülünü kullanıyorum 3-4 aydır.İlk hafta günde iki kere daha sonra günde bir bardak aç veya tok farketmez.(nasıl kullanıldıgı felan kendi videolarında anlatmış zaten) .Hastalıgım 2017 aralık gibi felan başladı iki kere doktora gittim 2.gittigim doktor ciprasid(500mg) ve dıkloron(mg) verdi 6 hafta kullandım bitki çayınıda hiç kesmedim.Mayıs ayının başından beri hiç bir şikayetim yok ama tabi havaların sıcaklıgından dolayımı hastalıgım geçtigi içinmi bilmiyorum.
gonore41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Melisa Çayı ve Karabaş Otu Kullanan varmı?

Mesaj gönderen gonore41 »

Formülü yazar mısın hocam ben de senin gibi 2 kez doktora gittim aynı doktora gitmeme rağmen aynı antibiyotiği verdi ciprasid ve geçmedi bitki çayı olarak melisayı normalde de çok severim o yüzden merak ettim
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Hastalığın alevli dönemlerinde bir ay kadar kullandım. Melisa otu ve karabaş bitkisinin en büyük faydası sinir ve kaslarda gerginliği azaltıyor ve rahatlama sağlıyor. bende bir dönem kullandım bu bitkileri, özellikle hastalığın alevli dönemlerinde işe yaradı, ancak bıraktıktan sonra aynı sorunları yine yaşamaya başladım. Etkisinin geçici olduğunu düşünüyorum.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bende ciddi bir sure kullandim bir aydan bir hayli fazla sonucta cayi ictikten sonra bir kac saat belki 5-6 saat agriyi gecirir gibi oluyor sonra hastaliga devam. 2-3 ay kullanim dersen bende sonuc degismedi denemekle zarar etmessin diye dusunuyorum . Dene ama mucize bekleme.
mehmet01

Mesaj gönderen mehmet01 »

Bende kullandım İbrahim saraçoğlunun dediğigibi Az da olsa fayda gördüm desem olur ama tamamen geçirmiyor ardına nüks bile yaşadım kaç kere tabi biraz kendi hatam nüks sebebi eskisigibi davranıyorum bazen ama halen içerim alevli zamanlarda bu kez yakı otu deneyeceğim
Elbet bir gün
zaping

Mesaj gönderen zaping »

gonore41 yazdı:Formülü yazar mısın hocam ben de senin gibi 2 kez doktora gittim aynı doktora gitmeme rağmen aynı antibiyotiği verdi ciprasid ve geçmedi bitki çayı olarak melisayı normalde de çok severim o yüzden merak ettim
youtube felan bakarsanız orda videoları felan var ben şimdi tam olarak gramını felan bilmyorum
zaping

Mesaj gönderen zaping »

Vede arkadaşlar ben şuan havaların sıcak olmasına sebeb buluyorum iyi olamamı.kış ayı girdiginde gene başlayacaktır.
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen mehmet1959 »

ibrahim saraçoğlunu formülleri YARARSIZ dır diyemeyiz bence faydalı ben de kullandım kronik prostatit hastalığı farklı bir durum kronik
olmayan prostatit iltihabı farklı alevlenip geçebilen bir durum kronik de tedavi süreci ve teşhis zor kişiye göre farklı bu form da bu konuda çok tecrübeli ve artık uzman olmuş arkadaşlar var prostatit iltihabı alevlenmesinde %70 etki etti diyebilirim bende yaş gereği ( 60) yaş normal büyümede olduğu için bazı sıkıntılr sıfırlanmıyor <<sık işeme ara sıra yanma >>> saraçoğlunun kürlerini tarife göre kullanmakta fayda var mevsimi değil ama brokoli de iyi yakı otu/ karabaş otu / limon melisa .. bu çaylar en azından rahatlama sağlamakta YANLIZ BUNLARI BİLMEDİĞİNİZ AKTARLARDAN ALMAYIN farklı otlar satıyorlar mesela birkaç melisa türü var <<LİMON MELİSA OLACAK >> MESELA karabaş oto çeşitleride çok farklı saraçoğlunu marketlerinden temin etmek daha doğru olur ama biraz pahalı ama güvenilir herkese geçmiş olsunn
patient45

Mesaj gönderen patient45 »

Ben 2 aydan fazladır kullanıyorum Melisa ve Karabaş otunu. ilk 1 ay günde 2 kez içiyordum, şimdi günde 1 kez. Fakat içeriğine kiraz sapı kurusu, papatya çayı da ekledim. hepsini bir kaynatıp günde 1 bardak içiyorum. Faydası oluyor bende. Sinirlerin vurduğunu hissetmeye başladığımda prostata..
snider

Mesaj gönderen snider »

canınızı sıkmak istemiyorum ama bu tür bitki çayları, hormon dengenizin ağzına sıçmaktan başka bir işe yaramaz.
mehmet1959

Bitki kürlerinin çok fazla araştırılmış bir zarar tablosu bilinmiyor Saraçoğlu küllerini tarifini verirken bazı basit yan etkilerden bahsetmiyor değil mesela brokoli tiroid hastalarına uygun değil Şahsi deneyiminde Melisa Karabaş ve iyi yakı Oto ağız kuruluğuna gırtlakta hassasiyeti neden oluyor Bunlar bende böyle bitkilerde Neticede çok masum değil
mehmet1959

Karabaş otu ve Melisa kürü bazı insanlarda kabızlık yapar
zaping

Mesaj gönderen zaping »

ben yaklaşık 3 aydır felan kullanıyorum bana sıkıntı yapacak bi an etkisi şuana kadar yok.bazı aktarlarda immunant'ın kırkkilit otu şurubunu ve probolis tavsiye etti ama güvenmedigim için kullanmadım.
snider

Mesaj gönderen snider »

mehmet1959 yazdı:Bitki kürlerinin çok fazla araştırılmış bir zarar tablosu bilinmiyor Saraçoğlu küllerini tarifini verirken bazı basit yan etkilerden bahsetmiyor değil mesela brokoli tiroid hastalarına uygun değil Şahsi deneyiminde Melisa Karabaş ve iyi yakı Oto ağız kuruluğuna gırtlakta hassasiyeti neden oluyor Bunlar bende böyle bitkilerde Neticede çok masum değil
bitkiler bir tanesini düşürüp diğerini aşırı yükseltir. örnek olarak karabaş, prolaktini aşağı çeker ama e2yi fena boostlar.
hiç bulaşmayın bence, yıllar sonra prostatitden kurtulsanız bile sonra bunlarla uğraşmak zorunda kalırsınız :mrgreen:

tedavi edici bi özelliği de olsa hadi neyse, anlık rahatlama bunlar. saraçoğlunu falan kesinlikle ciddiye almayın zaten.
snider

Mesaj gönderen snider »

şunu da ekliyim, libidonuz düşükse birincil nedeni prostatit değil aptalca bitki kürleri yüzünden vücudunuzda dolaşan fazladan östrojen olabilir.
mehmet1959

şimdi bakın bu bitki unsurları yıllarca kullanılack şeyler değii zaten beli ölçülerde kullan masum da değiler o da bir gerçek ESAS MESELA VE SORU ŞUDUR YAVV BU KÜRÜ NE KADAR ZAMAN KULLANACAMM ???? YETERSİZ BİLGİİ BİLGİ YOK Bİ HAFTA YOK ON GÜN YOK Bİ AY YOK BİLLMMENNNEE BÖYLE BİŞE OLURMU NEE YANİİ SÜREKLİ BİTKİ ÇAYIMI İÇECEM SIFIRLAYMIYORSUN Kİ O ZAMAN İÇECEM DEMEKKİ YANİİ BELLİ DOZZ SONUÇÇ YOKK OLMASIDA İMKANSIZ ÇÜNKİİ İSMİ ALTERNATİF TIP ........ LEBLEBİ GİBİ ANTİBİYOTİK KULLANIYORUZ ANORMAL YAN ETKİLERİ VAR BİLİYORMUYUZ BİLİYORUZ YIKICI/TAHRİP EDİCİ/....AMA YERİNE KONACAK ALTERNETİF VARMI YOKK....!!!! BİTKİ KÜRLERİ BU ANLAMDA ALTERNATİF EN AZINDAN ZARARI OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ AMA <<<MASUM DEĞİLLER >>> SARAÇOĞLU SADECE BİR BASİT ALTERNATİFF ......SELAMLARR HERKESE GEÇMİŞ OLSUNNNNN
Kederli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kederli »

Melissa karabaş çayı,brokoli suyu,yakı otu,onun sapı bunun çöpü hepsini denedim sadece geçici kısa süreli rahatlama sağlıyorlar.bence bunları lokositti sıfırladıktan sonra kullanmak gerek bence nüks etmesin hastalık diye.
patient45

Mesaj gönderen patient45 »

Arkadaşlar geçici süreli rahatlama sağlasın diye içilebilir.. Kimse içince kurtulacaksın demiyor. Sabah akşam siyah çay içen bir milletiz, 1 ay günde bir bardak miktarında bitki çayı içmişsin çok koymaz yani merak etmeyin. Aralıklarla kullanılabilir..
tattoosoul

Mesaj gönderen tattoosoul »

Bence karabaş melisa çayı yerine "Kervan marka Saw Palmetto aromatik bitki suyu için her gün sabah akşam bir kapak 250ml si 25tl idi şimdi baktım 30tl olmuş.İçeriği tam prostat rahatsızlıkları için (Cüce Palmiye, Yakı Otu, At Kuyruğu, Altın Otu, Sarı Kantaron, Kereviz Tohumu, Isırgan Otu, Brokoli,Su) daha fazla rahatlama sağlayabilir.ben her ikisini de uzun süre kullandım.
mehmet1959

tattoosoul yazdı:Bence karabaş melisa çayı yerine "Kervan marka Saw Palmetto aromatik bitki suyu için her gün sabah akşam bir kapak 250ml si 25tl idi şimdi baktım 30tl olmuş.İçeriği tam prostat rahatsızlıkları için (Cüce Palmiye, Yakı Otu, At Kuyruğu, Altın Otu, Sarı Kantaron, Kereviz Tohumu, Isırgan Otu, Brokoli,Su) daha fazla rahatlama sağlayabilir.ben her ikisini de uzun süre kullandım.
kervan marka nee ve nerede bulunur
tattoosoul

mehmet1959 yazdı:
tattoosoul yazdı:Bence karabaş melisa çayı yerine "Kervan marka Saw Palmetto aromatik bitki suyu için her gün sabah akşam bir kapak 250ml si 25tl idi şimdi baktım 30tl olmuş.İçeriği tam prostat rahatsızlıkları için (Cüce Palmiye, Yakı Otu, At Kuyruğu, Altın Otu, Sarı Kantaron, Kereviz Tohumu, Isırgan Otu, Brokoli,Su) daha fazla rahatlama sağlayabilir.ben her ikisini de uzun süre kullandım.
kervan marka nee ve nerede bulunur
Kervan saw palmetto aromatik bitki suyu yazarsanız internete çıkması lazım ben bir şişe bitirmiştim içeriği güzel faydalı olduğunu da düşünüyorum.
mehmet1959

tşkler
mehmet1959

fiatı iyimiş bu arada 30 lira falan solgar / çok pahalı acaba yerini tutarmı
tattoosoul

mehmet1959 yazdı:fiatı iyimiş bu arada 30 lira falan solgar / çok pahalı acaba yerini tutarmı
solgar tabi kalitesi tartışılmaz ama sadece cüce palmiye yok kervanın içinde.ben içeriğine baktım burada sürekli adı geçen bitkisel ürünler var Saw palmetto,yakı otu,brokoli,at kuyruğu,ısırgan,keten tohumu olması gerek içinde 250ml tadı biraz kötü ama ben iyi bir bitkisel takviye olduğunu düşünüyorum internette 300 tl ye satılan prostea 4*4 de de içerikte bu bitkiler vardı. forumda iyi bir tedavi,bu bitki suyu,tempolu yürüyüşle iyileştiğini söyleyen bir arkadaş vardı.
tattoosoul

tattoosoul yazdı:
mehmet1959 yazdı:fiatı iyimiş bu arada 30 lira falan solgar / çok pahalı acaba yerini tutarmı
solgar tabi kalitesi tartışılmaz ama sadece cüce palmiye yok kervanın içinde.ben içeriğine baktım burada sürekli adı geçen bitkisel ürünler var Saw palmetto,yakı otu,brokoli,at kuyruğu,ısırgan,keten tohumu olması gerek içinde 250ml tadı biraz kötü ama ben iyi bir bitkisel takviye olduğunu düşünüyorum internette 300 tl ye satılan prostea 4*4 de de içerikte bu bitkiler vardı. forumda iyi bir tedavi,bu bitki suyu,tempolu yürüyüşle iyileştiğini söyleyen bir arkadaş vardı.

http://kronikprostatit.org/viewtopic.ph ... tik#p32815