Prostat masajı için alet

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Prostat masajı için alet

Mesaj gönderen asosyal »

Sefil yazdı:
berkay yazdı:Bu konuda ciddi bir sıkıntı çekiyorum. Masaj yapılan aletler artık sexshoplarda satılmıyor. Benimkini taşınma esnasında kaybettim.

Prostat masajı yapanlar bunu hangi aletle yapıyorlar, varsa link atabilirsiniz...
Gecmis olsun, duzenli yapilan masajdan fayda gordunuz mu
N11 var bir-kac alet ama hiç denemedim ise yararmı ki?
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

ifsayok yazdı:Ben bu aleti kullaniyorum. Titresimi falan yok. Silikondan. Ortasinda isinan aliminyum bir cubuk ve direnc var. Fise takiyorsunuz. Isinmasi iyi, son kademede kullanamiyorum.

https://www.aliexpress.com/item/NEW-Inf ... 98243.html

Sitede daha ucuza satan saticilar da var. Ben alirken en ucuz bu saticidaydi. 22 euro altinda kaliyordu, gumruge takilmadan 3 haftada geldi.
bu aleti alıcam ama kargo elime ulaşırken iş yerine gelecek ve yanlış anlaşılmasından korkuyorum. nasıl kutulanıyor ? üzerinde herhangi bir şey yazıyor mu masaj aleti falan diye. ingilizce de olsa.

bir de faydasını görüyor musun? son durum nedir?

teşekkürler.
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ifsayok »

tornografi yazdı:
ifsayok yazdı:Ben bu aleti kullaniyorum. Titresimi falan yok. Silikondan. Ortasinda isinan aliminyum bir cubuk ve direnc var. Fise takiyorsunuz. Isinmasi iyi, son kademede kullanamiyorum.

Sitede daha ucuza satan saticilar da var. Ben alirken en ucuz bu saticidaydi. 22 euro altinda kaliyordu, gumruge takilmadan 3 haftada geldi.
bu aleti alıcam ama kargo elime ulaşırken iş yerine gelecek ve yanlış anlaşılmasından korkuyorum. nasıl kutulanıyor ? üzerinde herhangi bir şey yazıyor mu masaj aleti falan diye. ingilizce de olsa.

bir de faydasını görüyor musun? son durum nedir?

teşekkürler.
Dostum posetin ustunde ne yaziyordu hatirlamiyorum. Poseti acinca kutusunun ustunde resmi falan var. Poset standart cinden gelen kargo poseti ama etikette ne yazdigini cidden hatirlamiyorum.

Beni rahatlatiyor, doktor masaj yapinca rahatliyorsaniz ayni sey yani. haftada bir drene ediyorum. Nuks durumum var son 2 aydir bu durumdan bagimsiz olarak. Nuks bu aletten olmadi ama. Cunku artik iyilestim diye kullanmayi birakmistim.
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Linkte verdiğin ürün güzel. Ben genelde aşağıdaki ürünün benzeri kullanıyordum:

https://www.amazon.com/Aneros-Helix-Sil ... B005VJIESA

Hocam ben yurtdışından alışveris hiç yapmadım. Ama asıl sorunum şu: böyle bir aleti ev adresine göndertemem çünkü yalnız yaşamıyorum. Bu aleti görseler ibne sanar beni ev ahalisi:) Teslim alacağım ptt şube adresini alıcı adresi olarak gösterebiliyor muyum aliexpress'te?
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Sefil yazdı:
berkay yazdı:Bu konuda ciddi bir sıkıntı çekiyorum. Masaj yapılan aletler artık sexshoplarda satılmıyor. Benimkini taşınma esnasında kaybettim.

Prostat masajı yapanlar bunu hangi aletle yapıyorlar, varsa link atabilirsiniz...
Hocam masaj aleti olmadığı için uzun zamandır yapamıyorum. Ama yaptığım dönemde faydasını gördüm, idrar miktarımda ve ereksiyonda olumlu etkileri oluyordu.
Sefil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Sefil »

Umarim kalici etkiyi gorursunuz iyi gunler
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Bu alet titreşimli ve ısıtmalı mı ben onu anlamadim aslında mantikli geliyor almak
ozkan5418
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozkan5418 »

jeanvaljean yazdı:Arkadaşlar bazı sex shoplarda prostat masajı için aletler satılıyormus, ben de araştırınca fark ettim. Makattan içeri yerleştiriliyor ve ucundaki başlık prostata titreşim yolluyor. Üçü sağa sola donup dairesel hareketler yapan da var.

Bundan deneyen var mı aranızda? Ben açıkçası denemeyi düşünüyorum. Sağlık her şeyden önemli, böyle şeyleri tabu yapmamak lazım. Madem prostat masajı iyi geliyor, bir başkasına yaptıracağıma alete yaptırırim. En azından aletten utanmam :)

Ayrıca düzenli prostat masajı ne oranda iyileşme sağlıyor acaba? Ve sertleşmeye falan iyi geliyor mu?
Ya nasil baslik aciyorduk yardimci olabilir misinjz
ifsayok

Mesaj gönderen ifsayok »

berkay yazdı:

Linkte verdiğin ürün güzel. Ben genelde aşağıdaki ürünün benzeri kullanıyordum:

https://www.amazon.com/Aneros-Helix-Sil ... B005VJIESA

Hocam ben yurtdışından alışveris hiç yapmadım. Ama asıl sorunum şu: böyle bir aleti ev adresine göndertemem çünkü yalnız yaşamıyorum. Bu aleti görseler ibne sanar beni ev ahalisi:) Teslim alacağım ptt şube adresini alıcı adresi olarak gösterebiliyor muyum aliexpress'te?
Subeden alinir mi fikrim yok. Aliexpress adrese teslim. Ptt gonderi takipten hangi gun gelecegini kestirmek mumkun oluyor ama hic yurtdisi alisveri yapmadiysan ordaki adimlari da anlayip ayarlayamazsin muhtemelen.
Uzunyol2

Mesaj gönderen Uzunyol2 »

kadir yazdı:
berkay yazdı:Duzenli olarak prostat masaji yapmak isteniyorsa "bir uzmandan yararlanin" lafi havada kaliyor. Çünkü buna ne para, ne zaman ne de sabır dayanir. Hicbir doktor bir sene boyunca prostat masajinizla ugrasmaz, ugrasirim diyosa da para sizin, önden buyrun.

Ama bir kerelik doktora yaptirmak mantiksiz degil, masajin prostatta yarattigi hissiyati/acıyı ogrenirsin, kendin yaparken aletin prostata ulasip ulasmadigini anlarsin. Ama ille de şart degil.

Yanliş prostat masaji iltihabi yayar olayina gelelim... bu cumle iyice hurafe gelmeye basladi bana. Her doktorun recetesine guvenmiyoruz ama nedense masaji dogru yaptigi konusunda hemfikiriz??? Arkadaslar ben kendime masaj yaptigim zaman sivi cikartiyorum ve gayet nazik yapiyorum bence. Doktora yaptirdim aylar önce acidan kivrandim resmen. Adam oylesine bastirdi ki prostati silindir gibi ezdi adeta. Eger o masajda enfeksiyon yayilmadiysa kolay kolay yayilmaz soyleyim.

Zaten sexshopta satilan aletler pürüzsüz yüzeyli, bir de kayganlastirici sürüyosun, bu durumda ne bagirsaga ne de prostata zarar verir alet. Tabi gidip de kapi kolu, catal, kaşık,vb sokmayin siz de bi zahmet:)
Berkay kardesim tebrik ederim seni boyle bir teknigi uygulayabildigin icin. Evet uygun masaj aletliyle kendi kendine self masaj yapabilmek cok faydali, Tikanan kanallari acmak oradaki iltihap tortu v.s drene etmek mukemmel bir islem. Eski uyelerden ibrahim bu sekilde antb esliginde self masaj ile tamamen bu hastaliktan kurtuldu.
Abi gercekten mi? Öyleyse önerebileceğin cihaz var mı?
Fatih24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Fatih24 »

Prostat Masajinda illa sıvı gelmesimi gerekiyor arkdaslar
Konya456estir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Konya456estir »

Evet senden gelmedimi bide kim yapti doktormu ?iyi yapilmadiysa gelmez bazen idrarda yaoarken gelir dikkat et
Fatih24

Mesaj gönderen Fatih24 »

Konya456estir yazdı:Evet senden gelmedimi bide kim yapti doktormu ?iyi yapilmadiysa gelmez bazen idrarda yaoarken gelir dikkat et
Bana doktor yaptı sende prostatit olsa gelir dedi. diger doktorda prostatit dedi. bende bisey anlamadim neyiz ben. 2.5 aydir agrilar devam ediyor.
Konya456estir

Bak kardes siviyi getiremeyen doktor yanlis konusmus normal insana yapsan onda bilen cikar 2 cisi lokosit yani intihap hucresi ciktimi cijtiysa zaten prostatitsin siviyi takma agrilar bu hastakigin olmassa olmazi zaten takma kafana zamanla gecer hep boyke gitmez bende bilen oluyor bazen ama gidiyor 9 yillik hastayim iyi aksmlar
Fatih24

Mesaj gönderen Fatih24 »

Konya456estir yazdı:Bak kardes siviyi getiremeyen doktor yanlis konusmus normal insana yapsan onda bilen cikar 2 cisi lokosit yani intihap hucresi ciktimi cijtiysa zaten prostatitsin siviyi takma agrilar bu hastakigin olmassa olmazi zaten takma kafana zamanla gecer hep boyke gitmez bende bilen oluyor bazen ama gidiyor 9 yillik hastayim iyi aksmlar
Lokosit her seferinde 2-3 görüldü yaziyor kardesim. bu degerde nasil yorum yaparsin
Konya456estir

Antibiotik kullaniminda lokosit dogru cikmayanilir bence 1 ay bekle oyle olctur bunundisinda sik bosalna yapma perhiz yap sicak suya otur usutme bunlar iyi gelen seyler prostata stres azalt mutlaka biseyler iyi gelecektir non bakteriyel diye dusunuyorsan zaten buyazdiklarim hepsine iyi gelir
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Konya456estir yazdı:Bak kardes siviyi getiremeyen doktor yanlis konusmus normal insana yapsan onda bilen cikar 2 cisi lokosit yani intihap hucresi ciktimi cijtiysa zaten prostatitsin siviyi takma agrilar bu hastakigin olmassa olmazi zaten takma kafana zamanla gecer hep boyke gitmez bende bilen oluyor bazen ama gidiyor 9 yillik hastayim iyi aksmlar
Hocam düzeltme gereği gördüm lökosit beyaz kan hücresi yani vücudun TSK yi diyebiliriz
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Konya456estir yazdı:Antibiotik kullaniminda lokosit dogru cikmayanilir bence 1 ay bekle oyle olctur bunundisinda sik bosalna yapma perhiz yap sicak suya otur usutme bunlar iyi gelen seyler prostata stres azalt mutlaka biseyler iyi gelecektir non bakteriyel diye dusunuyorsan zaten buyazdiklarim hepsine iyi gelir
Sürekli un ve şeker tüketmek de vücutta mikropsuz iltihap oluşumuna neden olablir bir profil kitabında okumuştum
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

asosyal yazdı:
Sefil yazdı:

Prostat masajı bu hastalıkta tedavi seçeceğidir abi ve yüzde doksan olumlu sonuç alırsın
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

ogz89 yazdı:
asosyal yazdı:
Sefil yazdı: Gecmis olsun, duzenli yapilan masajdan fayda gordunuz mu
Prostat masajı bu hastalıkta tedavi seçeceğidir abi ve yüzde doksan olumlu sonuç alırsın
Sen bu aletlerden kullandın mı? Şuan durumun nasıl kardeşim?
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Dinazor yöntemi diyorlar ama bu isin ilaci masaj zaten manila protokolünün ana teması masajdir kendiniz yapmayi becerirseniz bu hastaligin % 70 ini asarsiniz kesinlikle
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Bu arada bu hocaya devam edin konuya hakim oldugu cok net gecmis olsun
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Prostat masajı mastürbasyon dan kat kat iyi boşaltma konusunda
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Kendimiz becerebilsek daha iyi olacak da oda mesele
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

asosyal yazdı:
ogz89 yazdı:
asosyal yazdı: N11 var bir-kac alet ama hiç denemedim ise yararmı ki?
Sen bu aletlerden kullandın mı? Şuan durumun nasıl kardeşim?
Alet kullanmadım ama doktorum masaj yaptığı zaman bir hafta hiç bir sorun olmuyor aleti bilmiyorum ama masaj şart