Tarivid ve tetradox artan ağrılar ve yükselel lökosit

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Tarivid ve tetradox artan ağrılar ve yükselel lökosit

Mesaj gönderen tattoosoul »

Herkese merhaba

Bir ay önce semptomlarım neredeyse yok gibiydi ama lökositimin 2-3 olmadığını tahmin ettiğim için Zafer hocaya gittim.Zafer hoca baktı 8-10 lökosit gördü ve 6 iesef 2 tarivid 1 tetradox yazdı iesefleri kullanırken gayet iyiydim ama tarivid ve tetradoxa başlayınca lökositimin yükseldiğini hastalığımın en başa döndüğünü hissettim bitince tekrar gittim İstanbula bir baktık 15-20 lökosit :|
Sebebi hakkında bir fikri olan var mı merak ediyorum
Hoca şimdi klindan ve tetradox yazdı idrar ve ereksiyon sorunum yok ama özellikle mesane boşaldıktan sonra başlayan prostatta şişlik hissi ve sağ testis ağrım var.
patient45
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Tarivid ve tetradox artan ağrılar ve yükselel lökosit

Mesaj gönderen patient45 »

Benim şikayetlerim çok hafifti, Zafer Hocanın yazdığı unacefin 6 adet iğnenin bugün beşincisini kullandım ve yarından itibaren bende tarivid ve tetradox a başlayacağım fakat şikayetlerim artmaya başladı nedense. Önceden farklı olarak yaptığım hiç bişey yok sadece saw palmetto yağı bitti 3-4 gün önce artan şikayetlerin sadece bundan olması ihtimali var mıdır? Yoksa antibiyotik prostata etki falan mı ediyor?
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

patient45 yazdı:Benim şikayetlerim çok hafifti, Zafer Hocanın yazdığı unacefin 6 adet iğnenin bugün beşincisini kullandım ve yarından itibaren bende tarivid ve tetradox a başlayacağım fakat şikayetlerim artmaya başladı nedense. Önceden farklı olarak yaptığım hiç bişey yok sadece saw palmetto yağı bitti 3-4 gün önce artan şikayetlerin sadece bundan olması ihtimali var mıdır? Yoksa antibiyotik prostata etki falan mı ediyor?
Kardeşim devam et aynı igne ve aynı kombinasyonu verdi bana ignelerde şikayetlerim vaşta hafif arttı sonra tekrar düzene girdi sıkıntı yapma oral tabletlerde azalır inşaallah ve tetradox başta yan etki yaparsa yine devam et bende başta baş agrısı ve mide bulantısı yaptı sonralarda o yan etki kalktı
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

patient45 yazdı:Benim şikayetlerim çok hafifti, Zafer Hocanın yazdığı unacefin 6 adet iğnenin bugün beşincisini kullandım ve yarından itibaren bende tarivid ve tetradox a başlayacağım fakat şikayetlerim artmaya başladı nedense. Önceden farklı olarak yaptığım hiç bişey yok sadece saw palmetto yağı bitti 3-4 gün önce artan şikayetlerin sadece bundan olması ihtimali var mıdır? Yoksa antibiyotik prostata etki falan mı ediyor?
Merhaba evet tarivid benim ağrılarımı çok arttırmış 6-7 olan lökositimi 15-20 yapmıştı sonra Zafer hoca tedavimi değiştirdi ve ilk kür 6 iesef 2 kutu klindamisin tetradox yazdı tekrar lökositim 6-7 oldu sonra 6 iesef biteral ve tavanik yazdı 2-3 oldu son olarak da 3 iesef 1 biteral yazdı şu an herhangi bir ağrım yada semptomum kalmadı tabi gelgitler oluyor.15 gün sonra tekrar kontrole gideceğim.lökositin 2-3 olması çok çok farkettiriyor herşeyi.Sabretmeniz ve Zafer hocaya güvenmeniz gerekiyor ben farkettim lökosit takibine ek olarak çok trik sorular soruyor örneğin bana idrar yaparken yanma varmı dedi başka soru sormadı ve antibiyotikte nokta atış yaptı gerçekten çok tecrübeli ve zeki bir doktor."oğlum bak ben inatçı bir insanım sende peşini bırakmazsan bu enfeksiyonu kurutacağız" cümlesini ve bana verdiği güven hissini asla unutamam.
patient45
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen patient45 »

Hastayim yazdı:
tattoosoul yazdı:Merhaba evet tarivid benim ağrılarımı çok arttırmış 6-7 olan lökositimi 15-20 yapmıştı sonra Zafer hoca tedavimi değiştirdi ve ilk kür 6 iesef 2 kutu klindamisin tetradox yazdı tekrar lökositim 6-7 oldu sonra 6 iesef biteral ve tavanik yazdı 2-3 oldu son olarak da 3 iesef 1 biteral yazdı şu an herhangi bir ağrım yada semptomum kalmadı tabi gelgitler oluyor.15 gün sonra tekrar kontrole gideceğim.lökositin 2-3 olması çok çok farkettiriyor herşeyi.Sabretmeniz ve Zafer hocaya güvenmeniz gerekiyor ben farkettim lökosit takibine ek olarak çok trik sorular soruyor örneğin bana idrar yaparken yanma varmı dedi başka soru sormadı ve antibiyotikte nokta atış yaptı gerçekten çok tecrübeli ve zeki bir doktor."oğlum bak ben inatçı bir insanım sende peşini bırakmazsan bu enfeksiyonu kurutacağız" cümlesini ve bana verdiği güven hissini asla unutamam.
Kardeşim devam et aynı igne ve aynı kombinasyonu verdi bana ignelerde şikayetlerim vaşta hafif arttı sonra tekrar düzene girdi sıkıntı yapma oral tabletlerde azalır inşaallah ve tetradox başta yan etki yaparsa yine devam et bende başta baş agrısı ve mide bulantısı yaptı sonralarda o yan etki kalktı
Eyvallah ''Hastayim'' kardeşim, inşallah bakalım dayanılmayacak bir durum yok çok şükür. ''tattoosoul'' kardeşim Zafer hoca çok ilgili bir doktor banada tedavisi mümkün demişti Kronik prostatit için. Diğer özel hastanelerde çalışan ürologlar gibi konuyu geçiştirmiyor en azından.