10 BİTKİLİ ÇAYA BAŞLADIM

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
forumank
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: 10 BİTKİLİ ÇAYA BAŞLADIM

Mesaj gönderen forumank »

murat222 benim hala makat ağrısı yanma tarzım yok sık idrar var her gittim doktor kronik prostat deyip gönderiyor hastalığı siz bulun gerisi kolay sadece hastalığına göre hangi ilacı kullanacağınızı bilin gerçekten en önemlisi stres 40 yıldır ağrımayan alt karnımda ağrı olmuş ödem görünümlü 40 yıldır ağrımayan bir kere bile doktorun varikosel var değiğ gün ağrımaya başlamış ben stresten uzaklaştım ağrıda geçti
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

forumank yazdı:önce idrardan yaptırdım sonra prostat sıvısından ikiside aynı çıkıyor sabah ilk idrarı verin

Geçmiş olsun ancak tek başına azitro mycoplazma da etkili olmayabilir üreoplazma ve mycoplazma tekrarlayan mikroplardır 6 ay sonra tekrar test yaptırın
Oraya sıvısı ve idrar birlikte
Mycoplazma da kullanılan antibiyotik basamakları şu şekildedir
Etkili olmadığı zaman diğer küre geçilir
1. Kür
Azitro tetradox
2.kür
Azitro tavanıc
3.kür avelox
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

forumank yazdı:önce idrardan yaptırdım sonra prostat sıvısından ikiside aynı çıkıyor sabah ilk idrarı verin
İlk idrarda olur veya mesane 2-3 saat beklemiş idrar da
Ancak prostat sıvısı alınması şarttır çünkü enfeksiyonun asıl kaynak yeri prostat
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

murat222 yazdı:

Geçmiş olsun ancak tek başına azitro mycoplazma da etkili olmayabilir üreoplazma ve mycoplazma tekrarlayan mikroplardır 6 ay sonra tekrar test yaptırın
Oraya sıvısı ve idrar birlikte
Mycoplazma da kullanılan antibiyotik basamakları şu şekildedir
Etkili olmadığı zaman diğer küre geçilir
1. Kür
Azitro tetradox
2.kür
Azitro tavanıc
3.kür avelox
Bu goruse katilmiyorum.
Tekrarlamak ne demek, antb'e direnc kazanmis demektir. Yoktan varolacak degil, eger 1. Basamak bile olsa bakteri varligi yokedilirse sorun olacagini sanmam. Hangi bakteri olursa olsun
forumank

Mrshadow Merhaba senide çok okudum bu sitede beni kimse yanlış anlamasın çok bilmiş gibi görünmek istemiyorum sadece internetden dolayı hayatımın değiştiğini anlatmak istedim bu mikroplazma hastalığında penis içine baktığında ıslaklık görüyorsun Doktara söylediğinde sık boşal diyorlar onun için sizin yazdığınız doktorlar iyi ben uğraşmaktan sıkıldım direk enfeksyon hastalıklarına gittim orda başladık tedaviye tekrar ederse dedim oda güldü çaresi var sıkıntı yok dedi Allah çaresi olmayanı vermesin dedi benim bilgim dışında dişinde ağrısı antibiyotik alma en kısa zamanda psikoloğa git faydası olur dert etme dedi
forumank

Sirkeli yazıyorum kusura bakmayın arada sırada tam kan tahlili yaptırın ordaki crp ve wbc değerlerine ayrıca bun ve karaciğer ast alt değerlerine ve böbreklere ultrason da bakın kandaki wbc yüksekliği bakteri yi gösterir
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

forumank yazdı:Mrshadow Merhaba senide çok okudum bu sitede beni kimse yanlış anlamasın çok bilmiş gibi görünmek istemiyorum sadece internetden dolayı hayatımın değiştiğini anlatmak istedim bu mikroplazma hastalığında penis içine baktığında ıslaklık görüyorsun Doktara söylediğinde sık boşal diyorlar onun için sizin yazdığınız doktorlar iyi ben uğraşmaktan sıkıldım direk enfeksyon hastalıklarına gittim orda başladık tedaviye tekrar ederse dedim oda güldü çaresi var sıkıntı yok dedi Allah çaresi olmayanı vermesin dedi benim bilgim dışında dişinde ağrısı antibiyotik alma en kısa zamanda psikoloğa git faydası olur dert etme dedi
Sorun tam olarak enfeksiyon oldugu icin dogru tedavinin enfeksiyon hastaliklarinda olduguna inanan cok arkadasimiz var burada. Ben aslinda prostatititin varligindan bile haberdardegildim. İdrar yollarni bilirdik, te kutu antb ile gelir gecer sanirdik. Bir gonore, klamidya bilirdik patojen bakteri olarak idrar yollarinda, sayisiz zararli olan varmis.
Ben de yaklasik 2ay oldu, yaklasik 1 ay once de tedavi bitti, yaklasik 1 ay antb tedavisi oldum. Enfeksyonu sifirladik. Bizim yazdigimiz hocalar dogrudan enfeksiyonun kesin tanisini koyan ve takip eden hocalar.

Bu hastalikta en buyuk celiskim sudur,
Mesela bu tedaviyi neden baska doktor yapmak istemez. Eminim hepsi prostat masaji yapabilir, eminim hepsi lokosit sayabilir mikroskop altinda.
Ama neden yapmadiklarina dair en ufak bir fikrim yok.

Anlamazlar deniyor ama katilmiyorum. Hepsinin yapabileceginden eminim ama neden yapmak istemediklerine dair ciddi celiskim var. Belkide sorun taamen sosyolojiktir. Cinsel yolla bulastigina kanaat getirip, nasilsa oyle bulasti ceksin cezasini mi demek istemekteler anladim. Ama bu forumda hic cinsel iliski yasamamis kardeslermiz de var.

Benim icin hala muaamma, ama enfeksiyon uzmani dogru teshis.
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

İyi akşamlar cümleten
ben günde bir kez, bir haftadır içiyorum henüz etkisini hissetmedim,
herkese acil şifalar,
forumank

Doğru bildin sosyolojik ama iyileri var ankarada mehmet şevki sert hoca var hocam çok para harcadım bir iki aydır sıkıntıdayım dedim para almadı çık da güzel baktı Varikosel için gitmiştim sadece 60 tl hastaneye verdim ameliyat için de kendisinden kıstı
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

londra2015 yazdı:sık boşalma daha faydalı bence
Ben buna katılmıyorum tecrübeli olan herkes bilir sık bosalma faydali degildir.Ayrica.masturbasyon hiç faydali değildir.Kabuk baglamis yarayi soymaktir tam olarak doku tahribati olmuş bölgeyi zorluyorsun.Bosalarak mikrobu bitiremezsin bu tamamen hayal.disari cikanlarki cikiyorsa eger ureyen fazlaliklar yuva içerde.
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Ağrının asıl nedeni de budur. Kişi, daha yüksek haz alabilmek için cinsel uzvunu sıkabilmekte ve orantısız hızlanabilmektedir. Bu duruma en iyi örnek, ısınmadan spor yapmak olarak verilebilir.

Ağrının önerilen çözümü beklemek ve ağrı geçene kadar masturbasyon yapmamaktır. Bu süre ortalama 1-4 gün arasında değişebilir ve genellikle idrar çıkartırken ağrı tekrarlayabilir. Ağrı geçtikten sonra dahi birkaç gün masturbasyon yapmamanız, ağrının tekrarlamasını önler.

http://www.saglik.me/uroloji/masturbasy ... niste-agri
Darkwell

Mesaj gönderen Darkwell »

2 haftadır her gün düzenli içiyorum hiç bir etkisi olmadı.
ali06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ali06 »

Sizi bilmem ama bu çayın bende hiç bir etkisi olmadı,ayrıca sık boşalma banada iyi gelmiyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ali06 yazdı:Sizi bilmem ama bu çayın bende hiç bir etkisi olmadı,ayrıca sık boşalma banada iyi gelmiyor
Sık bosalmanin prostatit hastalarina iyi gelmedigini bu forumda muteaddit defalar vurguladim ve detayli olarak izah ettim.