10 BİTKİLİ ÇAYA BAŞLADIM

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
ozanvozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

10 BİTKİLİ ÇAYA BAŞLADIM

Mesaj gönderen ozanvozan »

Forumda bir arkadaş bahsetmişti reklam kaygısı sezenler oldu kaldı ki bu markanın burda yapılacak reklama ihtiyacı olmadığına inanaraktan idrar hissimi keseceğini ümit ederek dün başladım kullanmaya sabah öğle ve akşam içiyorum şimdilik bir etki görmedim birşey hissedersem buraya yazacağım
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: 10 BİTKİLİ ÇAYA BAŞLADIM

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Benim an itibari ile idrsr hissim şiddetlendi
kalimeraa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kalimeraa »

Prostatit cok karisik bir hastalik bence. Herkesin semptomlari ayni degil. Kimisinin idrarda yanma var, kimisinin idrar yapamama sorunu(ben), kimisi kalcada agri hissediyor, kimisinin ereksiyon sorunu oluyor. Anladigim kadariyla bu cay idrar yanmasina iyi geliyor. Umarim sifa bulursunuz.
ozanvozan

NightAngel01 yazdı:Benim an itibari ile idrsr hissim şiddetlendi
Çaydan mı?
ozanvozan

kalimeraa yazdı:Prostatit cok karisik bir hastalik bence. Herkesin semptomlari ayni degil. Kimisinin idrarda yanma var, kimisinin idrar yapamama sorunu(ben), kimisi kalcada agri hissediyor, kimisinin ereksiyon sorunu oluyor. Anladigim kadariyla bu cay idrar yanmasina iyi geliyor. Umarim sifa bulursunuz.
Vallahi doğru diyorsun hocam ne illet birşey bu amin inşallah
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

içerisinde yeşil çay var. oranı nedir yazmasa da sonuçta yeşil çayda kafein var. Belki ondan idrar sıkılığı yaşanıyor.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

ozanvozan yazdı:
NightAngel01 yazdı:Benim an itibari ile idrsr hissim şiddetlendi
Çaydan mı?
Hayır çaydan değil ama çay içtim mi geceleri idrara çok kalkıyorum
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Msln yazdı:içerisinde yeşil çay var. oranı nedir yazmasa da sonuçta yeşil çayda kafein var. Belki ondan idrar sıkılığı yaşanıyor.
Senin nasil gidiyo faydasi devam ediyormu. Bende iğneler.bitsin basliyacagim
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Çay may yollarindan gectik cok gecen gördük bence etki ettiğine inanan varsa plesebo etkisidir.yani sahsen ben cay may içmedim burda belli tavsiyeler uyguladim doktorumu hic değiştirmedim dün 2 yarim acili kokoreç 20 tane bol karabiberli midye testi bile %90 sorunsuz geçti.asitli icecekte sorun kalmadi hic bir ilac kullanmiyorum sadece dogal beslenmeye geçtim.bagirsaklarimi koruyorum ve kabiz kalmiyorum sorun yok.uludaga gittim ustum basım kar oldu eyvah dedim yandin emre aksama senlik var 1 hafta dondum yine nuks etmedi cok şükür.ama tek nuksettiren sey var masturbasyon eger yaparsam beni 10 gün geri atiyor en az.siddetli agri ve sık idrar hemen başlıyor o yuzden aşırı cinsel ilişki ve masturbasyon asla yapmam cok denedim mahfoldum her seferinde.hatta soyle söyleyim cok guzel bir kiz beni eliyle bosaltti o kadar çok yani moda girmisim ki spermlerim fena hizli cikmisti.1 gun once lokosit olcuturdum 0 di hemen pesinden agri basladi ertesi gun zafer hocaya gittim 25-30 çıktı lokosit.o yuzden tövbe asla bu test sürüşünü yapmam.zaten ısrarla masturbasyon yapmaya devam edecegini soyleyen arkadaslara tavsiyede bulunmak içimden gelmiyor.susuyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

opulentia yazdı:Çay may yollarindan gectik cok gecen gördük bence etki ettiğine inanan varsa plesebo etkisidir.yani sahsen ben cay may içmedim burda belli tavsiyeler uyguladim doktorumu hic değiştirmedim dün 2 yarim acili kokoreç 20 tane bol karabiberli midye testi bile %90 sorunsuz geçti.asitli icecekte sorun kalmadi hic bir ilac kullanmiyorum sadece dogal beslenmeye geçtim.bagirsaklarimi koruyorum ve kabiz kalmiyorum sorun yok.uludaga gittim ustum basım kar oldu eyvah dedim yandin emre aksama senlik var 1 hafta dondum yine nuks etmedi cok şükür.ama tek nuksettiren sey var masturbasyon eger yaparsam beni 10 gün geri atiyor en az.siddetli agri ve sık idrar hemen başlıyor o yuzden aşırı cinsel ilişki ve masturbasyon asla yapmam cok denedim mahfoldum her seferinde.hatta soyle söyleyim cok guzel bir kiz beni eliyle bosaltti o kadar çok yani moda girmisim ki spermlerim fena hizli cikmisti.1 gun once lokosit olcuturdum 0 di hemen pesinden agri basladi ertesi gun zafer hocaya gittim 25-30 çıktı lokosit.o yuzden tövbe asla bu test sürüşünü yapmam.zaten ısrarla masturbasyon yapmaya devam edecegini soyleyen arkadaslara tavsiyede bulunmak içimden gelmiyor.susuyorum
Evet arkadaslar herzaman soylerim, prostatit hastaliginin ilk ve orta evrelerinde masturbasyon ve asiri iliski hastaligi deprestirip lokositi yukseltiyor. Bu bendede ayniydi. Iyilesme surecinde cinsel perhizin gercekten onemi buyuk. Bende cinsel perhiz yaparak yaptigim antibiyotik tedavisinde lokositi uzun sure stabilde tutarak iyilestim.Su anda ust uste 3 defa yapiyorum allaha sukur cok iyiyim.Opulentia kardesim sende iyilesme yolundasin...fakat takviyelerede devam.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

kadir yazdı:
opulentia yazdı:Çay may yollarindan gectik cok gecen gördük bence etki ettiğine inanan varsa plesebo etkisidir.yani sahsen ben cay may içmedim burda belli tavsiyeler uyguladim doktorumu hic değiştirmedim dün 2 yarim acili kokoreç 20 tane bol karabiberli midye testi bile %90 sorunsuz geçti.asitli icecekte sorun kalmadi hic bir ilac kullanmiyorum sadece dogal beslenmeye geçtim.bagirsaklarimi koruyorum ve kabiz kalmiyorum sorun yok.uludaga gittim ustum basım kar oldu eyvah dedim yandin emre aksama senlik var 1 hafta dondum yine nuks etmedi cok şükür.ama tek nuksettiren sey var masturbasyon eger yaparsam beni 10 gün geri atiyor en az.siddetli agri ve sık idrar hemen başlıyor o yuzden aşırı cinsel ilişki ve masturbasyon asla yapmam cok denedim mahfoldum her seferinde.hatta soyle söyleyim cok guzel bir kiz beni eliyle bosaltti o kadar çok yani moda girmisim ki spermlerim fena hizli cikmisti.1 gun once lokosit olcuturdum 0 di hemen pesinden agri basladi ertesi gun zafer hocaya gittim 25-30 çıktı lokosit.o yuzden tövbe asla bu test sürüşünü yapmam.zaten ısrarla masturbasyon yapmaya devam edecegini soyleyen arkadaslara tavsiyede bulunmak içimden gelmiyor.susuyorum
Evet arkadaslar herzaman soylerim, prostatit hastaliginin ilk ve orta evrelerinde masturbasyon ve asiri iliski hastaligi deprestirip lokositi yukseltiyor. Bu bendede ayniydi. Iyilesme surecinde cinsel perhizin gercekten onemi buyuk. Bende cinsel perhiz yaparak yaptigim antibiyotik tedavisinde lokositi uzun sure stabilde tutarak iyilestim.Su anda ust uste 3 defa yapiyorum allaha sukur cok iyiyim.Opulentia kardesim sende iyilesme yolundasin...fakat takviyelerede devam.
bunu desteklemek için yazıyorum.
ben de normalde haftada bir yapıyorum ama bu bile olsa ertesi gün sıkıntılar başgösteriyor.
bir-iki gün sonra sıkıntılar tamamen geçiyor
Mrshadow

Cay fazlaca var elimde, isteyen yok mu?
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Ben istiyorum bulamadım hiç bir yerde.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

muzdarip yazdı:Ben istiyorum bulamadım hiç bir yerde.
Hepsiburada da var
Mrshadow

muzdarip yazdı:Ben istiyorum bulamadım hiç bir yerde.
Kargo adresini at ozelden abi
mylife

Mesaj gönderen mylife »

Mrshadow yazdı:Cay fazlaca var elimde, isteyen yok mu?
Gönderde sevabına deneyelim hocam.
Mrshadow

Kargo adresinizi verin diyoeum kimse vermedi suana dek

Sanirim bu hastaligin utanilacak bir tarafi oldugunu dusunuyor insanlar.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Carfourlarda var almak isteyenlere
mylife

Mesaj gönderen mylife »

Mrshadow yazdı:Kargo adresinizi verin diyoeum kimse vermedi suana dek

Sanirim bu hastaligin utanilacak bir tarafi oldugunu dusunuyor insanlar.
Benim adres =uşak/merkez (şubeden teslim alcek)yaz gönder.Allah razı olsun.
mylife

Mesaj gönderen mylife »

Mrshadow yazdı:
kadir yazdı:
bunu desteklemek için yazıyorum.
ben de normalde haftada bir yapıyorum ama bu bile olsa ertesi gün sıkıntılar başgösteriyor.
bir-iki gün sonra sıkıntılar tamamen geçiyor
Üçünüzede katılıyorum bu konuda.şap falan kullansak perhiz yapmamıza yardımcı olur mu?
londra2015

Mesaj gönderen londra2015 »

sık boşalma daha faydalı bence
forumank
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen forumank »

ARKADAŞLAR SELAMÜN ALEYKÜM ben yeni üyü oldum benim sıkıntım 2008 yılında sık idrar porblemi ile başladı 10 yıl boyunca ağrım sızım yara şişme olmadı sadece sık idrar vardı 10 yıl boyunca başkent hastanesi ve lokman hekim hastanesine yılda 2 kere gittim sürekli idrar tahlili ve kültürü yaptırıyorlar bir şey yok deyip gönderiyorlar 2017 de ağız kuruluğu porblemim vardı bir iki haftalık bir sıkıntı idi internetten neymiş diye araştırmaya başladım ogün benim hayatımı etkileyecek ailemden uzaklaşmamı sağlayacak duruma geldim ağız kuruluğunun sebebpleri içinde hıv frengi gibi şeyler yazıyordu korktum başladım tahlil filan yaptırmaya 20 senedir şüpheli ilişkide yok 4 veya 5 yerde devlet hastaneside dahil sürekli tahlil yaptırıyorum elimde telefon sürekli intennette kafayı sıyıracağım 2 tane çocuk var çocuklar benden uzaklaşmaya daha doğrusu ben onlardan uzaklaşmaya başladım en son pcr cybh testi yaptırdım doktara gitmeden muhakkak yaptırın m.genetelyum çıktı bu hastalık uzun zamandır varmış ben hiçbir zaman hastalanıp doktara gitmedim sadece urolejiye gittim bu hastalık vücudun bağışıklığı düşünce çıkıyor yani stresten şimdi bunu niye anlattım ben 3 kutun azitro ile tedavi gördüm pcr testinden negatif aldım hastalık geçmiş prostatata az bir sıkıntısı olmuş arkadaşlar sadece bu uyarıyı yapmak istedim internetten tedavi olmuyor pcr ile hastalığı bulun hemen tedavisini yapın sevdiklerinizden uzaklaşmayın bin beter hastalık var varikosel de çıktı yinede ALLAH a şükürler olsun hastalığı bilmeden boşa antibiyotik kullanmayın bu gibi mikroplazmalarda her antibiyotik olmuyor bana çok bilmiş demeyin ben iyiliğiniz için söylüyorum düzelmek istiyorsanız internetten uzak durun bir kardeş abi nasihatı yiy bir doktor bulun oana gidin hepinize geçmiş olsun
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

forumank yazdı:ARKADAŞLAR SELAMÜN ALEYKÜM ben yeni üyü oldum benim sıkıntım 2008 yılında sık idrar porblemi ile başladı 10 yıl boyunca ağrım sızım yara şişme olmadı sadece sık idrar vardı 10 yıl boyunca başkent hastanesi ve lokman hekim hastanesine yılda 2 kere gittim sürekli idrar tahlili ve kültürü yaptırıyorlar bir şey yok deyip gönderiyorlar 2017 de ağız kuruluğu porblemim vardı bir iki haftalık bir sıkıntı idi internetten neymiş diye araştırmaya başladım ogün benim hayatımı etkileyecek ailemden uzaklaşmamı sağlayacak duruma geldim ağız kuruluğunun sebebpleri içinde hıv frengi gibi şeyler yazıyordu korktum başladım tahlil filan yaptırmaya 20 senedir şüpheli ilişkide yok 4 veya 5 yerde devlet hastaneside dahil sürekli tahlil yaptırıyorum elimde telefon sürekli intennette kafayı sıyıracağım 2 tane çocuk var çocuklar benden uzaklaşmaya daha doğrusu ben onlardan uzaklaşmaya başladım en son pcr cybh testi yaptırdım doktara gitmeden muhakkak yaptırın m.genetelyum çıktı bu hastalık uzun zamandır varmış ben hiçbir zaman hastalanıp doktara gitmedim sadece urolejiye gittim bu hastalık vücudun bağışıklığı düşünce çıkıyor yani stresten şimdi bunu niye anlattım ben 3 kutun azitro ile tedavi gördüm pcr testinden negatif aldım hastalık geçmiş prostatata az bir sıkıntısı olmuş arkadaşlar sadece bu uyarıyı yapmak istedim internetten tedavi olmuyor pcr ile hastalığı bulun hemen tedavisini yapın sevdiklerinizden uzaklaşmayın bin beter hastalık var varikosel de çıktı yinede ALLAH a şükürler olsun hastalığı bilmeden boşa antibiyotik kullanmayın bu gibi mikroplazmalarda her antibiyotik olmuyor bana çok bilmiş demeyin ben iyiliğiniz için söylüyorum düzelmek istiyorsanız internetten uzak durun bir kardeş abi nasihatı yiy bir doktor bulun oana gidin hepinize geçmiş olsun

Prostat sıvısından mı yaptırdınız testi gelişim labaratuvarunda
forumank

önce idrardan yaptırdım sonra prostat sıvısından ikiside aynı çıkıyor sabah ilk idrarı verin
forumank

arkadaşlar bu olay üzerinden 1 ay geçti ben sürekli internetten araştırma yaparken bu site denk geldi bu benim bugün son girişim ben sadece bilgi vermek stres yapmamanız için zaten herkez hangi doktora gitmek gerektiğini ve kadir abiyi biliyor herkes öğrenmek istediğiniz öğrenmiştir bu sizin hayatınız sizin tedaviniz güvenin bir doktara gidin buraya girdikçe daha kötü olacaksınız bu rası derken yanlış anlamayın internetten uzak durun ailenize vakit ayırın