Çok şükür kurtuldum

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Cnrman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Çok şükür kurtuldum

Mesaj gönderen Cnrman »

Lökositi sıfırlamayı , rektal tuşeye göre iğne ilaç kombinasyonunu ihmal etmeyin orda bakteri varsa ne yaparsanız yapın zıkkım ilacı yemeden yakanızı bırakmaz önce onu halledin
ender
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ender »

arkadaşlar zafer oyman hoca rektaltuşe ile prostattan sıvı alarak prostat sıvı kültürü yapıyormu. yapıyorsa ücreti ne kadar. gidenler bi bilgi verirse sevinirim.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

ender yazdı:arkadaşlar zafer oyman hoca rektaltuşe ile prostattan sıvı alarak prostat sıvı kültürü yapıyormu. yapıyorsa ücreti ne kadar. gidenler bi bilgi verirse sevinirim.
Kültür yapmıyor lokosite bakıyor prostat sıvısından ücreti tam bilmiyorum 250 tl bulunsun yanınızda
ender

Mesaj gönderen ender »

bb54 yazdı:
ender yazdı:arkadaşlar zafer oyman hoca rektaltuşe ile prostattan sıvı alarak prostat sıvı kültürü yapıyormu. yapıyorsa ücreti ne kadar. gidenler bi bilgi verirse sevinirim.
Kültür yapmıyor lokosite bakıyor prostat sıvısından ücreti tam bilmiyorum 250 tl bulunsun yanınızda
peki soruyu şöyle sorayım;prostat sıvısından kültür yapılır mı? veya hocadan rica etsek?
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

ender yazdı:
bb54 yazdı:
peki soruyu şöyle sorayım;prostat sıvısından kültür yapılır mı? veya hocadan rica etsek?
Prostat sıvısından kültür yapılır sürüntü alınarak incelenir veya pcrda yapılır. Ancak hocayla aranızdaki duruma baglı zafer bey kültür ve pcr taraftarı degil. Ayrıca cogu kişide mikrop üremiyor lokosit bakarak tedavi uyguluyor
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

hocam bu çayı bugün hiçbir markette bulamadım.
ender

Mesaj gönderen ender »

bb54 yazdı:
ender yazdı:
bb54 yazdı: Kültür yapmıyor lokosite bakıyor prostat sıvısından ücreti tam bilmiyorum 250 tl bulunsun yanınızda
Prostat sıvısından kültür yapılır sürüntü alınarak incelenir veya pcrda yapılır. Ancak hocayla aranızdaki duruma baglı zafer bey kültür ve pcr taraftarı degil. Ayrıca cogu kişide mikrop üremiyor lokosit bakarak tedavi uyguluyor
bende üredi. ancak sperm kültüründe üredi hemde farklı zaman dilimlerinde 4 testte üredi. S. Epidermidis. cinsel bulaş testi yaptırdım. bişey yok çıkmadı. lokosit bakılması tabi ki iyidir ama prostat sıvı kültürü daha kesin sonuç verir diye sordum.
Darkwell

Mesaj gönderen Darkwell »

Ciprasid ve monodoks kullanırken bunu kullanmam zarar verir mi acaba ??
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

ender yazdı:
bb54 yazdı:
ender yazdı:
bende üredi. ancak sperm kültüründe üredi hemde farklı zaman dilimlerinde 4 testte üredi. S. Epidermidis. cinsel bulaş testi yaptırdım. bişey yok çıkmadı. lokosit bakılması tabi ki iyidir ama prostat sıvı kültürü daha kesin sonuç verir diye sordum.
Zafer beyle konuşursunuz olur derse kültürde yaptırırsınız
Darkwell

Darkwell yazdı:Ciprasid ve monodoks kullanırken bunu kullanmam zarar verir mi acaba ??
Lütfen cevap verir misiniz ?
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Darkwell yazdı:
Darkwell yazdı:Ciprasid ve monodoks kullanırken bunu kullanmam zarar verir mi acaba ??
Lütfen cevap verir misiniz ?
İlacla beraber cayın zararı olacagını düşünmüyorum. Arasında 2 saat olsun. Bende başka karışım cayı içiyorum bi sıkıntı olmadı
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Arkadaşlar tedaviyle çayı kullanmayın! Çayın içinde zeytin yaprağı bitkisi var doğal antibiyotiktir her türlü organizyama etkilidir, Allah muhafaza fazla etki yapar böbrekte sıkıntı olur riske girmeyin Defalarca kez yazdım önce tedaviniz bitsin sonra buna devam edin sporla dietle destekleyin.
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Lökositi sıfırlayın ondan sonra koruma amaçlı sabah akşam çayı deneyin bitkilerle antibiyotiği etkileşime sokmayın çünkü kimi maddeler antibiyotik emilimini azaltıyor kimisi fazlalaştırıyor etkiyi artırıyor. Greyfurt örneğini ubutmayın bu meyve yenildikten sonra içindeki bi enzim nedeniyle en az 2 gün ilaç alınması önerilmez!
Darkwell

Çok teşekkür ederim bi fincan içtim ama sonrasını antibiyotik bitince içmeye başlarım artık
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mesut »

Arkadaşlar istanbul da oturmuyorum zafer hocaya gitme imkanım yok ne yapacam burda ki hocalar biseyin yok diyip saliyorlar. Kafayı yedim abi ya
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

mesut yazdı:Arkadaşlar istanbul da oturmuyorum zafer hocaya gitme imkanım yok ne yapacam burda ki hocalar biseyin yok diyip saliyorlar. Kafayı yedim abi ya
bende senle ayni durumdayim lokositi sabit tutmak lazim bu isin altin kurali bu fakat zafer oymandan baska dr da bunu yapmiyor malesef istanbula sureklide gidip gelme olayi cok zor
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mesut »

Ahmet kardeş sen hangi sehirdesin. Burdaki doktora anlatıyorum derdimi çok antibiyotik almışsın üstüne düşmeyelim diyor bunu diyen doç.dr böyle bişey olabilir mi. Prostat sıvısı alalım diyorum rahatsız olursun diyor abi bunlar nasıl doktor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Zafer hocadan başka huseyin hocada ayni tedaviyi uyguluyor hangisi size yakinsa ona gidin
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Kc34 yazdı:Zafer hocadan başka huseyin hocada ayni tedaviyi uyguluyor hangisi size yakinsa ona gidin
Abi hüseyin hocada lokosite bakıyor acaba zafer hoca gibi ilgilimi bende ona gidebilirim istanbulun trafigi cekilmiyo
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

bb54 yazdı:
Kc34 yazdı:Zafer hocadan başka huseyin hocada ayni tedaviyi uyguluyor hangisi size yakinsa ona gidin
Abi hüseyin hocada lokosite bakıyor acaba zafer hoca gibi ilgilimi bende ona gidebilirim istanbulun trafigi cekilmiyo
Murat222 ile temasa gec dostum o huseyin hocaya tedavi oldu
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Kc34 yazdı:
bb54 yazdı:
Murat222 ile temasa gec dostum o huseyin hocaya tedavi oldu
Tamam abi sagolasın
hatai
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen hatai »

NightAngel01 yazdı:Benim bi doktor vardı beni ilaçsız düzeltmeye çalışıyordu

Allah iyiliğinizi versin bu nasıl bi ifadedir insanın aklına herşey geliyor :) :)
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Mesut ,,doktor haklı riske girmek istemiyor.Ben size ne diyorum,şu yazdıklarımı baştan sona oku!Adam sana ilaç vermek istemiyo masaj yapıp bakteriyi başka noktaya dağıtıp sorun çıkmasını istemiyo ama ibneler herşeyin farkındalar. Ben bunların hepsini yaşadım.Uzun süre antibiyptik kullanmadım vücudu resetledim sonra zafer hocaya gidip doğru tedavi makul süre uyguladım sonra korumaya devam ettim.Durmadan doktora gidip farklı farklı antibiyotik kullanan arkadaşlar yaptığınız hatanın farkında değilsiniz direnç oluşturuyorsunuz! Vücudu resetleyin bir süre ilaç almayın sıcak su diet ve sporla idare edin rahatlicaksınız sonra rektal tuşe doğru tedavi ardından koruma yapıcaksınız!
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Gerekirse atlayın gelin istanbula 110 tl muayne 150 tl rektal tuşe toplam maliyeti 260 tl birde yol masrafı! Ben sadece 1 kere bunu ödedim sonra bidaha gitmeme gerek kalmadı geçti rahatladıım.Ama gazlı içecek acı baharat ekşi şekerli yemiyorum ayakları üşütmüyorum çayıda içiyorum sporda yapıyorum sorun yok.Sağlık bu arkadaşlar bu işe girmek istemeyen doktorların peşinde dolanıp durmayın kim yardımcı olacaksa ona gidin.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

hatai yazdı:
NightAngel01 yazdı:Benim bi doktor vardı beni ilaçsız düzeltmeye çalışıyordu

Allah iyiliğinizi versin bu nasıl bi ifadedir insanın aklına herşey geliyor :) :)
İlaç vermicem sana dedi dedi prostat bezi şiştiği için başlıyor yapıyor idrarını tut hemen yapma akım durdu mu Bırak dedi bir ara bu sayede baya bi rahatladım sıfır semptom a yaklaştım geri bozuldu