Çok şükür kurtuldum

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Mrshadow

Re: Çok şükür kurtuldum

Mesaj gönderen Mrshadow »

Darkwell yazdı:
Mrshadow yazdı:
Darkwell yazdı:her gün aynı saatte 1 fincan içiyorum
Enfeksiyon sonlamadan, bakteei temizlenmedennolmaz
5 kutu ciprasid 1 kutu monodoks içtim idrar tahlilinde bir şey çıkmıyor. Bende probiyotik ve takviye almaya başladım (vitamin minarel )
her sabah maydonoz suyu günde 2 defa çörek otu yağı , hindistan cevizi yağı içiyorum yatmadan bir diş sarımsak eziyorum ve bir tane de tüm yutuyorum. şekeri ve ekmeği tamamen kestim. günde 3 parça halinde 1 bardak elma sirkesi içiyorum. üstüne günde 1 fincan bu on bitkili çayı içiyorum. İshalim de geçmiyor şikayetlerim de. :/
İctigin antb prostatit icin leblebi cekirdek.
Lokosit olcumu temelli tedavi olman lazim, ayrica igne+oral tablet devam etmeli
Darkwell

Mesaj gönderen Darkwell »

Mrshadow yazdı:
Darkwell yazdı:
Mrshadow yazdı: Enfeksiyon sonlamadan, bakteei temizlenmedennolmaz
5 kutu ciprasid 1 kutu monodoks içtim idrar tahlilinde bir şey çıkmıyor. Bende probiyotik ve takviye almaya başladım (vitamin minarel )
her sabah maydonoz suyu günde 2 defa çörek otu yağı , hindistan cevizi yağı içiyorum yatmadan bir diş sarımsak eziyorum ve bir tane de tüm yutuyorum. şekeri ve ekmeği tamamen kestim. günde 3 parça halinde 1 bardak elma sirkesi içiyorum. üstüne günde 1 fincan bu on bitkili çayı içiyorum. İshalim de geçmiyor şikayetlerim de. :/
Hocam haklısınız da 3 doktora gittim hepsi aynısını yazdı kendi ağzımla da iğne yazın denir mi doktora :/ doktorlara olan inancımı yitirdim valla. yarın randevu aldım tekrar bakalım bu doktor ne yapacak. Özel hastaneye gidicek durumumda yok açıkçası yeşil kartlıyım.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Darkwell yazdı:
Mrshadow yazdı:
Darkwell yazdı: 5 kutu ciprasid 1 kutu monodoks içtim idrar tahlilinde bir şey çıkmıyor. Bende probiyotik ve takviye almaya başladım (vitamin minarel )
Hocam haklısınız da 3 doktora gittim hepsi aynısını yazdı kendi ağzımla da iğne yazın denir mi doktora :/ doktorlara olan inancımı yitirdim valla. yarın randevu aldım tekrar bakalım bu doktor ne yapacak. Özel hastaneye gidicek durumumda yok açıkçası yeşil kartlıyım.
Bu durumda haklisin :(
Hocam enfeksiyon bitmis mi bitmemis mi nereden anlayacagiz diye sor bakalim. Belki sendeki zararlilara etken degil verdigi ilaclar.
Darkwell

Mesaj gönderen Darkwell »

Mrshadow yazdı:
Darkwell yazdı:
Mrshadow yazdı:
Bu durumda haklisin :(
Hocam enfeksiyon bitmis mi bitmemis mi nereden anlayacagiz diye sor bakalim. Belki sendeki zararlilara etken degil verdigi ilaclar.
sorucam hocam bakalım ne dicek. :(
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Cnrman yazdı:Çayı 1 saat önce içtim az önce idrara çıktım mis gibi rahat rahat işeme hissi hiç bi zorluk yok hiç bi tazyik incelmesi yok aynı seviye ve kalın çizgi akım ,yumuşacık prostat.. Etki gösteriyor arkadaşlar. Bu arada her gecen gün cinsellik düzeliyor mesela bnde hiç fışkırma olmazdı olmaya başladı sabah sertleşmede cabası.. Bakalım diğer arkadaşlarda etki iyi olacak mı bnde merak ediyorum.
hocam cinselligi prezarvatif kullanarak mi yapiyorsun ? Normal saglikli bir bayanla oldugun zaman dahi birliktelik neticesinde yine ayni sikintilar bas gorterebiliyor o yuzden soruyorum
esanjor01

mesut yazdı:Arkadaşlar istanbul da oturmuyorum zafer hocaya gitme imkanım yok ne yapacam burda ki hocalar biseyin yok diyip saliyorlar. Kafayı yedim abi ya
kayit oldugunda sehir kisminida eklesene guzel kardesim ...Sehrinin neo ldugu yazmiyor
esanjor01

mesut yazdı:Ahmet kardeş sen hangi sehirdesin. Burdaki doktora anlatıyorum derdimi çok antibiyotik almışsın üstüne düşmeyelim diyor bunu diyen doç.dr böyle bişey olabilir mi. Prostat sıvısı alalım diyorum rahatsız olursun diyor abi bunlar nasıl doktor
evet iste bunlar doktur sagligimiz bu comarlara emanet ..kahroluyorum
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

esanjor01 yazdı:
mesut yazdı:Ahmet kardeş sen hangi sehirdesin. Burdaki doktora anlatıyorum derdimi çok antibiyotik almışsın üstüne düşmeyelim diyor bunu diyen doç.dr böyle bişey olabilir mi. Prostat sıvısı alalım diyorum rahatsız olursun diyor abi bunlar nasıl doktor
evet iste bunlar doktur sagligimiz bu comarlara emanet ..kahroluyorum
Birşeyin yok diyen doktorlara sakın itimat etmeyin birçoğumuz bu sözler yüzünden kronik hastalığa sahibiz.birşeyi olmayan adam ne diye gitsin hastaneye kantinde simit ayran yapmaya mı.Ben bu sözleri üniversite bölüm başkanından defalarca kez duydum.doktorlar için sizin hayatınız 3-4dk.uzman,prof,operator,doc farketmeksizin bu hastalığı bilen onun için savaşan doktor bir elin parmaklarını geçmez.
esanjor01

Kc34 yazdı:
ahmet yazdı:
Mrshadow yazdı:
Kullanmaya devam o halde, yalniz prostatta enfeksiyon kalmamis olmasi birincil kural, ve doktorunuza sormadan antibiyotiklerle beraber kullanmayin
ne gecmeyen enfeksiyonmus arkadas icmedigimiz antibiyotik kalmadi lanet olsun bu hastaliga kullandigimiz fayda saglayan seyler oluyor ama gerisi hep fiyasko hayal kirikliklari yasamaktan cok yoruldum artik bu cay mevzusuda biraz psikolojik biraz bitkilerin iyi gelmesi olabilirm gecmez diyen bircok doktorla karsilastim hep kizdim fakat malesef hakli olduklarini artik anlayabiliyorum 5 yildir bircok tedavi uyguladim bir arpa yolu yol katedemedim iyilestim diyenlerinde yuzde yuz saglikli insanlar gibi dikkat etmeden yasadiklarini zannetmiyorum.hep bir diken ustunde olma durumlari oluyordur. kusura bakmayin olumsuz seyler yazdim fakat iyilestim diyen yuz kiside 1 kisi ben bu hastaligin iyilestigine malesef ki inanmiyorum.
Kardes inanmiyosan ukraynadayim buyur gel burasi -10 derece 30 cm kar var gunde 15 km bu sogukta yuruyorum dun 1 saatte ust uste 3 kere bosaldim gunde 2 litre bira 4 5 bardak kahve iciyorum meshur buralarda anlatir kanitlarim eger gelirsen bunlari bu duruma kolay gelmedim benim kadar ugrasan az insan vardir bu forumda burda yeni hastalarinin piskolojisini bozacak paylasimlarda bulunma adama sorarlar ne yaptin diye..
hocam birlikteliklerinde prezarvatif kullaniyorsun degilmi ? Sayet kullanmadanda herhangi bir sorun yasamiyorsan olay bitmistir zaten
esanjor01

tornografi yazdı:hocam cinselliği o kadar takmayın ben su an cinsel perhizdeyim 5 gündür. bir yandan azgınlıktan yerimde duramıyorum bir yandan da ağrıdan.

şunu söyliyeyim bu rahatsızlığın cinnsellik üzerindeki etkisi kısmen psikolojik. prostatın iltihaplanması cinselliği yüzde on yüzde on beş etkiliyor en fazla. şunu düşünün ki prostatı tamamen alınmış adamların hala cinsel istekleri olabiliyorsa ki şahsen gördüm bunu. o zaman cinselliği tamamen prostata bağlamak yanlış. prostatı sapasağlam olup da şeyi kalkmayan insanların sayısı prostat rahatsızlığı olup da kalkmayanlardan daha fazladır.

hastalığı kafama takmadığım dönemlerde cinselliği normal insanlara göre hiçbir fark olmadan yaşıyorum. fakat kafamamda prostat olduğu zaman işte ilişki sırasında gelen zevk suyuna bakmalar. sürekli ereksiyonu kontrol etmeler, acaba boşalırken yanma olacak mı fışkıracak mı sarı parçacıklar olacak mı vs. bunarı düşündüğüm zaman cinsellik bozuluyor evet. çünkü o an yaptığın iş seks değil sanki deney.
o bolgede yanma aci oldugu zaman cinselligi dusunemiyorsun ki canin istemiyor ...ayrica yine yanma neticesinde olusan konforsuzluk keyfin penisdeki hasssasiyetin onune geciyor bu vesile ile ereksiyonda sorun oluyor ....
esanjor01

svmq yazdı:
huysuzdahi yazdı:
nugo yazdı:
Brokoli kürü 7 gün kullan 3 gün ara ver
2 yıla kadar soru varsa 21 gün kullan
2 yıldan fazla ise 45 gün kullanma tavsiyedir.

siz bu kürü 6 haftadır kullanıyorsunuz. Kendiniz yapmamışsınız harız kür almışsınız sanırım.
Şu an brokolinin kilosu 3.5 4 TL
her bir demlemede 200-250 gr brokoli kullnılır.
7 gün için 1.4 -1.75 kg kullanılır.

45 gün kullnılrsanız /7 = 6.5 hafta yapar. 1 haftada 5-6.5 TL kg olursa x 6.5 HAFTA = 39 TL gibi bir rakam oluyor.

yani saraçoğluna maliyeti kar i ile birlikte 40TL hadi 100 TL ye satsın.
150 nedir anlamadım.

Ayrıca Saraçoğlu çok mülayimdır. Önceki rahatsızlığımda kendisi ile telefonla konuştuğum biri.
Lakin PARA konusunda acıması yok.

Nedense bu işi yapanlar hep herbalist,
hepside , allah rızası için yapıyor, ama PARAYI da götürüyor.

Özür dileyerek belirtiyorum. Bu işleri hiç anlamadım.

İnşallah şifanızı bulursunuz.

Sağlıkla kalınız
Geçmiş olsun sizede,

Bendeki iyileşmeyi Saraçoğluna bağlıyorum.Brokoli hazır kür değil brokoliyi pazardan alıyorum kendim yapıyorum.Şu an mevsimi geçti artık bir sonraki kışı beklemek gerekir.Brokoli ve diğer çay uygulamalarının ilk 2 ay içinde idrar akışımı ve tanziğini artırmak dışında hiç bir faydası olmadı.Penis ucunda sızlama makat bölgesinde ağrı ve yanma şikayetlerin 3 ay içinde azalmaya başladı.Hatalığın etkisi ilk dönemlerde %100 dersek Şu an hastalığımın %25 lik kısmı kaldı diyebilirim.Şunu söyleyebilirim ben Saraçoğlunun karabaş otu ve melisa çayı ile kabak çekirdeği yağının iyi geldiğini düşünüyorum.Bana 3 ayda 520 lira gibi bir maliyeti oldu.Bunun yanında birde ara ara ingiltereden getirdiğim quarcetin kullanıyorum.
Umarım sizinde şikayetlerinizde azalma olur.

Geçtiğimiz cumartesi zafer hocaya gittim.Hcaya şikayetlerimi belirtim.Prostat sıvısı ve tam idrar tahlili bakıldı.Prostat sıvısı örneği sonucunu bir a4 kağıdında kaşesiz olarak bana verdi.10-12 lökosit yazıyordu.Zafer Hoca tarivid 400 mg yazdı gönderdi sorduğum halde kontrole bile çağırmadı Burssadan buraya kontrole gelmene gerek yok önemli bir şeyin yok dedi.Üşütme,baharat yeme haftada en az 2 kere boşal,bol su iç,alkol alma dedi antibiyotikle iltihap kurur dedi.
Şimdi sizlere soruyorum 10-12 lökosit kontrl gerektirmez mi?
Kardeşim geçmiş olsun bende ankaradan eskişehire hüseyin hocama görünüyorum.Kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bir doktor ayrıca babacan bir insan.2 saatlik mesafe bursa eskişehir
huseyin hoca hangi hastanededir ? Iletisim bilgileri
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

esanjor01 yazdı:
svmq yazdı:
huysuzdahi yazdı:
Geçmiş olsun sizede,

Bendeki iyileşmeyi Saraçoğluna bağlıyorum.Brokoli hazır kür değil brokoliyi pazardan alıyorum kendim yapıyorum.Şu an mevsimi geçti artık bir sonraki kışı beklemek gerekir.Brokoli ve diğer çay uygulamalarının ilk 2 ay içinde idrar akışımı ve tanziğini artırmak dışında hiç bir faydası olmadı.Penis ucunda sızlama makat bölgesinde ağrı ve yanma şikayetlerin 3 ay içinde azalmaya başladı.Hatalığın etkisi ilk dönemlerde %100 dersek Şu an hastalığımın %25 lik kısmı kaldı diyebilirim.Şunu söyleyebilirim ben Saraçoğlunun karabaş otu ve melisa çayı ile kabak çekirdeği yağının iyi geldiğini düşünüyorum.Bana 3 ayda 520 lira gibi bir maliyeti oldu.Bunun yanında birde ara ara ingiltereden getirdiğim quarcetin kullanıyorum.
Umarım sizinde şikayetlerinizde azalma olur.

Geçtiğimiz cumartesi zafer hocaya gittim.Hcaya şikayetlerimi belirtim.Prostat sıvısı ve tam idrar tahlili bakıldı.Prostat sıvısı örneği sonucunu bir a4 kağıdında kaşesiz olarak bana verdi.10-12 lökosit yazıyordu.Zafer Hoca tarivid 400 mg yazdı gönderdi sorduğum halde kontrole bile çağırmadı Burssadan buraya kontrole gelmene gerek yok önemli bir şeyin yok dedi.Üşütme,baharat yeme haftada en az 2 kere boşal,bol su iç,alkol alma dedi antibiyotikle iltihap kurur dedi.
Şimdi sizlere soruyorum 10-12 lökosit kontrl gerektirmez mi?
Kardeşim geçmiş olsun bende ankaradan eskişehire hüseyin hocama görünüyorum.Kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bir doktor ayrıca babacan bir insan.2 saatlik mesafe bursa eskişehir
huseyin hoca hangi hastanededir ? Iletisim bilgileri
Eskisehir acıbadem hüseyin seçgin
Muayene tahliil masaj 130 tl tutar
ttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen ttt »

arkadaşlar merhaba,,
öncelikle ben yaşadığımı anlatayım .benimle benzer durumda olanlar varsa onlara bir faydamız olsun.. yaklaşık 5 ay önce böbrek ağrısı ile dr a gittim. tahlil ultrason falan ..sonucta kum döküyorsun dediler.. bol su ve ilaç tedavisi . arada tekrar dr a gittim . sanki sağ tarafta bi yara hissi varmış gibi sızlama oluyordu. bir gün idrara gittim sıkışma hissi ve idrar yapamama vs.. derken ürolog a gittim. tahlil ultrason vs yine .. sende prostatit var. yapacak bişey yok .kendini sıcak tut vs..bildiğiniz tavsiyeler..3 tane dr a gittim 3 ü de prostatit dedi. sonra klasik olarak forum a bakmaya başladık.zafer hocaya yada hüseyin hocaya yönlendiren bir sürü yazı vs.. başkan dediğimiz bilge bir arkadaşımız bize saraçoğlunun brokoli suyunu önerdi ..işe yaradı baya rahatlattı..ama iyileşme olmadı..burdan sonrasını iyi okuyun..

GÜNLERDEN BİRGÜN PROSTATİT BELİRTİLERİ MUCİZEVİ BİR ŞEKİLDE YOK OLDU .BENDE ŞAŞIRDIM HEMEN BAŞKAN A BUNU SÖYLEDİM.O DA BU DERTDEN MUZDARIP VE ONDA DA KUM DÖKME BELİRTİLERİ VARDI. VEEEEEE.. BİR SABAH İŞERKEN BİRDEN BİRE ACI BİR YANMA VE KLOZETİN İÇİNDE BİR CİSİM ..

ARKADAŞLAR 3 ULTRASONDADA GÖRÜNMEYEN BİR TAŞ VARMIŞ.BÜYÜK İHTİMALLE KANALDA Bİ YERDE .ONU DÜŞÜRMÜŞÜM.. SONRASINDA PROSTATİT DİYE BİRSEY KALMADI..

BEN PROSTATİT YOK DEMİYORUM BELİRTİLERİ BANA UYAN ARKADAŞLAR . TAŞ KUM VB DİKKAT ETSİNLER SEBEBİ BU OLABİLİR. BÖYLE BİR YAZI OKUMUŞTUM BU FORUMDA .1 YILDIR KUM DÖKÜYORUM .KUM BİTİNCE HEPSİ BİTTİ DİYEN ..BAŞKANIMADA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM..
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Merhaba ,Bu 10 bitkili lipton çayını içip yarar sağlayan arkadaş var mı başka
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

Beni rahatsız etti, bıraktım bende, yani idrar şikayetlerim arttı,
Mert34

Mesaj gönderen Mert34 »

Bu çayı günde kaç defa içtin ve nekadar süre kullandim etkisini nezaman gösterir
Aslivorno

Mesaj gönderen Aslivorno »

Arkadaslar bu hastalık cayla falan bitecek bir sey degil.Vucutta once lokosite sebep olan varsa eger patojen vs var mi onu tespit etmek lazim.
Mert34

Mesaj gönderen Mert34 »

Nekadar sürede etkisini gösterdi ve nekadar kullandın
Mert34

Mesaj gönderen Mert34 »

Allah sifa versin hepimize
Grizzy

Mesaj gönderen Grizzy »

Arkadaşlar bu çay artik üretilmiyormu? Internette, marketlerde hiçbir yerde yok. Nerden bulabilirim acaba?
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Grizzy yazdı:Arkadaşlar bu çay artik üretilmiyormu? Internette, marketlerde hiçbir yerde yok. Nerden bulabilirim acaba?
Hocam internetten getirtebilirsin ben kullandım 2 kutu bende pek etki göremedim belki sizde gösterir