Çok şükür kurtuldum

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Çok şükür kurtuldum

Mesaj gönderen ahmet »

Kc34 yazdı:
ahmet yazdı:
Mrshadow yazdı:
Kullanmaya devam o halde, yalniz prostatta enfeksiyon kalmamis olmasi birincil kural, ve doktorunuza sormadan antibiyotiklerle beraber kullanmayin
ne gecmeyen enfeksiyonmus arkadas icmedigimiz antibiyotik kalmadi lanet olsun bu hastaliga kullandigimiz fayda saglayan seyler oluyor ama gerisi hep fiyasko hayal kirikliklari yasamaktan cok yoruldum artik bu cay mevzusuda biraz psikolojik biraz bitkilerin iyi gelmesi olabilirm gecmez diyen bircok doktorla karsilastim hep kizdim fakat malesef hakli olduklarini artik anlayabiliyorum 5 yildir bircok tedavi uyguladim bir arpa yolu yol katedemedim iyilestim diyenlerinde yuzde yuz saglikli insanlar gibi dikkat etmeden yasadiklarini zannetmiyorum.hep bir diken ustunde olma durumlari oluyordur. kusura bakmayin olumsuz seyler yazdim fakat iyilestim diyen yuz kiside 1 kisi ben bu hastaligin iyilestigine malesef ki inanmiyorum.
Kardes inanmiyosan ukraynadayim buyur gel burasi -10 derece 30 cm kar var gunde 15 km bu sogukta yuruyorum dun 1 saatte ust uste 3 kere bosaldim gunde 2 litre bira 4 5 bardak kahve iciyorum meshur buralarda anlatir kanitlarim eger gelirsen bunlari bu duruma kolay gelmedim benim kadar ugrasan az insan vardir bu forumda burda yeni hastalarinin piskolojisini bozacak paylasimlarda bulunma adama sorarlar ne yaptin diye..
oncelikle sagligin daim olsun. yuzde 1i iyilesiyor dedim zaten ihtimal cok kucuk sans diyebilirim. ha ne yaptin dersen enjeksiyon ve zafer hoca haric bircok doktora gidip bircok tedavi denedim iyi hissettigim zamanlar oldu fakat hep basa sardi 5 yildir hep ayni seyleri yasadim bunu yazdim kimseye umutsuzluk asilama gibi niyetim yok yasadigimi yazdim burda biri iyilestim yazsa herkes gibi bende seviniyorum.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

ahmet yazdı:
Kc34 yazdı:
ahmet yazdı: ne gecmeyen enfeksiyonmus arkadas icmedigimiz antibiyotik kalmadi lanet olsun bu hastaliga kullandigimiz fayda saglayan seyler oluyor ama gerisi hep fiyasko hayal kirikliklari yasamaktan cok yoruldum artik bu cay mevzusuda biraz psikolojik biraz bitkilerin iyi gelmesi olabilirm gecmez diyen bircok doktorla karsilastim hep kizdim fakat malesef hakli olduklarini artik anlayabiliyorum 5 yildir bircok tedavi uyguladim bir arpa yolu yol katedemedim iyilestim diyenlerinde yuzde yuz saglikli insanlar gibi dikkat etmeden yasadiklarini zannetmiyorum.hep bir diken ustunde olma durumlari oluyordur. kusura bakmayin olumsuz seyler yazdim fakat iyilestim diyen yuz kiside 1 kisi ben bu hastaligin iyilestigine malesef ki inanmiyorum.
Kardes inanmiyosan ukraynadayim buyur gel burasi -10 derece 30 cm kar var gunde 15 km bu sogukta yuruyorum dun 1 saatte ust uste 3 kere bosaldim gunde 2 litre bira 4 5 bardak kahve iciyorum meshur buralarda anlatir kanitlarim eger gelirsen bunlari bu duruma kolay gelmedim benim kadar ugrasan az insan vardir bu forumda burda yeni hastalarinin piskolojisini bozacak paylasimlarda bulunma adama sorarlar ne yaptin diye..
oncelikle sagligin daim olsun. yuzde 1i iyilesiyor dedim zaten ihtimal cok kucuk sans diyebilirim. ha ne yaptin dersen enjeksiyon ve zafer hoca haric bircok doktora gidip bircok tedavi denedim iyi hissettigim zamanlar oldu fakat hep basa sardi 5 yildir hep ayni seyleri yasadim bunu yazdim kimseye umutsuzluk asilama gibi niyetim yok yasadigimi yazdim burda biri iyilestim yazsa herkes gibi bende seviniyorum.

Ahmet lökasit takibi yapmaman senin için buyuk eksik
Ona göre tedavi takibi yapman lazım
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

murat222 yazdı:
ahmet yazdı:
Kc34 yazdı: Kardes inanmiyosan ukraynadayim buyur gel burasi -10 derece 30 cm kar var gunde 15 km bu sogukta yuruyorum dun 1 saatte ust uste 3 kere bosaldim gunde 2 litre bira 4 5 bardak kahve iciyorum meshur buralarda anlatir kanitlarim eger gelirsen bunlari bu duruma kolay gelmedim benim kadar ugrasan az insan vardir bu forumda burda yeni hastalarinin piskolojisini bozacak paylasimlarda bulunma adama sorarlar ne yaptin diye..

dogru soyluyorsun murat bu anlamda istanbulda olmak cok buyuk sans is guc sorumluluklar falan gelip zafer hocada tedavi olma sansi yakalayamadim burlardada lokosit bakan takip eden dr bulamadim oyle devam etti geldi bugunlere kadar
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

ahmet yazdı:
murat222 yazdı:
ahmet yazdı: oncelikle sagligin daim olsun. yuzde 1i iyilesiyor dedim zaten ihtimal cok kucuk sans diyebilirim. ha ne yaptin dersen enjeksiyon ve zafer hoca haric bircok doktora gidip bircok tedavi denedim iyi hissettigim zamanlar oldu fakat hep basa sardi 5 yildir hep ayni seyleri yasadim bunu yazdim kimseye umutsuzluk asilama gibi niyetim yok yasadigimi yazdim burda biri iyilestim yazsa herkes gibi bende seviniyorum.

dogru soyluyorsun murat bu anlamda istanbulda olmak cok buyuk sans is guc sorumluluklar falan gelip zafer hocada tedavi olma sansi yakalayamadim burlardada lokosit bakan takip eden dr bulamadim oyle devam etti geldi bugunlere kadar
Defaten dogru tedavinin ne oldugunu yazdik, yaziyoruz, yazmaya devam edecegiz.

Lakin herhangi dogru bir tedavi almadan iyilesme olmuyor diye aglayip burada hastaliga yeni yakalanmis, umutsuz arkadaslarin moralini bozanlar oluyor.

Arkadaslar evet bircok antibiyotik kullandiniz, umutsuzluga dustunuz ama tedaviniz ampirik tedavi degilse isterseniz bir kamyon antiyotik yiyin bisey degismez!

Bakim soyluyorum yine, ben iesef igne ve teradox kullandim normalde 3gr iesef baya agirdir ama enfeksiyonda gram azalma olmadi, ne zamanki biteral, tarivid,genta kombosuna gectik aninda enfeksiyon gecti. cunku bendeki bakteriye etki eden komboyu bulmustuk. Suan antb kullanmiyorum, sikayetim de yok, lakin olurda usutursem, ya da farkli bir sebeple yine nuks olursa ayni komboyla tekrar kontrol altina alacagim.

Ta ki, tamamen sonlandirilana kadar.

Bunlari yapmayan, takip etmeyen insanlarin bence bu sekilde aglamaya hakki yok.
İs guc vakit para bahane degil, sagliginizin pesine dusun. Kendi kendine gecmeyecek.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Mrshadow yazdı:
ahmet yazdı:
murat222 yazdı:

Lakin herhangi dogru bir tedavi almadan iyilesme olmuyor diye aglayip burada hastaliga yeni yakalanmis, umutsuz arkadaslarin moralini bozanlar oluyor.

Arkadaslar evet bircok antibiyotik kullandiniz, umutsuzluga dustunuz ama tedaviniz ampirik tedavi degilse isterseniz bir kamyon antiyotik yiyin bisey degismez!

Bakim soyluyorum yine, ben iesef igne ve teradox kullandim normalde 3gr iesef baya agirdir ama enfeksiyonda gram azalma olmadi, ne zamanki biteral, tarivid,genta kombosuna gectik aninda enfeksiyon gecti. cunku bendeki bakteriye etki eden komboyu bulmustuk. Suan antb kullanmiyorum, sikayetim de yok, lakin olurda usutursem, ya da farkli bir sebeple yine nuks olursa ayni komboyla tekrar kontrol altina alacagim.

İs guc vakit para bahane degil, sagliginizin pesine dusun. Kendi kendine gecmeyecek.[/quote

Yalnız kardeşim senin 1er kutu antibiyotikle geçmiş olmaso tam prostat iltihabını akla getirmiyor prostat iltihabında 1 kutu antibiyotik etkisizdir çünkü antibiyotiklerin prostata geçişi az olur Prostat iltihabında antibiyotik kullanımı sonucu şikayet te hemen geçmez çünkü organda dezenformasyon var sende hafif Prostat iltihabı var yada idrar yolları enfeksiyonu var
Sen yine zafer hocaya gt kontrolünü ol blkı ilave antibiyotik alırsın
Yetersiz antibiyotik kullanımı sonucu bakteri direnç kazanır sonra o antibiyotikler işe yaramaz
Mrshadow

murat222 yazdı:
Mrshadow yazdı:
ahmet yazdı: dogru soyluyorsun murat bu anlamda istanbulda olmak cok buyuk sans is guc sorumluluklar falan gelip zafer hocada tedavi olma sansi yakalayamadim burlardada lokosit bakan takip eden dr bulamadim oyle devam etti geldi bugunlere kadar

İs guc vakit para bahane degil, sagliginizin pesine dusun. Kendi kendine gecmeyecek.[/quote

Yalnız kardeşim senin 1er kutu antibiyotikle geçmiş olmaso tam prostat iltihabını akla getirmiyor prostat iltihabında 1 kutu antibiyotik etkisizdir çünkü antibiyotiklerin prostata geçişi az olur Prostat iltihabında antibiyotik kullanımı sonucu şikayet te hemen geçmez çünkü organda dezenformasyon var sende hafif Prostat iltihabı var yada idrar yolları enfeksiyonu var
Sen yine zafer hocaya gt kontrolünü ol blkı ilave antibiyotik alırsın
Yetersiz antibiyotik kullanımı sonucu bakteri direnç kazanır sonra o antibiyotikler işe yaramaz
Murat abi evet enfeksiyon azdi, hic antb kullanmadan lokosit olcumu 7-8 idi ama 1 kutu degil yaklasik 3 kür antb kullandim. Muhtemelen doku hasarinin cok olmadigi donemde de yakalamis olabiliriz.

1.kür : 3 iesef +tatradox (5-6 lokosite dustu)
2.kür : 5genta + tarivid +biteral ( 1-2 e dustu)
3. Kür : biteral+tarivid ( hoca cila olsun diye veriuorum dedi, 1.5 hafta oldu sikayet kalmadi, cok nadir idrardan sonra damlama )

Zafer hoca gozetimindeyim, ay sonu yine olcturecegim. 1 sene bu takip devam edecek en az ama metodolojiyi ogrendim, tedavinin de bu metodolojiden gectigine eminim
Mrshadow

Ayrica idrar yollari enfeksyonu degildi, zira idrarda herhangi bir lokosit, bakteri yoktu.
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Mrshadow yazdı:
ahmet yazdı:
murat222 yazdı:

İs guc vakit para bahane degil, sagliginizin pesine dusun. Kendi kendine gecmeyecek.
agladigim yok cok.sukur kardes sen agliyordun heralde ne bu uslup
Mrshadow

ahmet yazdı:
Mrshadow yazdı:
ahmet yazdı: dogru soyluyorsun murat bu anlamda istanbulda olmak cok buyuk sans is guc sorumluluklar falan gelip zafer hocada tedavi olma sansi yakalayamadim burlardada lokosit bakan takip eden dr bulamadim oyle devam etti geldi bugunlere kadar

kusura bakmayın sadece size değildi, insanların umutlarını kırmaya hakkınız yok, daha doğru dürüst bir tedavi almamışsınız, iyileşme olmuyor diye umutsuzluk pompalıyorsunuz.

evet ben de ağladım. zaten bu hastalığın en büyük sıkıntısı psikolojini doğrudan etkilemesi. bu yüzden diyoruz zaten insanlara umutsuzluk aşılamayın diye, siz olmuyor, iyileşmiyor diye yazdığınızda buraya yeni gelmiş, hastalığı yeni tanımış insanların psikolojisinin ne hale gelebileceğini düşündünüz mü?
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Mrshadow yazdı:
ahmet yazdı:
Mrshadow yazdı:

kusura bakmayın sadece size değildi, insanların umutlarını kırmaya hakkınız yok, daha doğru dürüst bir tedavi almamışsınız, iyileşme olmuyor diye umutsuzluk pompalıyorsunuz.

evet ben de ağladım. zaten bu hastalığın en büyük sıkıntısı psikolojini doğrudan etkilemesi. bu yüzden diyoruz zaten insanlara umutsuzluk aşılamayın diye, siz olmuyor, iyileşmiyor diye yazdığınızda buraya yeni gelmiş, hastalığı yeni tanımış insanların psikolojisinin ne hale gelebileceğini düşündünüz mü?
kardesim dogru soyluyorsun bir anlik patlama ve hayal kirikliklari vs. iyilesenler var konuyu uzatmaya gerek yok ins herkes iyilesir eski saglikli gunlerine kavusur
Mrshadow

ahmet yazdı:
Mrshadow yazdı:
ahmet yazdı: agladigim yok cok.sukur kardes sen agliyordun heralde ne bu uslup

kardesim dogru soyluyorsun bir anlik patlama ve hayal kirikliklari vs. iyilesenler var konuyu uzatmaya gerek yok ins herkes iyilesir eski saglikli gunlerine kavusur

bence sen de iyileşebilirsin, sadece doğru tedavi, sabır ve üstüne gitmen gerek. sen lokosit kontrollü bir tedavi al, boşuna antb kullanma, buna imkan yoksa en azından bunu yapamıyorsan prostat sıvısından PCR yaptır, ne ile savaştığını bilirsin belki.
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Lipton kullananlar nasil son durum
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Ahmet'in ustune niye gidilmis ben anlamadim suan???
Arkadaslar sunu anlayin, bazilariniz ya da bir cogunuz iyilesmis olabilir, ama bu hastalik herkeste kürle sonuclanmiyor. Bu hastaligin tedavisi var fakat herkes iyilesecek diye birsey yok.

Bu sitede şöyle bir bakış açısı oluştu: Antibiyotik ictiysen hele ki dogru kombinasyonlari denediysen kesin iyilesmelisin???? Hayir boyle olmuyor, ozellikle uzun sureli prostatit hastalari bir kamyon antibiyotik de icse iyilesememe ihtimali var. Anlayin artik bunu.

Tutturdunuz insanlarin psikolojisini bozma da bozma. Çocuk musunuz siz? Burda insanlarin yazacagi sozlere mi bagli sizin moraliniz???? Internette tonla yerde yaziyo zaten kronik prostatitin tedavisi zordur ve uzun surelidir, bazen sadece semptomatik tedavi yapilir diye. Daha neti tartisiyosunuz.

Ayrica jandarma mi kesildiniz basimiza??? Bir uyeye hele ki Ahmet eski uyelerdendir, boyle yazma, boyle yazacaksan girme gibi laflar da ne oluyor.... ya arkadas zaten bu hastaligi konusabildigimiz tek platform bu, bi de sizin sözde kurallarinizla mi ugrasicaz? Her pis haltin dondugu su dunyada bozulmayan moraliniz burada yazilan iki cumleyle mi yerle bir oldu???? Adam hem saatte 3 defa bosaliyo, hem de millete direktif veriyo oyle yazma boyle yazma diye. Kc34 arkadasim, ben saatte 3 kez iliskiye giremiyorum artik kiz arkadasimla, sen de benim moralimi bozdun. Napcaz simdi????
Mrshadow

berkay yazdı:Ahmet'in ustune niye gidilmis ben anlamadim suan???
Arkadaslar sunu anlayin, bazilariniz ya da bir cogunuz iyilesmis olabilir, ama bu hastalik herkeste kürle sonuclanmiyor. Bu hastaligin tedavisi var fakat herkes iyilesecek diye birsey yok.

Bu sitede şöyle bir bakış açısı oluştu: Antibiyotik ictiysen hele ki dogru kombinasyonlari denediysen kesin iyilesmelisin???? Hayir boyle olmuyor, ozellikle uzun sureli prostatit hastalari bir kamyon antibiyotik de icse iyilesememe ihtimali var. Anlayin artik bunu.

Tutturdunuz insanlarin psikolojisini bozma da bozma. Çocuk musunuz siz? Burda insanlarin yazacagi sozlere mi bagli sizin moraliniz???? Internette tonla yerde yaziyo zaten kronik prostatitin tedavisi zordur ve uzun surelidir, bazen sadece semptomatik tedavi yapilir diye. Daha neti tartisiyosunuz.

Ayrica jandarma mi kesildiniz basimiza??? Bir uyeye hele ki Ahmet eski uyelerdendir, boyle yazma, boyle yazacaksan girme gibi laflar da ne oluyor.... ya arkadas zaten bu hastaligi konusabildigimiz tek platform bu, bi de sizin sözde kurallarinizla mi ugrasicaz? Her pis haltin dondugu su dunyada bozulmayan moraliniz burada yazilan iki cumleyle mi yerle bir oldu???? Adam hem saatte 3 defa bosaliyo, hem de millete direktif veriyo oyle yazma boyle yazma diye. Kc34 arkadasim, ben saatte 3 kez iliskiye giremiyorum artik kiz arkadasimla, sen de benim moralimi bozdun. Napcaz simdi????
Dostum, bak iste senin de sinirlerin bozulmus :(
Kimse girme buraya demiyor, demez de...

Ama dusun, internette zaten asli astari olmayan kendine profesor denen zirvalar senin gibi semptomatik tedavi yapilir diyor, adam bunlari okumus, ici kararmis, dunyaya kusmus, burada birinci agizdan da ayni seyleri okursa ne dusunur? Ruh hali ne olur?

İnsanlar yuksek moral ile kanseri yeniyor, prostatit nedir?

Evet bazi vakalarda iyilesme olmayabilir, uzun surelidir, sinirler doku harab olmustur, iyilesecektir ama surec cok uzundur, yaslidir doku artik kendini yenilemiyordur vs...

Ama iddia ediyorum dogru tedavi ile %90 herkes iyilesebilir.

Ote yandan kc34 arkadasimiz elinden geldigi kadar herkese yardimci olan, dertleri dinyelen,oneride bulunan, hasta olmadgi halde bu foruma katki saglayan biri, onun da kimsenin moralini bozmayin demeye hakki var, ote yandan iyilesme mumkun, benim gibi 1 saate 3 kere yapabilirsiniz diye kendininorneklendriyor
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben burda kimseye birsey kanitlama gosterme goze sokma pesinde degilim ben insanlara umut olsun diye bunlari yaziyorum. Ben moral bozucu seyler yazildigini gorunce uzuluyorum. Hastaligin ilk zamanlarinda bu tarz moral bozucu seyler okudugumda tedavi konusunda pes etme noktasina gelmistim. Burda uğraşan hastaligin ustune giden ve tedaviden yanit alan arkadaslari gordukce herkesten daha cok seviniyorum. Anlayamazsiniz dostlar anlayamazsiniz motorun yaptigi dalga kopurtme sesini..
Hastayim

Mesaj gönderen Hastayim »

Ben burdaki arkadaşlara katılıyorum ben 6 senedir hastayim ve ümitsiz oldugum için son 2 sene tedavi olmadım şimdi karar verdim zafer oymana tedaviye gidecem ama onun tedavisiyle ilgili kötü yorum veya ümitsizlik cümlesini görünce kötü oluyorum gidesim gelmiyo o yüzden bence morel verelim birbirimize zaten hastalıgı bilmeyen doktorlar piskolojik veya bu şikayetleri prostatit yapmaz veya çaresi yok diyolar moreli bozmaktan başka bişey yaptıkları yok bari burda morel bulalım burda tedavi olmayı isteyelim ama herkes cok gergin cok üzgün rabbim herkese acil şifa basip eylesin birbirimizi kırmayalım
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Sevgili dostlar bakınız...

Sitede artık iyileşemediğini söylemek hata oldu. Resmen bir suç unsuru. Ve gerekçe de son ayların moda lafı oldu: moralimiz bozuluyor!! Burada tonla insan iyileştiğini yazıyor, Kc34, kadir abi gibi üyeler tedaviyle ne kadar iyi olduklarını defalarca yazdılar ve yazacaklar. Daha nasıl bir moral arıyosunuz anlamıyorum??? İyileşiyor işte insanlar ve nasıl iyileştiklerini ayrıntılarına kadar adım adım anlatıyolar. Alın size moral ve motivasyon. Bir kişi arada iyileşemediğini söyleyince mi bir anda tedavi motivasyonunu kaybediyosunuz? Kanser hastaları diğer kanser hastaları vefat ediyor diye tedaviden mi uzaklaşıyorlar, kanseri atlatmış onlara anlatılan onca örneği bir anda çöpe mi atıyorlar? Ne kadar kırılgan insanlarsınız, bugüne kadar hayatta başınıza hep iyi şeyler mi geldi de ben ya da başkası iyileşemediğini söyleyince hayata küsüyosunuz?? Eğer bu kadar kırılgansanız, geçtim bu hastalığı hayatta başınıza gelecek diğer olumsuzluklarla nasıl savaşacaksınız, insanları mı uyaracaksınız öyle konuşma moralimiz bozuluyor diye??
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Bu arada Kc34 arkadaşım;

Senin herhangi bir lafın moralimi bozmadı. Ben yukarıdaki lafı karşı taraf empati yapsın diye yazdım. Benim en az 2-3 tane ıssız adam modunda takılan çamaşır değiştirir gibi kız arkadaş değiştiren arkadaşım var. Seks hayatlarına yetişebilene aşkolsun anlayacağın. Alışkınım yani böyle muhabbetlere, senin cinselliğin beni üzmez o yüzden, tam tersine sevinirim bizim camiadan ıssız adam tayfasına birini kazandırabildik diye :)

Ben zaten kim ne durumdaysa paylaşılması taraftarıyım, sen günde 10 kahve içtiğin halde sıkıntın olmuyosa yaz zaten, göreyim hastalık atlatılınca eskiye dönülebildiğini. Seks hayatın eskisi gibi olduysa bunu özellikle yaz ki bilelim geri dönüşün olabileceğini.

Lakin başka bir üye senin kadar şanslı değilse ona da şans verelim, o da yazabilsin çıkmazlarını, olmamışlıklarını... ve bir zahmet bundan dolayı depresyona girmeyelim, güçlü olalım..
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Umutsuz arkadaşlar. Bu hastalik geçmez diye birşey yok. ben gecmişte çok kotu durumlardan sonra tamamen iyilestim. evlendim ve 2 cocuk yaptim. son zamanlarda geç boşalma disinda zevkte azalma var ama onu da halledecegim.
geçmez diyenin alnini karislarim. bir kere dogru antibiyotik alirken duzenli bosalacaksin ki prostat ve meni kanallari açilsin.
Duzenli seks hayati sart. bu hastalik bizim gibi ulkelrrde çok ve batıda daha az...
Mugla4848

Marshadow sen daha yeni.hasta olup iyilesmissin bizimki kroniklesti akut prostatitle 2 si ayri seyler forumu ezbere biliyorum 7 yil oldu tam iyilesemedim. Kronik prostati olmayanlarin yorumunu saglikli bulmuyorum. Igne antb herkesde ise yaramiyor
Mrshadow

berkay yazdı:Bu arada Kc34 arkadaşım;

Senin herhangi bir lafın moralimi bozmadı. Ben yukarıdaki lafı karşı taraf empati yapsın diye yazdım. Benim en az 2-3 tane ıssız adam modunda takılan çamaşır değiştirir gibi kız arkadaş değiştiren arkadaşım var. Seks hayatlarına yetişebilene aşkolsun anlayacağın. Alışkınım yani böyle muhabbetlere, senin cinselliğin beni üzmez o yüzden, tam tersine sevinirim bizim camiadan ıssız adam tayfasına birini kazandırabildik diye :)

Ben zaten kim ne durumdaysa paylaşılması taraftarıyım, sen günde 10 kahve içtiğin halde sıkıntın olmuyosa yaz zaten, göreyim hastalık atlatılınca eskiye dönülebildiğini. Seks hayatın eskisi gibi olduysa bunu özellikle yaz ki bilelim geri dönüşün olabileceğini.

Lakin başka bir üye senin kadar şanslı değilse ona da şans verelim, o da yazabilsin çıkmazlarını, olmamışlıklarını... ve bir zahmet bundan dolayı depresyona girmeyelim, güçlü olalım..
Haklisiniz hocam, herkes birbirine empati ile yaklassin yeter.

Peki sizden dinleyelim, ne denediniz, hangi tedavileri uyguladiniz da iyilesemediniz?
Soz moralimizi bozmayacagiz ama el birligi ile tedavide bir sikinti varsa karinca kararinca tavsiye verip ya da ders aliriz
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

hocam cinselliği o kadar takmayın ben su an cinsel perhizdeyim 5 gündür. bir yandan azgınlıktan yerimde duramıyorum bir yandan da ağrıdan.

şunu söyliyeyim bu rahatsızlığın cinnsellik üzerindeki etkisi kısmen psikolojik. prostatın iltihaplanması cinselliği yüzde on yüzde on beş etkiliyor en fazla. şunu düşünün ki prostatı tamamen alınmış adamların hala cinsel istekleri olabiliyorsa ki şahsen gördüm bunu. o zaman cinselliği tamamen prostata bağlamak yanlış. prostatı sapasağlam olup da şeyi kalkmayan insanların sayısı prostat rahatsızlığı olup da kalkmayanlardan daha fazladır.

hastalığı kafama takmadığım dönemlerde cinselliği normal insanlara göre hiçbir fark olmadan yaşıyorum. fakat kafamamda prostat olduğu zaman işte ilişki sırasında gelen zevk suyuna bakmalar. sürekli ereksiyonu kontrol etmeler, acaba boşalırken yanma olacak mı fışkıracak mı sarı parçacıklar olacak mı vs. bunarı düşündüğüm zaman cinsellik bozuluyor evet. çünkü o an yaptığın iş seks değil sanki deney.
murat0626

Mesaj gönderen murat0626 »

Ben iki gündür kullanıyorum çok faydasını gördüm aşırı bi rahatlık sağladı denemediğim kür kalmamıştı liptonu keşfeden arkadaştan Allah razı olsun
murat0626

Mesaj gönderen murat0626 »

Cnrman yazdı:13 yıllık prostatit hastasıyım sonunda bitti arkadaşlar. Öncelikle Zafer hocaya gittim rektal tuşe lökosit 8-10 çıktı hoca iğne ve ardından 2 antibiyotik takviyesi başladı.Rahatladım ancak tam geçmedi,daha sonra marketten tesadüfen 10 lu bitki çayı aldım içinde mate,funda,yeşil çay,ısırgan otu,zencefil vs.. fiyatı 4 tl.spora başladım şekeri baharatı kolayı sodayı kestim.Arkadaşlar tık yok çayı aç karnına sabah akşam içtim bıçak gibi idrar hissi yanmayı kesti, makat ağrısı kalmadı umutsuz olmayın,herkese saygılar

Neredeydin şimdiye kadar sen kardeşim süper bi karışım bu ilk fincanda farkına vardım herkese tavsiye ederim tabi etkisi farklı olabilir ama kesinlikle denemeli bi umudum oldu şimdi gerçekten
Mugla4848

Kimin aklina gelir liptondan fayda gorulecek bende yuzde 50 iyiyim geri kalan yuzde 50 icin iyi gelir ins bende kullanicam buyuk marketlerde yok nettwn soylecegiz artik