Çok şükür kurtuldum

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Cnrman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Çok şükür kurtuldum

Mesaj gönderen Cnrman »

13 yıllık prostatit hastasıyım sonunda bitti arkadaşlar. Öncelikle Zafer hocaya gittim rektal tuşe lökosit 8-10 çıktı hoca iğne ve ardından 2 antibiyotik takviyesi başladı.Rahatladım ancak tam geçmedi,daha sonra marketten tesadüfen 10 lu bitki çayı aldım içinde mate,funda,yeşil çay,ısırgan otu,zencefil vs.. fiyatı 4 tl.spora başladım şekeri baharatı kolayı sodayı kestim.Arkadaşlar tık yok çayı aç karnına sabah akşam içtim bıçak gibi idrar hissi yanmayı kesti, makat ağrısı kalmadı umutsuz olmayın,herkese saygılar
Mrshadow

Re: Çok şükür kurtuldum

Mesaj gönderen Mrshadow »

Vs... Nedir hocam?
Madem oyle bir oneride bulundunuz, cayin icerigini veya varsa marka model yazmalisiniz.

Bitki cayi pr'ı gibi geldi bana kusura bakmyin
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Arkadaşım farketmez gidip aktardan alabilirsin ben marketten liptonum kini aldım tesadüfen ne pr ne reklamı? İçindekileri yazıyorum biberiye mate funda yeşil çay barut ağacı kabuğu kekik zeytin ysprağı rezene sinirli ot ısırgan onu.Benim reklamla işim olmaz gidip aktardan alsın arkadaşlar illa markette alacak değilsiniz.Ben bana iyi gelen şeyi yardımcı olmak için yazdım
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Arkadas neredeyse bir sene once uye olmus ben reklam yaptigini dusunmuyorum sevindim iyilestigine bir kisi daha iyilesmis sagligin daim olsun
Mrshadow

Cnrman yazdı:Arkadaşım farketmez gidip aktardan alabilirsin ben marketten liptonum kini aldım tesadüfen ne pr ne reklamı? İçindekileri yazıyorum biberiye mate funda yeşil çay barut ağacı kabuğu kekik zeytin ysprağı rezene sinirli ot ısırgan onu.Benim reklamla işim olmaz gidip aktardan alsın arkadaşlar illa markette alacak değilsiniz.Ben bana iyi gelen şeyi yardımcı olmak için yazdım
Hocam kusura bakmayin, icerigi tam yazmamissiniz marka ve isim vermemissiniz.
Cok sevindim adiniza, gecmis olsun
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Arkadaşlar ben forumu takip ediyorum ancak hiç yazmadım kadir abiyi iyi bilirim.Bu hastalıkta ilacı aldım iyileştim diye birşey yok.Amaç oraya ilacı nüfuz ettirmek ve eğer varsa bakteri şerefsizini aç bırakmak.Bu çayın içeriğini tek tek google a yazın prostatla ilişkisini araştırın.Ancak tekrar söylüyorum rektal tuşe yapmadan bu işlere girmeyin iğne ve kombine antibiyotği kullanıp tedaviye başlayın tedavi bittip lökositi düşürün sonra korumaya onarmaya başlayın.Bazı arkadaşlar prostat masajı enjeksiyon yaptırmış ben önermiyorum ikisine çünkü her masajdan sonra bnde etki değişikliği oldu sıkıntı uzun vadede arttı.Rahat bırakın bezi spor ve diyete girin
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Evet arkadaşım bu ben bunu tesadüfen aldım marketten
Mrshadow

Cnrman yazdı:Evet arkadaşım bu ben bunu tesadüfen aldım marketten
Gunde 1 den fazla icenlerde genelde mide sorunlari olusturmus. Siz ne kadar ictiniz?
Yarin alip deneyecegim
Mrshadow

Bir de ne kadar suredir sorun yasamiyorsunuz?
Birkac gun ise bu cok saglikli veri vermeyebilir, ne zamandir iyisiniz?
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Prostatit için almadım ben bitki çaylarını genelde severim spordan sonra içerim tadını merak edip aldım sonra etki ettiğini hissettim siz bunu poşet olarak değil aktardan taze çay olarakta alabilirsiniz spordan sonra mis gibi demleyip içersiniz.
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

O zaman 1 tane için sabahları bi deneyin gün boyu etki eder inşallah, bna iyi geldi çünkü uzun süre bu hastalığı bilen birisi neyin iyi gelip neyin kötü geldiğini hemen anlar arkadaşlar, benim en sinir olduğum şey idrar hissiydi mesela onu bıçak gibi kesti sanki 3 doz novasef yaptırmış gibi.Allah herkese şifa versin inşallah
Mrshadow

Cnrman yazdı:Prostatit için almadım ben bitki çaylarını genelde severim spordan sonra içerim tadını merak edip aldım sonra etki ettiğini hissettim siz bunu poşet olarak değil aktardan taze çay olarakta alabilirsiniz spordan sonra mis gibi demleyip içersiniz.
Hocam ne kadar zamandir sorunsuzsunuz?
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

2 aydır sıkıntı yok
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Mesela arada gene iyi zamanlarım oluyordu ancak semptonlar hep vardı demek istediğimi arkadaşlar anlar zaten, önemli olan sıfır hata değil mi istediğimiz de bu zaten
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Ancak rektal tuşe yaptırmadan ilaç takviyesz ben olsam tedaviye başlamazdım.Orda bakteri varsa işe yaramaz ilk hedef lökositi düşürmek olmalı.Bu tedaviler koruma onarma amaçlı kabul görür düşüncesindeyim.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

lipton gelip de buradan reklam yapmaz herhalde:)

geçmiş olsun hocam yalnız ben iyileşmenizin tesadüfen o çayı içtiğiniz döneme denk geldiğini düşünüyorum sadece. tabi yine de deneyeceğim bir umut.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

bir de liptonun bu ürünü her markette olmuyor. hangi marketlerde olduğunu bilen söylerse sevinirim.
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Onur markette var arkadaşlar, tornıgrafi kardeşim ben ne demek istediğini anlıyorum ancak bu hastalıkta tecrübeli olduğum için etkiyi çok net hissediyorum.İlla ben iyileştim herkes iyileşecek çayı için diyemiyorum çünkü bu hastalıkta ilk hedef lökositi düşürmek iğne ve 2 kombine antibiyotiği mutlaka kullanmak.Ben de sıkıntılar azalmıştı ancak çay cinsellik makat ve idrar hissi ve zor idrarı düzeltti aslına bakarsanız ordaki tahribatı düzenliyor ödemi azaltıp rahatlatıyor ben de mantıken diyorum ki antibiyotik kullanıp uzun vadede vücudu riske atacağıma bu çayı içerim sporumu yaparım diet yaparım ordaki ödemi ve kanlanmayı düzenlerimki vücut orayı rahat onarsın
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Belki de çoğumuzda bakteri çoktan öldü ancsk bezde bıraktığı etki tahribat devam ediyor.Ee onzmn ne diye durmadan antibiyotik alıcam bakteri yoksa hedef onarım yapmak çünkü bezin yapısı bozuldu mu toparlanması zor oluyor.Bunu 2 aşama olarak düşünceksiniz 1.Bakteri için doğru tedavi 2.Onarım için doğru takviye doğru diyet ve doğru beslenme ve spor size bi ilginç bi olay daha anlatayım büyük andest yaparken önden akıntınız gelir genelde dışkının baskı yapmasından dolayı.Kabız durumlarda sıvı daha çok gelir.Mesela bu çayı içtikten sonra büyük abdeste çıktım sıfır akıntı.Hatta dipten Zafer hoca gibi sıktım ki gelsin diye gelmedi kup kuru burdan da işe yaradığını anlıyorum.Ancak zafer hocanın tedavisi bittiğinde gene büyük abdest sonrası akıntı oluyordu.Bunu da dikkate alın
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

Yine büyük abdest sonrası idrar hissi sıkıntı devam eder zafer hocanın tedavisinden sınra çok az da olsa bu sorun devam etti ancak çayı içtikten sonra bu büyük abdest sonrası sıkıntıyı da bıçak gibi kesti.Ohh dedim rahat bi nefes aldım yine büyük abdest sınrası kaşıntı az da olsa yanma olurdu bunları da kesti Umarım bütün arkadaşlarım bu illetten kurtulur en kısa zamanda
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Bu genelde ağrıları olanlar bitkilerle düzeliyor ama idrar ilaçsız düzelmiyor galina
NightAngel01

Benim bi doktor vardı beni ilaçsız düzeltmeye çalışıyordu
Cnrman

Mesaj gönderen Cnrman »

arkadaşlar ben de ilaçları kullanmayı doğru bulmuyorum önemli olan doğru ilaç doğru tedavi makul süre.Herşeyin fazlazı zarar ben şuan hiçbir ilaç almıyorum Arada ligone vitamin alıyorum onu bile haftada 2 tane sadece çayımı sporumu dietimi yapıyorum.BuRada size önemli bir konu daha anlatayım.Stres depresyon kafayı sürekli oraya takmak umutsuzluk hayattan zevk akmama durumu şerefsiz bezi daha çok kasıyor haberiniz olsun rahat olun kendi haline bırakın ödemini atsın stres moral bozukluğu daha beter ediyor kafayı spora takın kilo verin mis gibi vücut yapın sonra geçer Allah ın izniyle
NightAngel01

Cnrman yazdı:arkadaşlar ben de ilaçları kullanmayı doğru bulmuyorum önemli olan doğru ilaç doğru tedavi makul süre.Herşeyin fazlazı zarar ben şuan hiçbir ilaç almıyorum Arada ligone vitamin alıyorum onu bile haftada 2 tane sadece çayımı sporumu dietimi yapıyorum.BuRada size önemli bir konu daha anlatayım.Stres depresyon kafayı sürekli oraya takmak umutsuzluk hayattan zevk akmama durumu şerefsiz bezi daha çok kasıyor haberiniz olsun rahat olun kendi haline bırakın ödemini atsın stres moral bozukluğu daha beter ediyor kafayı spora takın kilo verin mis gibi vücut yapın sonra geçer Allah ın izniyle

Abi gerçekten ilaçsızds olmuyor bi zamanlar ilaçsız baya yol kat ettim neredeyse 0 semptom du tek şikayetim zaten daimi idrar sonra geri bozuldu