Kontrol

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
subasienes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Kontrol

Mesaj gönderen subasienes »

Zafer hocaya kontrole gittim bugün lökosit 2-3 stabil ağrılarım devam ediyor dedim gizli kalmış bakteriler olabilir dedi ve 4 antibiyotik daha verdi bitsin gel tekrar dedi inşallah iyi gelecek
Mrshadow

Re: Kontrol

Mesaj gönderen Mrshadow »

Ne zamandir stabil?
Ne kadar lokosit vardi ilk
subasienes

Yılbaşında Bol lokösit Vardı şubatta 2-3 E indi bugün gittim şikayetlerim geçmedi dedim ultrason istedi herşey normal çıktı gizli kalan gözükmeyen bakteri olabilir dedi içicez yine antibiyotik leri
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

subasienes yazdı:Zafer hocaya kontrole gittim bugün lökosit 2-3 stabil ağrılarım devam ediyor dedim gizli kalmış bakteriler olabilir dedi ve 4 antibiyotik daha verdi bitsin gel tekrar dedi inşallah iyi gelecek
4kutu hangi antibiyotik verdi
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

subasienes yazdı:Zafer hocaya kontrole gittim bugün lökosit 2-3 stabil ağrılarım devam ediyor dedim gizli kalmış bakteriler olabilir dedi ve 4 antibiyotik daha verdi bitsin gel tekrar dedi inşallah iyi gelecek
Kardeş madem antibiyotik kullanıncan sana tavsiyem spor fln yap hafifi koşu kan dolaşımı hızlanır antibiyotik heryere daha rahat yayılır
subasienes

asosyal yazdı:
4kutu hangi antibiyotik verdi
Tarivid tetredox kılından biteral