Tedavi Sürecim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen kadir »

Sen tedavine devam et...biraz sabirli ol. Lokosit illaki dusecektir.Biraz sabir. Merak etme.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

kadir yazdı:Sen tedavine devam et...biraz sabirli ol. Lokosit illaki dusecektir.Biraz sabir. Merak etme.
bu cevap bana mıydı abi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Mrshadow yazdı:
kadir yazdı:Sen tedavine devam et...biraz sabirli ol. Lokosit illaki dusecektir.Biraz sabir. Merak etme.
bu cevap bana mıydı abi?
Evet Mrshadow.
LeoN
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen LeoN »

asosyal yazdı:
LeoN yazdı:
asosyal yazdı: Çünkü devlet hastanesinde yeterli imkan yok hatta doktorların bakacağı hasta sayısı çok fazla olduğu için her doktor yeterince ilgilenemiyor. Ultrason istese 1 ay sonra randevu veriyor. He ben samsuna gidiyorum özel hastaneye doktorum daha önce eğitim araştırma hastanesinde idi ama özele geçmiş teşhisi 3 sene sonra koyan tek kişi
Yoo burda doktorlar yeterince ilgileniyor kardeş ben bu zamana kadar hangi hastalığa yakalandiysam devlet hastanelerine veya üniversite hastanelerine gittim özel hastaneye özel doktora hiç ihtiyaç duymadım
Ben üniversite öğrencisi iken Ankara da bana teşhisi bile koymadılar. Arkadaşımın amcası vardı Prof Sümer Baltaci o dedi prostatit var geçer evlendiğin zaman dedi o kadar
Şaka gibi ya bugün doktora gittim şikayetlerimi anlattım idrar istedi verdim idrar sonucu çıkınca tekrar gittim hiç birşeyin yok gayet sağlıklısın sonuçların tertemiz dedi bende dedim hocam bu sızlama hissi yanma hissi nedir o zaman dedim üşütmeyeceksin dedi kafana takma dedi çok sinirlendim yemin ediyorum ya
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

LeoN yazdı:
asosyal yazdı:
LeoN yazdı: Yoo burda doktorlar yeterince ilgileniyor kardeş ben bu zamana kadar hangi hastalığa yakalandiysam devlet hastanelerine veya üniversite hastanelerine gittim özel hastaneye özel doktora hiç ihtiyaç duymadım
Ben üniversite öğrencisi iken Ankara da bana teşhisi bile koymadılar. Arkadaşımın amcası vardı Prof Sümer Baltaci o dedi prostatit var geçer evlendiğin zaman dedi o kadar
Şaka gibi ya bugün doktora gittim şikayetlerimi anlattım idrar istedi verdim idrar sonucu çıkınca tekrar gittim hiç birşeyin yok gayet sağlıklısın sonuçların tertemiz dedi bende dedim hocam bu sızlama hissi yanma hissi nedir o zaman dedim üşütmeyeceksin dedi kafana takma dedi çok sinirlendim yemin ediyorum ya
İdrara bakan doktordan uzak dur ilk gittiğim doktorda tit istemiş birşeyin yok piskolojik demişti o kağıdı ağzına sokasım gelmişti adam hastane başhekim yardımcısıydı ayrıca
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

Kc34 yazdı:
LeoN yazdı:
asosyal yazdı: Ben üniversite öğrencisi iken Ankara da bana teşhisi bile koymadılar. Arkadaşımın amcası vardı Prof Sümer Baltaci o dedi prostatit var geçer evlendiğin zaman dedi o kadar
İdrara bakan doktordan uzak dur ilk gittiğim doktorda tit istemiş birşeyin yok piskolojik demişti o kağıdı ağzına sokasım gelmişti adam hastane başhekim yardımcısıydı ayrıca
Şikayetlerim de penis için de sızlama hissi yanma gibi bir his var dedim ayaklarım çok üşüyor dedim büyük abdestimi yaparken aynı hisleri makat bölgesinde de hissediyorum dedim idrar yaparken çatallı geliyor dedim idrar yaparken de sızlama oluyor dedim bana dedi sadece penis içinde ki sızlamaya bakabilirim diğer şikayetlerim için beni ayrı bölümlere yönlendirdi bu nasıl bir ürolog ya kapmış olduğumuz virüsten dolayı bu rahatsızlıkları çektiğimizi bilmiyor mu vallahi kafayı yedim orda yaa biri elimde kalmazsa iyidir valla idrara bakandan uzak durulması gerektiğini bilmiyordum neye bakana gitmek gerekiyor o zaman
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostat sıvısına bakanı bulacaksın
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ankaradasın eskişehir de acıbadem hastanesinde hüseyin seçgin var ona git atla trene
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

Kc34 yazdı:Ankaradasın eskişehir de acıbadem hastanesinde hüseyin seçgin var ona git atla trene
Prostat sıvısından nasıl bir tahlil test yapıyor kardeş benim hiç bir bilgim yoktur sadece hastayım bunu biliyorum bu kadar biraz detay verirmisin
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostat sıvısı alıp lökosit incelemesi yapıyor 4 ün üstüyse teşhis koyuyor kültür yapıp antibiyotik veriyor.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

LeoN yazdı:
asosyal yazdı:
LeoN yazdı: Yoo burda doktorlar yeterince ilgileniyor kardeş ben bu zamana kadar hangi hastalığa yakalandiysam devlet hastanelerine veya üniversite hastanelerine gittim özel hastaneye özel doktora hiç ihtiyaç duymadım
İşte kardeşim dediğime geldin her doktor yeterince ilgilenemiyor mecburen özel hastaneye gidiyor millet
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

Kc34 yazdı:Prostat sıvısı alıp lökosit incelemesi yapıyor 4 ün üstüyse teşhis koyuyor kültür yapıp antibiyotik veriyor.
Anladım kardeş çok teşekkür ederim sağol
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

asosyal yazdı:
LeoN yazdı:
asosyal yazdı: Ben üniversite öğrencisi iken Ankara da bana teşhisi bile koymadılar. Arkadaşımın amcası vardı Prof Sümer Baltaci o dedi prostatit var geçer evlendiğin zaman dedi o kadar
İşte kardeşim dediğime geldin her doktor yeterince ilgilenemiyor mecburen özel hastaneye gidiyor millet
Ya kardeş ben o kadar hastalık geçirdim hepsinde devlet hastanelerinde üniversite hastanelerinde tedavi oldum geçti gitti hepsi ama bu hastalıkta niye böyle yapıyorlar çıldıracam artık valla ya 3 aydır anamdan emdiğim süt burnumdan geldi yaşam kalitem çok düştü moralim her gün bozuk bu ne ya
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

LeoN yazdı:
asosyal yazdı:
LeoN yazdı: Şaka gibi ya bugün doktora gittim şikayetlerimi anlattım idrar istedi verdim idrar sonucu çıkınca tekrar gittim hiç birşeyin yok gayet sağlıklısın sonuçların tertemiz dedi bende dedim hocam bu sızlama hissi yanma hissi nedir o zaman dedim üşütmeyeceksin dedi kafana takma dedi çok sinirlendim yemin ediyorum ya
Ya kardeş ben o kadar hastalık geçirdim hepsinde devlet hastanelerinde üniversite hastanelerinde tedavi oldum geçti gitti hepsi ama bu hastalıkta niye böyle yapıyorlar çıldıracam artık valla ya 3 aydır anamdan emdiğim süt burnumdan geldi yaşam kalitem çok düştü moralim her gün bozuk bu ne ya
Tedavisi yok sadece dönem dönem uykuya geçer bu hastalık o yüzden uğraşmak istemiyor doktor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Tedavisi yok dersen burda cogu arkadas tedavisini birakir dostum bu hastalik herkeste ayni seyretmez bu forumu bulup tedavisine erkenden baslayan arkadaslarin cogu iyi boyle seyler soyleme milletin piskolojisi bozuk zaten sende tuz biber olma
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:Tedavisi yok dersen burda cogu arkadas tedavisini birakir dostum bu hastalik herkeste ayni seyretmez bu forumu bulup tedavisine erkenden baslayan arkadaslarin cogu iyi boyle seyler soyleme milletin piskolojisi bozuk zaten sende tuz biber olma
Tedaviyi bırakınca daha kötü olacak kimse bırakmaz tedavisini sadece neden 2 kutu ilaç içmeye rağmen geçmiyor diye çok takıyor millet halbuki sürekli kontrol altında olmak lazım doktora
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

asosyal yazdı:
Kc34 yazdı:Tedavisi yok dersen burda cogu arkadas tedavisini birakir dostum bu hastalik herkeste ayni seyretmez bu forumu bulup tedavisine erkenden baslayan arkadaslarin cogu iyi boyle seyler soyleme milletin piskolojisi bozuk zaten sende tuz biber olma
Tedaviyi bırakınca daha kötü olacak kimse bırakmaz tedavisini sadece neden 2 kutu ilaç içmeye rağmen geçmiyor diye çok takıyor millet halbuki sürekli kontrol altında olmak lazım doktora
Yeri geliyo iki kutu ilacla dis iltihabi bile gecmiyor burda cogu kisinin piskolojisi bozuk once piskoloji duzeltilmeli
Mrshadow

Bunun tek nedeni bu hastaligin kesin tedavisi yok diyen salak doktorlar
Mrshadow

Kaptanin seyir defteri kontrol 3
Bugun lokosit 1-2 olarak olculdu.
Zafer Hoca cok iyisin dedi.
1 kutu tarivid 1 kutu biteral kullan cila olsun dedi.
Ekstra bir durum olmazsa 1 ay sonra gel dedi.

Kalan sikayetler :
Sadece otururken testis bolgesindeki cok hafif yanma
1 ay sonra bu postu guncelleyecegim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Gayet iyi durumun yanliz zafer hoca 1-2 de antibiyotik vermezdi sasirdim ama sevmis seni belli ki zafer hoca biraz hasta secer iyiysen elinden geleni yapar piskolojin bozuk agresiflik yaparsan o da cok umursamaz acikcasi
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Zafer hoca abim sayilir sever sayarım eksikleri var mi var ama piskolojik destegi elinden geleni yapmasi yeter. Sayesinde tavsanliga devam ediyorum
Mrshadow

Kc34 yazdı:Gayet iyi durumun yanliz zafer hoca 1-2 de antibiyotik vermezdi sasirdim ama sevmis seni belli ki zafer hoca biraz hasta secer iyiysen elinden geleni yapar piskolojin bozuk agresiflik yaparsan o da cok umursamaz acikcasi
ayrıca konuştuklarımız :
haftada 2 orgazm önerdi. masturbasyon da olur mu dedim evet olur neden olmasın dedi.
Ayağını üşütme ve mutlaka sıcak suya oturma ya da sıcak su torbası yap sürekli dedi.
vitamin+enzim kullanayım mı dedim gerek yok sen iyisin dedi.

kalsifikasyon var mı prostatımda dedim, o enfeksiyon izi dedi. geçer ya da geçmez iyi ya da kötü yorum yapmadı.

hocanın yüzünü görünce zaten insan iyileşeceğine dair umutvar oluyor.

Hoca birşey önermedi ama son kutu ilaçlar bittikten sonra hangi enzim+vitamin veya bitkisel takviye kullanayım.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Hikayemde antibiyotik sonrasi kullandigim takviyeleri yazmistim suan surekli kullandigim ligone omega 3 ve probiyotik var
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Ben hala sıvıya baktıramadım Çukurova bölgesinde bakan doktor yok galiba
Mrshadow

Bugun hayatimda hic yasamadigim kadar agir semptomlar yasadim.
Oysa lokosit 1-2 idi sabahta biteral almistim. Acaba prostat masajiyla biseyler aktif mi oldu diye dusundurdu. Hic bugunku kadar yanmam olmamisti. 3 litre de su icmistim oysa. Umarim lokosit yukselmemistir. Sica su oturmasiyla biraz kendime gelebildim