Kilo ve prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Negredo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Kilo ve prostatit

Mesaj gönderen Negredo »

Arkadaşlar merhaba zayıflayınca ve ya kilo alınca spor yapınca bu tarz durumlarda semptomlar da azalma ya da hastalıkran kurtulan var mı ?
Mrshadow

Re: Kilo ve prostatit

Mesaj gönderen Mrshadow »

Negredo yazdı:Arkadaşlar merhaba zayıflayınca ve ya kilo alınca spor yapınca bu tarz durumlarda semptomlar da azalma ya da hastalıkran kurtulan var mı ?
Spor herseye devadir, lqkin yuruyus (tempolu) daha iyi, agir kaldirma vs bence yaomasan iyi edersin
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Aynen tempolu yürüyorum bazen koşuyor tekrar duruyorum ama ben bu hastalıkta şu iyi geldi diye bir sey söyleyemedim malesef sadece soğuk fena azdırıyor okadar
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Negredo yazdı:Aynen tempolu yürüyorum bazen koşuyor tekrar duruyorum ama ben bu hastalıkta şu iyi geldi diye bir sey söyleyemedim malesef sadece soğuk fena azdırıyor okadar
Valla ben hali sahaya gidiyorum, birkac hafta ara vermistim hastalik dolayisiyla yeniden baslayacagim yarin, soguk almamaya dikkat edecegim ama sosyal hayattan kisitlayamaz beni hicbir hastalik
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Ben de mücadeleyi bırakmıyorum spor a işe güce devam fakat şu sık idrar çok engel oluyor inşallah kurtulurum her yolu denedim ..
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Bende işe yaramıyor
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

İşe yarayan herhangi bir sey bulamadım ben daha; ne otu kaldı ne sporu ne zafer oymanı vs vs hakkımızda hayırlısı olsun ümitsizlik yok
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Negredo yazdı:Arkadaşlar merhaba zayıflayınca ve ya kilo alınca spor yapınca bu tarz durumlarda semptomlar da azalma ya da hastalıkran kurtulan var mı ?
15 kilo vermiştim çokta bişi farketmedi açıkcası o dönemlerde
kalimeraa

Mesaj gönderen kalimeraa »

Bu hastaligin tek iyi yani kilo verdirmesi. Ben diyet yaptigim icin midem kuculdu fazla yiyemiyorum. 1,5 ay icinde yaklasik 5 kilo verdim. Eskisine gore durumum iyi ama kilo vermeden dolayi mi yoksa zamana bagli mi bilemiyorum.
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

Negredo yazdı:İşe yarayan herhangi bir sey bulamadım ben daha; ne otu kaldı ne sporu ne zafer oymanı vs vs hakkımızda hayırlısı olsun ümitsizlik yok
bende 6 aydır lökosit sabit, sık idrar hissi her geçen ay bir önceki aydan daha iyi, sanıyorum daha zaman alacak benimkisi, buradaki ark lar 1-2 sene bile sürebilir demişlerdi tedaviden sonra, buna da şükür,
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

eren27 yazdı:
Negredo yazdı:İşe yarayan herhangi bir sey bulamadım ben daha; ne otu kaldı ne sporu ne zafer oymanı vs vs hakkımızda hayırlısı olsun ümitsizlik yok
bende 6 aydır lökosit sabit, sık idrar hissi her geçen ay bir önceki aydan daha iyi, sanıyorum daha zaman alacak benimkisi, buradaki ark lar 1-2 sene bile sürebilir demişlerdi tedaviden sonra, buna da şükür,
Hastalığın zirvesinde ki psikolojiyi düşünürseniZ bir iki sene bişi değil netice intiharın eşiğine gelmiş düşünmüş insanlarız
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

efervesan yazdı:
eren27 yazdı:
Hastalığın zirvesinde ki psikolojiyi düşünürseniZ bir iki sene bişi değil netice intiharın eşiğine gelmiş düşünmüş insanlarız
tabii canım, hayattan soğumuştum ben, sağolsunlar buradaki tecrübeli arkadaşlar vesile oldular da bu iyi seviyeye geldim, buradaki herkesin tecrübesi büyük zenginlik
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Ya arkadaşlar göbeğinin içi yani tam deliğin alt kısmı kaşınan var mı acaba ? Bazen sanki böyle içeride felaket bir kaşınma oluyor ..