Bitki kullanıyorum ağrılarım kurtuldum

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Bitki kullanıyorum ağrılarım kurtuldum

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Ha bide funda otuda vardi icinde.Yani diyebilirimki uzun zamandan sonra sabah ereksiyonu olmaya basladim,artik cinsel gucu tetikleyen bitkiler varmiydi icinde bilmiyorum onlarin etkisimi diye,yoksa idrar yolunu temizliyorda onun etkisiylemi ereksiyon artti bilemiyorum.
meeert
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen meeert »

cok sagolasin kardesim aydinlattiginicin
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

umudun mavisi kardeşim selam libido nasıl peki benim tek şikayetim libido mesela , istekte artış oldu mu , buranın numarası varmı ?
umudunmavisi

akoray yazdı:umudun mavisi kardeşim selam libido nasıl peki benim tek şikayetim libido mesela , istekte artış oldu mu , buranın numarası varmı ?
Akoray libidoda artis oldu sabah ereksiyonu olmaya basladi bende,sabah ve aksam bir bardak.iciyorum ac karinla, simdilik deneme surecindeyim bi kulanayim bi mudet artisi etkisi nedir,ona gire tafsiye ederim herkeste ayni etki gosterirmi bilmiyorum,simdi hoppadan tafsiye etsem yaniltmis olurum sizi,biraz zaman gecsin ben paylasirim adamin telini kulanmak.isteyen arayip siparis verir.
mehmettt

Mesaj gönderen mehmettt »

Arkadaşlar ben bitkilerin insanları tedavi ettiğine inanıyorum. Belki basit bir mantık olacak ama eskiden binlerce yıldır insanlar bu bitkiler ile şifa buluyor. Ama ben de kendime işe yarayan bitkileri bulamadım malesef.
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Arkadaslar cinsel istek ve sertleşme problemi olanlar testesteron testi yaptirdimi kilo durumlari normal mi.insilun direnci varmi veya şeker.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

opulentia yazdı:Arkadaslar cinsel istek ve sertleşme problemi olanlar testesteron testi yaptirdimi kilo durumlari normal mi.insilun direnci varmi veya şeker.
Abi sen nasıl oldun en son kurtulmuştun galiba ? Sana özelden yazmıştım baya öncesi görmedin galiba eswt lswt nerde yaptırdın ?
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

opulentia yazdı:Arkadaslar cinsel istek ve sertleşme problemi olanlar testesteron testi yaptirdimi kilo durumlari normal mi.insilun direnci varmi veya şeker.
Ben 6 seans eswt yaptirdim agrilarda ne zaman azalma oluyor
atakan82

Mesaj gönderen atakan82 »

umudunmavisi yazdı:
meeert yazdı:yunus65 in kürüyle aynimi kullandiginiz kur
Mert onun kürünü bilmiyorum,tesaduf bir aktarla konustum once hazir caylardan verecekti,sonra vazgecti dur sana bi karisim yapayim dedi,icindekiler yaban mersini selvi kozalagi avokado yapragi kereviz tohumh ve hazanbel.koku,altin otu, bir kactane daha bitki koydu gormedim hangileri oldugunu,mikserde toz halime getirdi bunlari,25 tl tuttu hepsi,sabah aksam iciyorum,baya olumlu bi etki gosterdi,ha ben sorunlari yariya indirmistim zaten ama bu baya rahattlati biraz fazla idrara cikariyor.bunu bi deniyecem bide biraktiktan sonrada rahatlama devam.edecekmi bakacam olumlu faydasi olursa oneride bulumacam once adanadaki arkadaslara,insalla faydali ve kalici etkiler birakir,ha ben yinede once igne antibiyotik tedavisinden yanayim oncelikle bunlari yaptim ben cunku,sadece takviye kulanamiyorum takviye niyetinede bitkilere yoneldim bakalim nasil olacak
Kardeş bu aktar nerde soyleyebilirmisin
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen White »

Burak06 bu şahıs kesinlikle pazarlamacıdır.
Bu sahsın acilen engellenmesi gerekiyor. Yetkililere duyurulur. Zaten iki gün önce uye olmuş bugün büyün sayfalara numarasını bırakışından besbelli pazarlamacı olduğu.
Cnrman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Cnrman »

Umudunmavisi kardeşim kürü tam olarak ölçüleriyle bitkileriyle yazarmısın
umudunmavisi

Cnrman,icinde tam olarak.neler var bilmiyorum,ben gorebildiklerimi.yazdim.sadece,bu durumda tafsiye yada tarif vermek yanlis olur,bi sabredelim ben bi kulanayim evet bu faydalidir iyi geliyor kanaatine varirsam,aktarain iznini alir telefonunu burdan paylasirim isteyen siparisini verir,
opulentia

Emreneu1905 yazdı:
Ben 6 seans eswt yaptirdim agrilarda ne zaman azalma oluyor
Ben 12 seans eswt 4 seans lswt yaptirdim cok faydasini gördüm
opulentia

bb54 yazdı:
Abi sen nasıl oldun en son kurtulmuştun galiba ? Sana özelden yazmıştım baya öncesi görmedin galiba eswt lswt nerde yaptırdın ?
Iyiyim çok şükür Damla Uroloji
Retorik79
Hastalık Başlangıç Yılı: 1995

Mesaj gönderen Retorik79 »

Bitkisel hayatla ömrümüzü tamamlayacağız. Kanabaş otu limon melisa içerken iyi bırakınca tekrar nüks ediyor. Kabak cekirdeği kapsülü de fena değil. Propolis ektraktı, saw palmetto, yakı otu, altı otu, kozalak, limonlu su, kekik, ısırgan tohumu otu vs... denemediıim kalmadı
Krtdsw11

Mesaj gönderen Krtdsw11 »

Retorik79 yazdı:Bitkisel hayatla ömrümüzü tamamlayacağız. Kanabaş otu limon melisa içerken iyi bırakınca tekrar nüks ediyor. Kabak cekirdeği kapsülü de fena değil. Propolis ektraktı, saw palmetto, yakı otu, altı otu, kozalak, limonlu su, kekik, ısırgan tohumu otu vs... denemediıim kalmadı
Brokoli ?
bkr60

Mesaj gönderen bkr60 »

Umudun mavisi bu aktara nasil ulasiriz denesin herkes o kadar pahali bizey deil zaten otu 1500 tl ye satmak ticaret ve art niyet hepimizin cani yanmis bu illetten bide bizi somurecekler care bilen paylassin hepimizin durumu fafkli deil
umudunmavisi

Slm benim kullandigim bitki karisimini soran arkadaslar icin,bu aktarin numarasi 0537 466 67 03 kendisiyle gorusup siparis verebilirler pahali bisi degil bana 25 tl saymisti,tedavinize destek amacli kullanilabilirsiniz,beni rahatlatti simdilik devam.ediyorum kulanmaya iki.ay daha kulanacam.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

umudunmavisi yazdı:Slm benim kullandigim bitki karisimini soran arkadaslar icin,bu aktarin numarasi 0537 466 67 03 kendisiyle gorusup siparis verebilirler pahali bisi degil bana 25 tl saymisti,tedavinize destek amacli kullanilabilirsiniz,beni rahatlatti simdilik devam.ediyorum kulanmaya iki.ay daha kulanacam.
Kardeş aktara ne diyelim Peki siparişi verirken
umudunmavisi

Kronik prostatit icin karisim yapiyormussun de bi arkadas almois tafsiye ettti de.ben bugun kendisjne soyledim
bkr60

Mesaj gönderen bkr60 »

Aktar hangi sehirde acaba arkadaslar
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

bkr60 yazdı:Aktar hangi sehirde acaba arkadaslar
Adana arkadaşlar ben konuştum aslında bu tarz şeyleri her aktar yapar diye düşünüyorum ama tabi işin ehlimidir hepsi bilinmez en azından kullanıp iyi geldi diyen biri var bu kürü
bkr60

Mesaj gönderen bkr60 »

Tskler ervasan kardes ben ankaradayim
umudunmavisi

Arkadaslar adamin ismi kemal ben yanlislikla bir kac arkadssa levent dedim duzeltme yapayim,ayrica adamin numarasini yazdim gece ucte dortte arayan olmus nasil mantik icinde bi insan o saate aranir ki...ayrica daha once yazdigim gibi yani kalkip bir mucize beklemeyin,omce ilac tedavisi ben ilactedavisi sonrasi bu cayi kulanmaya basladim ve rahatlama sagladi bende simdilik ama hala kulanma asamasindayim,yani tam netice ne olur bilmiyorum ama bende cinselik agirlikli olumlu donusum yapti,ben tamamen kulanmadan tafsiye etmeyecektim oncelikle.kendim kulanip sonra adanada olan nedensize tafsiye edecektim ondada guzel etki yapacakmi diye ama bazi arkadaslar cok israrci oldular bu konuda o yuzden burda paylastim dileyen arayip bilgi alabilsin diye..isteyen kulanmak istiyorsa arar siparis verir ama gecenin ucunde dordunde bi insani aramak hic amahic dogrubir hareket degildir..ben takviye niyetine kulaniyorum ucuz geldigi icin, isteyen kulanabilir,
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mesut »

arkadaşlar van daki adama ulaşmanız için yardımcı olabilirim. lütfen adana da ki kişinin karışımını kullanan varsa burdan nasıl olduğunu yazsın bizde ona göre isteyelim