Bitki kullanıyorum ağrılarım kurtuldum

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
yunus65
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Bitki kullanıyorum ağrılarım kurtuldum

Mesaj gönderen yunus65 »

21 aydır prostatit hastasıyım. 3 ay önce prostat msjyla sıvım alındı antibiyotik kullanmaya başladım onunla birlikte vanda izmir saatcisi bitki işiylede uğraşıyor burdan bitki kürü aldım tedavi sonrası düzeldim (bitkimi kürmü iyi geldi bilmiyordum) 45 gün sonra tekrar rahatsızlandı şimdi bitki kürünü yanlız kulanıyorum çok şükür rabbime gayet iyiyim
Yener
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Bitki kullanıyorum ağrılarım kurtuldum

Mesaj gönderen Yener »

Geçmiş olsun. Ne bitkisi kullanıyorsunuz. Kimden alıyorsunuz. Bilgilerini paylaşırmısınız.
gurup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen gurup »

Ne bitkisi sürekli diyorsun ismi vermiyorsun bitkinin ismi ismini söylesen bizde deneriz
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Bide böyle bi cinsler var daha öncede muratalmanya diye bi eleman vardı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ölene kadar mı bitkileri kullanicaksin bu tarz takviyeler zamanla karacigeri yorar haberin olsun birde karacigeeden olma
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Bu aralar burada pazarlamacılar çoğalmaya başladı.
yunus65

Mesaj gönderen yunus65 »

Ben bitki pazarlamacası değilim FAYDA GÖRDÜM ALLAH RIZASI İÇİN SİZİLE PALAŞAYIM DEDİM Bunu burda yazmaya bilirimde zaten artık yazmayıda düşünmüyorum kürü aldım bitmek üzere 3 çeşit bitki sormadım içinde ne var.
efervesan

yunus65 yazdı:Ben bitki pazarlamacası değilim FAYDA GÖRDÜM ALLAH RIZASI İÇİN SİZİLE PALAŞAYIM DEDİM Bunu burda yazmaya bilirimde zaten artık yazmayıda düşünmüyorum kürü aldım bitmek üzere 3 çeşit bitki sormadım içinde ne var.
Kardeşim ağzımı bozacam kusura bakmada sığır mısın sen niye sormuyorsun bilmiyor musun bu forumdaki insanlar sana bunu soracak her kes naısl gelsin lan Vana çok kızdım sana ondan bu tavrım düşüncesizliğine daha çok
yunus65

Mesaj gönderen yunus65 »

efervesan yazdı:
yunus65 yazdı:Ben bitki pazarlamacası değilim FAYDA GÖRDÜM ALLAH RIZASI İÇİN SİZİLE PALAŞAYIM DEDİM Bunu burda yazmaya bilirimde zaten artık yazmayıda düşünmüyorum kürü aldım bitmek üzere 3 çeşit bitki sormadım içinde ne var.
Kardeşim ağzımı bozacam kusura bakmada sığır mısın sen niye sormuyorsun bilmiyor musun bu forumdaki insanlar sana bunu soracak her kes naısl gelsin lan Vana çok kızdım sana ondan bu tavrım düşüncesizliğine daha çok
Terbiyeni takın ağzını bozman için yazmıyorum bunları
efervesan

yunus65 yazdı:
efervesan yazdı:
Terbiyeni takın ağzını bozman için yazmıyorum bunları
Terbiyeli olmam laızm haklısın özür dilerim ama gerçekten kızıdm burda millet ortaya sürekli bişiler atıyor ama altı hep boş şu saatçinin varsa bi iletişim bilgilerini verir misin gerekirse kalkıcam İst dan gelşcem şu adamla tanışmaya
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Yunus kusura bakma da insanlar haklı. İkinci defadır görüyorum bu yazını." Vandaki bitkiciden bitki aldım iyileştim" e napak toplanıp Van'a mı gelek hepimiz? Bitkilerin adlarını öğrenip yazsan şuraya güzel olmaz mı kardeşim?
yunus65

Mesaj gönderen yunus65 »

Bitkim az kalmış gittiğimde alıp yazarım bu bana iyi geldi diye herkeze iyi gelirmi bilmiyorum insanlara sahte umut olmak içinde yazmak istemedim son 1 haftadır aklımı kurcalıyordu ya bi faydası olur diye ben kürün içinde ne var diye sorduğumda oğlum kullan şifanı bulacan sanene ne var dedi TEKRAR SÖYLÜYORUM BANA İYİ GELDİ DİYE HERKEZE İYİ GELMEYE BİLİR. DAHA SONRA AĞZINIZI BANA BOZMAYIN
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

yunus65 yazdı:Bitkim az kalmış gittiğimde alıp yazarım bu bana iyi geldi diye herkeze iyi gelirmi bilmiyorum insanlara sahte umut olmak içinde yazmak istemedim son 1 haftadır aklımı kurcalıyordu ya bi faydası olur diye ben kürün içinde ne var diye sorduğumda oğlum kullan şifanı bulacan sanene ne var dedi TEKRAR SÖYLÜYORUM BANA İYİ GELDİ DİYE HERKEZE İYİ GELMEYE BİLİR. DAHA SONRA AĞZINIZI BANA BOZMAYIN
Yunus telefon numarasini verirmisin kardes bende bi nosu var kapali hep yardimci olurmusun
Emreneu1905

yunus65 yazdı:Bitkim az kalmış gittiğimde alıp yazarım bu bana iyi geldi diye herkeze iyi gelirmi bilmiyorum insanlara sahte umut olmak içinde yazmak istemedim son 1 haftadır aklımı kurcalıyordu ya bi faydası olur diye ben kürün içinde ne var diye sorduğumda oğlum kullan şifanı bulacan sanene ne var dedi TEKRAR SÖYLÜYORUM BANA İYİ GELDİ DİYE HERKEZE İYİ GELMEYE BİLİR. DAHA SONRA AĞZINIZI BANA BOZMAYIN
Birde sende hangi agrilar geçti
yunus65

Mesaj gönderen yunus65 »

Bende pevlik ağrılar vardı göbeğin altı penisinde uç kısımlarında kış geldimi sürekli ağrı vardı
Emreneu1905

yunus65 yazdı:Bende pevlik ağrılar vardı göbeğin altı penisinde uç kısımlarında kış geldimi sürekli ağrı vardı
Yunus telefon numarasini yazarmisin adamin
orhan

Mesaj gönderen orhan »

yunus65 yazdı:21 aydır prostatit hastasıyım. 3 ay önce prostat msjyla sıvım alındı antibiyotik kullanmaya başladım onunla birlikte vanda izmir saatcisi bitki işiylede uğraşıyor burdan bitki kürü aldım tedavi sonrası düzeldim (bitkimi kürmü iyi geldi bilmiyordum) 45 gün sonra tekrar rahatsızlandı şimdi bitki kürünü yanlız kulanıyorum çok şükür rabbime gayet iyiyim
selam Yunus kardeş
bu hastalıta öyle insanlar varki intaharın eşiğinde sende çıkıyorsun vanda biri varmış otla iyleştim bu insanların bu siteye hergün girme amacı bir umut ve gelişmeleri takip etmek ya böyle bir fikri ortaya atmayacaksın yada atacaksan elinde kanıt yada elle tutulur bir şey olacak
yinede iyleşmene sevindim
selamlar
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Dün saraçoğlu da kendi yaptığı kür prostatit hastalığına iyi geliyor. Tıp bunu tedavi edemediğini söyledi ama kim kullandıysa iyileştim diyen çıkmadı grupta
yunus65

Mesaj gönderen yunus65 »

Arkadaşlar lütfen burda birşey yazdım beni pişman ettiniz iğneleğici konuşmalarınıza son verseniz ben bugün sizin için izmir saatcisine gittim kürün içinde ne var dedim söylemedi bu benim sırrım kimseyle paylaşamam dedi her halde ticari düşündüğü için vermedi tlf aldım 05057304847 şemsettin özdemir. BEN ŞUNU TEKRAR SÖYLÜYEYİM HERKEZİN BİLDİĞİ KENDİNE BANA İYİ GELDİ SİZ KULLANDINIZ. İYİ GELMEDİ LÜTFEN YUKARIDAKİ GİBİ BANA KARŞI OLUMSUZ KONUŞMAYIN İSTER KULLANIN İSTER KULLANMAYIM
yunus65

Mesaj gönderen yunus65 »

Kürün içinde ısırgan otu karahindiba var üçüncüsünü sordum söylemedi ben kürü 20 tl alıyorum size fazla söylemesin
meeert
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen meeert »

kardesim ben aradim bana kurun iki ayri posetten oldugu birgun birini birgun birini kullancandedi.biri 20 digeri 25 dedi. kargo parasiyla 50tl falandedi.ben kendi uzerimde denedimm dedi.iki ayda bitirir falandedi.kardesim bu kur cinsel sorunlarada iyi geliyormu.cevaplarsan sevinirim
yunus65

Mesaj gönderen yunus65 »

Hayır 20 tl 1 poşette belki sen farklı şikayetlerde bulunmuşsun. şehir dışından aradığınızı başta söylemeyin fiyatını sorun sonra belki ondan dolayı adam fiyatını fazla söyleye bilir
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Bende on gundur bi bitkisel karisim kulaniyorum,ongundur cok rahatim cok.idrara cikariyor ve sabah ereksiyonu olusyor,artik kürün etkisimi yada cinsellil.tetikleyici bi bitkimi var kurun icinde bilmiyorum ama baya bi penis his geldi ereksiyon kendiliginden oluyor,uc ay kulanmam gerekecekmis 21 gun kulanip bi hafta ara verceem,belli bir mudet kulanac bo hafta ara verdigimde semtomlar geri donmezse onerise bulunacam
meeert
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen meeert »

yunus65 in kürüyle aynimi kullandiginiz kur
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

meeert yazdı:yunus65 in kürüyle aynimi kullandiginiz kur
Mert onun kürünü bilmiyorum,tesaduf bir aktarla konustum once hazir caylardan verecekti,sonra vazgecti dur sana bi karisim yapayim dedi,icindekiler yaban mersini selvi kozalagi avokado yapragi kereviz tohumh ve hazanbel.koku,altin otu, bir kactane daha bitki koydu gormedim hangileri oldugunu,mikserde toz halime getirdi bunlari,25 tl tuttu hepsi,sabah aksam iciyorum,baya olumlu bi etki gosterdi,ha ben sorunlari yariya indirmistim zaten ama bu baya rahattlati biraz fazla idrara cikariyor.bunu bi deniyecem bide biraktiktan sonrada rahatlama devam.edecekmi bakacam olumlu faydasi olursa oneride bulumacam once adanadaki arkadaslara,insalla faydali ve kalici etkiler birakir,ha ben yinede once igne antibiyotik tedavisinden yanayim oncelikle bunlari yaptim ben cunku,sadece takviye kulanamiyorum takviye niyetinede bitkilere yoneldim bakalim nasil olacak