DENEYİN!!!PİŞMAN OLMAZSINIZ!!!

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
jinjabura

DENEYİN!!!PİŞMAN OLMAZSINIZ!!!

Mesaj gönderen jinjabura »

arkadaşlar uzun süredir bu hastalıkla tanışıyorum yeni keşfettiğim bir kür var bu kürü 15 gündür kullanıyorum, bende şimdilik yararlı olduğunu görüyorum sizlerle paylaşmak için üye oldum.elbette bu hastalık herkeste farklı tezahür ediyor ve adam akıllı sonuç alınamıyor fakat bu kürü muntazaman ve dozajında kullanırsanız faydalı olabileceğini düşünüyorum en azından ben şimdilik faydasını görüyorum dediğim gibi kürü 15 gündür kullanıyorum şimdilik faydalı görünüyor kürü bıraktığımda nasıl bir sonuçla karşılaşacağımı bilmiyorum, onu sonra görücez... neyse çok uzattım,bitkiler;yakı otu;meyan kökü ve kereviz tohumu . meyan kökü ve kereviz tohumunu 3 su bardağı su koyduğumuz demliğe atıp kaynatıyoruz ardından yakı otunu demleme usulu koyuyoruz,bende bulunan meyan köklerinin boyutu serçe parmağının yarısı kadar bunlardan 3,4 adet ,1 yemek kaşığıda kereviz tohumu ve dolu bir tutamda yakı otu ,bunu hergün için ,ocağın yanında olun kereviz tohumu suyla tepkimeye girince taşıyor ocak batmasın ;)
abu58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: DENEYİN!!!PİŞMAN OLMAZSINIZ!!!

Mesaj gönderen abu58 »

Bunu tek seferdemi içiyoruz yoksa sabah akşammı.sıcakmı içiyoruz yoksa soğuyuncada içilirmi?
jinjabura

günde bir kere ,saati kendin belirle ve sıcak gardaşım ben bu şekilde tüketiyorum gardaşım
jinjabura

soğuyuncada içilebilir muhtemelen doğal olarak ılıyor o haldede içiyorum
jinjabura

ama özellikle soğumasını beklemiyorum tabii
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

Hangi sorununa iyi geliyor hocam
jinjabura

kronik prostatit belirtilerinin hemem hemen hepsinde azalma var erksiyon sorunu,sıvı akması ,halsizlik,bel ve böbrek ağrılarının azalması pelvis bölge ağrılarında azalma falan, bilemiyorum şu an iyi geliyor kürü bıraktığımda neyle karşılaşırım muamma ve umarım placebo etkisi değildir
vanpersie2

Mesaj gönderen vanpersie2 »

Anladım hocam inşallah böyle iyi gelmeye devam eder
jinjabura

inşallah, hepimize geçmiş olsun...
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ap0calypse »

ben her sabah 1 meşrubat bardağı yakı otu içiyorum, kettle'da suyu kaynatıp üzerine döküyorum ağzını kapatıp 20-30 dk sonra süzüp kafaya dikiyorum. meyan köküyle, kereviz tohumunuda ekleyeyim aynı şekilde, denemeye değer.
kalimera

Mesaj gönderen kalimera »

Bir arkadas da karabas ve limon melisa otunun cok iyi geldigini paylasmisti buralarda.
jinjabura

bu arada 3su bardağı fazla gelmeye başladı sizde içmekte zorlanıyorsanız dozu azaltın
bkr60

Mesaj gönderen bkr60 »

Kereviz tohumu ve yaki otu aldim ama diger yazdiginizi arastirdim zararli diyordu meyan koku prostat icin zararli yaziyordu onu almadim onhm ysrine kabak cekirdegi yagi kullaniyorm
atakan82
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen atakan82 »

jinjabura yazdı:arkadaşlar uzun süredir bu hastalıkla tanışıyorum yeni keşfettiğim bir kür var bu kürü 15 gündür kullanıyorum, bende şimdilik yararlı olduğunu görüyorum sizlerle paylaşmak için üye oldum.elbette bu hastalık herkeste farklı tezahür ediyor ve adam akıllı sonuç alınamıyor fakat bu kürü muntazaman ve dozajında kullanırsanız faydalı olabileceğini düşünüyorum en azından ben şimdilik faydasını görüyorum dediğim gibi kürü 15 gündür kullanıyorum şimdilik faydalı görünüyor kürü bıraktığımda nasıl bir sonuçla karşılaşacağımı bilmiyorum, onu sonra görücez... neyse çok uzattım,bitkiler;yakı otu;meyan kökü ve kereviz tohumu . meyan kökü ve kereviz tohumunu 3 su bardağı su koyduğumuz demliğe atıp kaynatıyoruz ardından yakı otunu demleme usulu koyuyoruz,bende bulunan meyan köklerinin boyutu serçe parmağının yarısı kadar bunlardan 3,4 adet ,1 yemek kaşığıda kereviz tohumu ve dolu bir tutamda yakı otu ,bunu hergün için ,ocağın yanında olun kereviz tohumu suyla tepkimeye girince taşıyor ocak batmasın ;)
dediklerini aldim bi telini vr kardes bilgi alim
jinjabura

arkadaşlar malzemeler bitti bugün aktara gittim malzeme almaya prostat için verdiğin karışımından ver dedim sonra sıraladım malzemeleri ;kereviz tohumu,yakı otu ve meyan kökünden ver dedim bana
"meyan kökü değil sana verdiğim hazanbel kökü dedi."
"ee sen bana meyan kökü dedin" dedim ,aramızda ufak çaplı bir tartışma çıktı ben bu kürü internetde forumda yayınladım diye...
neyse HEPİNİZDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM !!!MEYAN KÖKÜ DEĞİL, HAZANBEL KÖKÜYMÜŞ aynı mantıkla kullanmaya devam edebilirsiniz arkadaşlar ,bazı arkadaşlar teli istemiş yanlış anlamayın lütfen, maalesef veremem ...
jinjabura

şu an için herşey yolunda ...1 hafta sonra kesicem içmeyi ve bakıcam tamamıyle kurtuldum mu? bu hastalıktan yoksa bu bir placebo etkisi mi? yada etkisi sınırlı bir kür mü? diye tekrar yazarım...ALLAH herkese acil şifalar versin arkadaşlar selametle...
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Kardeş paylaşımın için tesekkur ederim karışımı kullanıyorum kotu kokusu dışında iyi geldi kullanmaya devam ediyorum bir çok ilaçtan çok daha etkili gibi görünüyor
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Beyler bun bitkiyi de araştırdım üçünün de ortak özelliği prostat organı ile alakalı yani faydalı olacaktır muhtemelen
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

sizin bitkiyide deniyorum 1 hafta oldu uye o lamiyordum sonunda oldum durumlar nasıl fayda etti mi?
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

idrarda tazyik arttı yalan yok
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

yalniz sizin dediğiniz haznabel koku , kereviz tohumu , ya ki otu bunlar ..... ben bunlara ekleme yaptim .. kuşburnu , melisa, karabas , çörek otu , 2 karanfil , mısır püskülü , ve kiraz sapidir... iyiye gidiyor gibi , fakat soğuk ayağıma degince fena oluyorum
jinjabura

prostag ve diğer arkadaşlar yaklaşık 1 hafta 10 gündür bitki karışımını kestim,eski durumum kadar olmasada karışımı içerkenki rahatlığım düştü,şunu anladım bu karışım bir placebo etkisi değil kesinlikle düzenli bir şekilde içildiğinde rahatsızlık (ereksiyon problemi,sıvı akması şikayeti(meni değil),böbreklerde ağrı,genel bir halsizlik ve yorgunluk durumu,pelvis ağrıları gibi şikaytlerin azalmasına yardımcı oluyor bu çok net ...)ve şunuda anladımki en azından şimdilik,bu hastalıktan kurtuluş yok fakat daha kaliteli bir yaşamı nsaıl sağlayabiliriz ve hastalığı azaltabiliriz sorusunun cevaplarında geçen mesala spor ve egzersiz yapmak,baharatlı yiyeceklerden uzak durmak,kahveyi azaltmak,özellikle ayakları sıcak tutmak vs...gibi örneklerin yanı sıra bu karışımın faydası çok yüksek...
jinjabura

Prostaq yazdı:yalniz sizin dediğiniz haznabel koku , kereviz tohumu , ya ki otu bunlar ..... ben bunlara ekleme yaptim .. kuşburnu , melisa, karabas , çörek otu , 2 karanfil , mısır püskülü , ve kiraz sapidir... iyiye gidiyor gibi , fakat soğuk ayağıma degince fena oluyorum
bu saydığın bitkilerin hepsi faydalı bitkiler... bilemiyorum gardaşım bu kadar çıok bitkiyi karıştırıp faydasından çok zararınıda görmezsin inşaallah çünkü bitkilerde kararında ve dozunda kullanılmassa çok zararlı olabiliyor hatta zehirlenme vakaları bile görülüyor ,inşaallah ince eleyip sık dokuyup ,geniş çaplı bir araştırma sonucunda varmışsındır bu noktaya ,bana gelirsek ben gene aynı şekilde hazanbel kökü,kereviz tohumu ve yakı otu karışımına devam etmekten yanayım ,genede düşüncelerini paylaşıp ,ortak sorun için verdiğin çabadan ötürü teşekkürler gardaşım...selametle
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

jinjabura yazdı:
Prostaq yazdı:yalniz sizin dediğiniz haznabel koku , kereviz tohumu , ya ki otu bunlar ..... ben bunlara ekleme yaptim .. kuşburnu , melisa, karabas , çörek otu , 2 karanfil , mısır püskülü , ve kiraz sapidir... iyiye gidiyor gibi , fakat soğuk ayağıma degince fena oluyorum
bu saydığın bitkilerin hepsi faydalı bitkiler... bilemiyorum gardaşım bu kadar çıok bitkiyi karıştırıp faydasından çok zararınıda görmezsin inşaallah çünkü bitkilerde kararında ve dozunda kullanılmassa çok zararlı olabiliyor hatta zehirlenme vakaları bile görülüyor ,inşaallah ince eleyip sık dokuyup ,geniş çaplı bir araştırma sonucunda varmışsındır bu noktaya ,bana gelirsek ben gene aynı şekilde hazanbel kökü,kereviz tohumu ve yakı otu karışımına devam etmekten yanayım ,genede düşüncelerini paylaşıp ,ortak sorun için verdiğin çabadan ötürü teşekkürler gardaşım...selametle
bir umut kendim de birşeyler katarak denedim bende gardasim zaten 1 hafta kullandım 1 haftada ara vermeyi düşünüyorum sonra 1 hafta daha kullanıp duruma bakacağım
Acil sifalar umarım eskisinden daha iyi olursunuz,,
jinjabura

Prostaq yazdı:
jinjabura yazdı:
bir umut kendim de birşeyler katarak denedim bende gardasim zaten 1 hafta kullandım 1 haftada ara vermeyi düşünüyorum sonra 1 hafta daha kullanıp duruma bakacağım
Acil sifalar umarım eskisinden daha iyi olursunuz,,
eyvallah...aynı dilekleri senim içinde dilerim gardaşım...selametle